1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Kallavi Taktik Denenmeyi Bekliyor

Default Kallavi Taktik Denenmeyi Bekliyor

Merhaba arkadaşlar.
    Bugün şampiyonluğumu ilan etmem için Fenerbahçeyi yenmem gerekiyordu Onun için yeni bir taktik geliştirmek istedim.Birşeyler yaptım kontra atakla baskı kurdum.Bakalım beyenecekmisiniz.Bu arada daha sonra Bursasporla Bogdan Stanculu Bursayı 1-0 dan 1-3 yendim.Uzatmıyorum.Önce dizilişle başlayalım

:: DİZİLİŞ ::

::TAKIM ŞEYSİ ::

Her türlü yoruma açık bir taktikdir önerileri bekliyoruz.Umarım başarılı olursunuz
    Umarım hata yoktur

1. Kanatlar çok iyiydi.
    2. WBR, WBLdeki oyuncular rakip topu kaptığında hemen prese başlayıp orta sahanın defansa gelmesine yardım ettiler..Yardımlaşma güzeldi.
    3. Wolfsburg takımında ilk defa orta-kafa-gol olayına şahit oldum.
    4. Oyuncular ikinci yarının başında ciddi biçimde yoruldular.Topa sahip olma oranındanda belli oluyor zaten.İkinci yarıda oyundan düştüm desem yeridir.

Çok güzel ama çokta yorucu bi taktik.. Eline sağlık.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

dostum oncelikle değişik bi taktik denemişin.alışılagelmiş dizilişlerin dısında oldugu kesin taktigini birazdan indrip deniyecegim.ama ilk bakısta sunu soylemek istiyorum.alan daraltma ozelligini full yaptıgın için oyuncular cok yorulcaklardır ve belli bi yerden sonra oyundan dusuceklerdir ki zaten sysRq arkadasımız da bunu belirmiş.birde yaratıcılığı full yapmısın BENCE bu kdar rahat bırakmasaydın keske.neyse denedikten sonra tekrar yazıcam teşekkur ederim

sağol.................

"tempoyu biraz düşürürsek belki oyuncular -o kadar çabuk- yorulmaz" diye düşünüp tempoyu düşürerek oynadım ben.
    fakat biraz da şanssızdım ve freekick golü yedim.(taktikle alakası yok)
    penaltı golü attım, (tam da gol oluyordu nasıl kırmızı vermedi şaşırdım.)
    bir freekick de biz attık.
    pozisyon beklediğim kadar fazla değildi.

Last edited by matrockmamy : 04.Temmuz.2008 at 17:30

Arkadaşlar kusura bakmayın.Evde değilim taktiği geliştirebilirim ancak şu an elimdeki pcde FM yok malesef.Eve gittiğimde taktiği geliştirmeye çalışacagım.Yorumlara ve sonuçlara devam edelim.

NOT: Taktik paylaşımımdaki eksikleri en kısa zamanda ekleyeceğim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaşlar kusura bakmayın.Evde değilim taktiği geliştirebilirim ancak şu an elimdeki pcde FM yok malesef.Eve gittiğimde taktiği geliştirmeye çalışacagım.Yorumlara ve sonuçlara devam edelim.

NOT: Taktik paylaşımımdaki eksikleri en kısa zamanda ekleyeceğim.
    Last edited by Kallavi : 05.Temmuz.2008 at 01:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Oyuncuların yorulmaması için alan daraltma düşürülmeli bence.

Mesaj Yetkileri