Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: Süper Taktikler Epey Zaman Harcadım

Smile Süper Taktikler Epey Zaman Harcadım

Dünyaca tanınmış teknik direktörlerin taktiklerini hazırladım fikir sahibi olabilesiniz diye. Herşeye rağmen herkezin kendi taktiği olmalı düşüncesini benimsemiş biri olarak araştırmacı ruhumuzuda keybetmemek adına bu bilgiyi sizlere sunuyorum.
    Buradan edineceğiniz taktiklerde resimde görünen kısım vede taktik dizilişleri %100 doğrudur.

Diğer kısımları bilebilseydim zaten bu alemde tanınmış iyi bir FM ci olurdum

Birazda Bu Taktik Paketinde Kimler var Onlara Değineyim

1- Fatih Terim
    2- Marcello Lippi
    3- Raymond Domenech
    4- Carlo Ancelotti
    5- Sir Alex Ferguson
    6- Jose Mourinho
    7- Rafa Benitez
    8- Fabio Capello
    9- Arsene Wenger
    10-Monolo Jimenez
    11-Frank Rijkaard
    12-Guus Hiddink
    13-Sven_Göran_Eriksson
    14-Louis van Gaal
    15-Bernd Schuster
    16-Ottmar Hitzfeld
    17-Otto Rehhagel
    18-Zico
    19-Jesualdo Ferreira
    20-Mirko Slomka
    21-Luciano Spalletti

Buda Linki

İndir

İyi oyunlar
    Last edited by yorukefe : 26.Aralık.2007 at 06:23 Reason: eklenti

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Saolasın Hepsini Tek Tek Deneyip Yorumumu Yapacağım....

tesekkürler elllerine saglık EMEĞİNE SAĞLIK...

bence çok değişik bişey olmus suan kullandıgım taktikle kötü sonuc alırsam jose mourinho kullanacagım
    Last edited by aysem : 06.Aralık.2007 at 03:00

Belirtmeyi unutmuşum, bu hocaları kendi külüplerindeyken değilde, herbirini editör yardımı ile küçük kulüplere alarak neler yaptıklarını gözlemleyerek hazırladım. Hoş gerçi adamlar küçük kulüpte olsada taktiklerini aynen uyguladılar inanın hiç taviz yok adamlarda aynen süper oynattırıyorlardı oyuncuları. Kısacası iş oyuncu komutlarında bitiyor o kısmı iyi bilen biri döktürür.

teşekkürler emeğine sağlık deneyeceğim yorum yazarım... taktiklerini indirdim fakat oyuna importlayamıyorum sadece arsene wenger gözüküyor diğerleri gözükmüyor yardımcı olurmusun yörük efe
    Last edited by rameryem : 06.Aralık.2007 at 11:53

Quote Originally Posted by rameryem View Post
    teşekkürler emeğine sağlık deneyeceğim yorum yazarım... taktiklerini indirdim fakat oyuna importlayamıyorum sadece arsene wenger gözüküyor diğerleri gözükmüyor yardımcı olurmusun yörük efe
    Senin yazını okuduktan sonra buradaki linkten indirdim rar dosyasından taktikleri taktik klasorune tasıdım hepsi görünüyor. Sorun devam ediyormu sende hala, ediyorsa aksam tekrar yuklerim düzeldiysede düzeldi de ama...

indirdim bakalım nasılm taktikler güzel olduğu kesin ztn

Thumbs down

Quote Originally Posted by yorukefe View Post
    Senin yazını okuduktan sonra buradaki linkten indirdim rar dosyasından taktikleri taktik klasorune tasıdım hepsi görünüyor. Sorun devam ediyormu sende hala, ediyorsa aksam tekrar yuklerim düzeldiysede düzeldi de ama...
    2.defa indirdim taktik adı olarak 1 diye 4-4-2- taktiği gözüküyor diğerleri gözükmüyor dediğin gibi taktiklere attım ama gözükmedi

2.defa indirdim taktik adı olarak 1 diye 4-4-2- taktiği gözüküyor diğerleri gözükmüyor dediğin gibi taktiklere attım ama gözükmedi
    Sendeki sorun beni aşar, sorunun neden olabileceğini çözen bir arkadaş var ise yol göstersin bize bende gerekeni yapıp tekrar link vereyim. Şuanda yine denedim bende sorun yok, rar dosyasından şu dosyalar çıkması lazım.

Çıkmıyor ise inan nedenini bende bilmiyorum.

Sendeki sorun beni aşar, sorunun neden olabileceğini çözen bir arkadaş var ise yol göstersin bize bende gerekeni yapıp tekrar link vereyim. Şuanda yine denedim bende sorun yok, rar dosyasından şu dosyalar çıkması lazım.

Çıkmıyor ise inan nedenini bende bilmiyorum.
    bu resimdekiler çıkıyor fakat oyunumda taktk düzenle import ettiğimde sadece arsene wenger 1 diye çıkıyor diğerleri çıkmıyor taktik kısmında

bu resimdekiler çıkıyor fakat oyunumda taktk düzenle import ettiğimde sadece arsene wenger 1 diye çıkıyor diğerleri çıkmıyor taktik kısmında
    Taktikleri

C:\Documents and Settings\Burda senin verdiğin isim olur\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\tactics

Kısmına atıyorsun dimi

mükemmel bi çalışma

Wink

Taktikleri

C:\Documents and Settings\Burda senin verdiğin isim olur\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\tactics

Kısmına atıyorsun dimi
    evet aynen dediğin yere atıyorum yinede gözükmüyor emeğine ve ellerine sağlık teşekkürler yeni çalışmalarını da bekliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Denedim ama pek iyi oldukları söylenemez.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Kısa zamanda deneyeceğim.Çok teşekkürler.Emeğine sağlık.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

deneyenler varsa louis van gaal taktiğini nasıl acaba

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Denedim ama pek iyi oldukları söylenemez.
    Olumsuzda olsa fikrini belirttiğin için tşk.
    Yapay zeka oyuncu komutlarını çok iyi yapıyor olmalı mesela örnek Sir Alex i wiganın başına getirmiştim. Adam tamam tüm maçları kazanmıyor belki ama takım süper oynuyor mini Man Utd gibi.Atak oyuncunun neresine atıcağını belirtmek bile herşeyi değiştiriyo.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    evet aynen dediğin yere atıyorum yinede gözükmüyor emeğine ve ellerine sağlık teşekkürler yeni çalışmalarını da bekliyorum
    Hala aynen devam ediyormu bide senin başına gelenler başkasının başına geliyormu bende merak ettim şimdi. Eger sorun varsa aklıma bir fikir geldi onu yapıp tekrar upload ederim buraya.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    rameryem nikli arkadaşımızın yaşadığı sorunları başkalarıda yaşıyordur belki diye linki yeniledim.
    rameryem mutlaka indir yeni linkten sorun çözülmüş olması lazım
    mutlaka indirin beyler işi garantiye alın işte yeni link

http://rapidshare.com/files/75037176/tactics.rar.html

İlk sayfadali linkide değiştiriyorum ordanda indirebilirsiniz.
    Last edited by yorukefe : 08.Aralık.2007 at 03:07 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Wink

teşekkürler sorun haloldu takım ve oyuncu komutlarını da ayarlarsan süper olurdu

Pakete 4 yeni isim daha eklendi

18-Zico
    19-Jesualdo Ferreira
    20-Mirko Slomka
    21-Luciano Spalletti

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

emeğine sağlık kardeşim teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Kardeş Seni Harcadığın Emekten Ötürü Tebrik Ediyorum.eLine sağLık

ben teşekkür ederim

Tesekkurler, birde buna bakalim, diger taktiklerle bir turlu basarili olamadim

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

paylaşım için teşekkürler..

Arkadaş gerçekten ellerine sağlık sen ve Fatih Terim olmasa Mardine küme düşürüoduk yav

Hmm.Enteresan.Bu gözlemlemeyi nasıl yaptın? Pc tarafından yonetilen herhangi bir takımın Takım Komutlarına bakabilmemizi sağlayan bir program var mı? Yoksa maçları izleyerek mi yaptın? teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Link kırık..

Yardımcı olcan mı tekrardan..

Bu arada konuyu iyi hortlatmışsın 6 ay geçmiş aradan mesaj yazmışsın..

valla zamanına bakmadım konu ilk sayfadaydı.

Evet baya zaman gecmis , isler yuzunden oyuna zaman ayıramıyorum. Dosyayı yigenimden istigcem yollarsa hamen update ederim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    http://rapidshare.com/files/127299548/Taktik.rar.html
    Last edited by yorukefe : 05.Temmuz.2008 at 16:03 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

mancini bekliyorum(inter coştu benim kariyerde)

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri