Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 55 arası toplam 55 sonuç

Konu: Fazla Söze Gerek Yok | Geliyoruz !

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Çok iyi gidiyorsun şampiyonluk bekliyoruz
    Quote Originally Posted by tolgakarakol View Post
    Çok iyi gidiyorsun Şampiyonluk bekliyoruz...

Teşekkürler arkadaşlar inşallah olacaz..

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Tebrikler abi çok güzel gidiyorsun Bagayoko'nun profilini ve puan durumunu koyarmısın?

Tabi Yunuscum..20.haftaya kadar oynadım işte o sonuçlar,puan durumu ve Bagayoko...

18.hafta

19.hafta

20.hafta

Puan Durumu

Mamadou Bagayoko

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Güzel gidiyorsun Murat.Bir aksilik olmazsa Ligue 1'desin..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Ligue 2 'De Sona Dogru..

21.Hafta

22.Hafta

23.Hafta

24.Hafta

25.Hafta

Le Havre karşısında aça iyi başladık,pozisyonlar bolduk fakat Bagayoko günüde değildi..Tam beraberliği kabul etmişken yan toptan Freitas ile golü bulduk..Zor deplasmanı kayıpsız geçtiğimiz için mutluyuz..

Le Havre maçında oldugu gibi bu maçtada etkili oynadık ancak aradıgımız golleri 70'den sonra bulduk ve kazanmasını bildik..

Ligue 1 hedefleyen takımlarında Amiens ile deplasmanda karşılaştık..Erken buldugumuz golle öne geçsekte önce peşpeşe gelen iki gol ardından devrenin bitimine bir dakika kala gelen golle bir anda iki farklı geriye düştük..İkinci yarının başında farkı bire indirsekte dördüncü gole engel olamadık..Sonrasına buldugumuz gol ise bize yetmedi..

İçerde oynadıgımız Guingamp maçında sahneye 33 yaşındaki orta sahamız De Rocha çıktı muteşem golle maçı kazandık..

Ligin zayıf ekibi Niort karşısında maçı 3-0 getirdik fakat son 10 dakikada yediğimiz gollerle ancak 3-2 kazanabildik..

Bu maçların ardından oluşan puan tablosu;

Puan Tablosu

Bundan sonra Fransa Kupası macerası ve Lig Kupası Çeyrek Final maçı sizlerle olacak..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Lider olman güzel tebrikler güzel gidiYorsun
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

OOO kardeş sen Ligue 1 e çıkmışsın bile .Fransa kupasında güzel bi başarı al sonra istifa et dermişim.Başarılar...
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Sırada Kupa Maceraları..

Fransa Kupası 7.Tur

Fransa Kupası 8.Tur

Fransa Kupası 9.Tur

Fransa Kupası 10.Tur

Lig Kupası Çeyrek Final

Fransa Kupasında Çeyrek Finalin kapısından Caen yenilgisiyle dönerken Lig Kupasında Le Mans'ı yenerek Yarı Finale yükseldik..Ama işimiz çok zor çünkü rakip Lyon..

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Fransa Kupası'nı kazanmanı istiyordum ama olmamış.Lig Kupası'nda ise yarı finaldesin ancak rakip Lyon.İşin zor ama futbol bu herşey olabilir.Şansta yanında olursa finale çıkabilirsin..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Lyon karşısında işin zor umarım yenersin
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Lyon mu(!) peh o kim be.Sen onu yenersin
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Tebrik ederim süper performans göstermişin valla Lyonu devirisin sen

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Lyon karşısında işin zor umarım yenersin
    Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    Lyon mu(!) peh o kim be.Sen onu yenersin
    Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Tebrik ederim süper performans göstermişin valla Lyonu devirisin sen
    Yemedi arkadaşlar Lyon'a elendik..

Ligue 2

26.Hafta

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

30.Hafta

31.Hafta

Puan Durumu

Ligde sona dogru yaklaştık artık Ligue 1'e çok yakınız..

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Lyon süprize izin vermemiş, artık seneye inşallah.Ligde ise bildiğimiz gibi gidiyorsun.Kalan maçlar formalite..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara-Sakarya

çk güzel gidiyorsun artık çıkarsın ligue 1 'e

14. Default

TMMdır bu iş lidersin

// bekleriiii mLink aşağıda
    Last edited by cagri10 : 06.Temmuz.2008 at 20:24 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Default Ligue 2 Sona Erdi..

Nantes Ligue 1 'e Geri Döndü..!!

İşte bu sonuçların ardından Ligue 1'deyiz..Ama önümüzde önemli bir engel var oda kadro yapımız oldukça yaşlı bir takıma sahibiz ve sene boyunca orta sahada kullandıgım Sekour ve Ricardo Faty kiralıktı..Onları tekrar kiralama yoluna gideceğim..Ayrıca forvette 13 maçta 10 gol atan Sırp oyuncu Djordjevic bir diğer kiralık oyuncumuzdu..Bunların yerini doldurmamız gerekiyor..Bagayoko,Heinz,Escudero ve defansta Guillon ise takımdaki yıldızlarımız..

Geçen seneye şöyle bi bakarsak en golcü ismimiz toplamda 39 maçta 32 gol ligde ise 32 maçta 23 gol atan Bagayoko..Escudero ise takımda en fazla asist yapan oyuncumuz konumunda.11.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Beklenen sonuçta zaten buydu.Transfer mevsimi çok zor geçecek ama piyasada ucuz ama kaliteli oyuncular var.Onlardan yararlanacağını düşünüyorum..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Transfer ücreti cok az herhaLde zoru başarırsın eminim.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

6 M€ klüp bütçesi 2m€ transfer bütçem vardı yeni sezon açılmadan şu oyucuları kadromuza kattık;

Sebastian Dubarbier Nantes ile Anlaşmaya Vardı..!!

Ligue 1 yeni yükselen Nantes transferi erken açtı ve Cluj'un Arjantinli starı Dubarbier ile anlaşmaya vardı..Bonservis konusunda herhangi bir açıklama yapılmazken kulislerde klübün Cluj ile 220.000€ karşılıgında anlaşıtıgı konuşuluyor..

Marko Marin Fransa Yolcusu..

Nantes klübü transferde hareketli saatler yaşıyor..Transfer listesini haftalar öncesinden hazırlayan klüpte, son bomba Almanların süper yeteneği olarak lanse edilen Marko Marin..Klüp resmi Web adresi olan www.fcna.fr aracılıgıyla yaptıgı açıklamada Marin ile 3 yıllık anlaşmaya varıldıgını ve oyuncunu yıllık 650.000€ gibi bir para alacagını açıkladı..

Angulo Nantes İçin Fransa'da..

Nantes iki gün içinde 3. imzayı Angulo'ya attırdı..Costa Rica'nın Herediano adlı klübünden transfer edilen genç sag kanat oyuncusu 'Ligue 1'de forma giyeceğim için çok heyecanlıyım..Avrupa'da daha da iyi yerlere gelmek istiyorum'dedi..Klüp oyuncuya ödenen bedeli 100.000€ olarak açıkladı..

Anthony Annan Fransa'da Oynayacagı İçin Mutlu..

Transferde hız kesmeyen Nantes Angulo'dan sonra Norveç'in Start takımında top koşturan orta saha oyuncusu Anthony Annan ile 3 yıllık anlaşmaya vardı..Bonservisini Start'tan 160.000€ alan klüp oyuncuya ise yıllık 48.000€ ödeyecek..Oyuncuyu çok isteyen Nantes teknik direktörü Murat:Ligue 1'de başımıza gelecek herşeye hazır olmalıyız bu yüzden kadroyu geniş tutmalıyız kazaya ugramak istemiyoruz.'şeklinde transferi değerlendirdi..

Bu transferlerden sonra sezona giriş yaptık ve Başkanla yaptıgım özel görüşmede ona ligi orta sıralarda bitireceğimize dair söz verdim..Oda bunun karşılıgında klüp bütçesi biraz zorlayarak bana 7m€ transfer bütçesi ayırdı..Tabi bunda elde edilen Tv gelirleri ve forma sponsorumuzun büyük payı var..Transferlerimiz devam edecek..Asıl bombalar bundan sonra..

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Bu paraya alınabilecek en iyi oyuncuları almışsın Murat.Özellikle Dubarbier çok ilgimi çekti, kariyerlerimde deneyeceğim..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Arkadaşlar Kariyerimi sonlandırmaya karar verdim..Nedeni ise ben tatilde bayagı bi fm oynuyorum ve burda sizlerle paylaşmaya çalışıyorum..Fakat yorumlarla oyunu aynı zamanda sürdürmek zor oluyor..Buda beni açıkcası oyundan sogutuyor..Kısacası ilgi azlıgından dolayı kariyerimi artık paylaşmayacagım.fakat oynamaya devam edeceğim..Takip edip katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum..Yöneticilerden ricam konuyu kapatmalarıdır..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Keşke bırakmasaydın kariyer yazmak gerçekten zor iş...Neyse bize bu zevki yaşattığın için teşekkürler..
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Arkadaşım iyi gidiyordun ya keşke bırakmasaydın

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

renkdas bırakmasaydın 1.lgede cıkmıstın sen 1 sezon daha devam et derım ben

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Çok iyi transferler yapmışsın bütçene göre MuratBaşarılar dilerim...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sakın bırakıyım deme ben pek yorum yazmıyordum fakat kariyerini zevkle takip ediyorum lütfen devam et

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri