Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 75 arası toplam 75 sonuç

Konu: Veritabanı Güncellemesi v2

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşların yapmış olduğu Güncelleştirme'yi daha detaylı şekilde mümkün olduğunda fazla transfer içerecek şekilde geliştiriyorum. En yakın zamanda siteye ekleyeceğim.

ben yamayı yükledim herşey normal görünüyor.Ama galatasarayda daha önceden olmayan emre güngör varken harry kewel yok.Bana yardımcı olursanız sevinirim hata nerde bulamadım

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Yaklasik bir haftadir bu yama ile oynuyorum ve tesekkur etmeyi unutmusum
    Tesekkurler

edidöre de giremiyorum MSVCP71.dll hatası veriyor kewelda yok yardım edende

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by mehmetsurel1511 View Post
    edidöre de giremiyorum MSVCP71.dll hatası veriyor kewelda yok yardım edende
    işte onu google da yaz bir mutlaka bulacaksın download edebilirsin o dosya eksik oluyor bazen nedense.sonra halledersin kewell'ı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler Oğuz ..

Default Kaynak?

Ya arkadaşlar öncelikle bu yama için teşekkür ederim gerçekten harika bir yama.Fakat her gün gerçekleşen transferlerle insan daha da heycanlanıyor ve o transferleri de görmek istiyor. Sonuç olarak ben de editörden sürekli transfer güncellemelerini yapıyorum fakat kafama takılan birşey oldu. Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, İspanya ve Fransa liglerindeki tüm transferleri takım bazında tek tek ismini reklam olmasın diye vermek istemediğim bir internet sitesinden takip edip yapıyorum fakat burda bir sorunla karşılaştım mesela bursasporun resmi internet sitesindeki 2008-2009 kadrosuna baktığımda Jason Lee Vandelannoite, Herve Tum, Ronald Flores Guiterrez gibi oyuncular görünmesine rağmen diğer sitede baktığımda bu oyuncuların gönderildiği yazıyor; Jose Leandro Gomes ve Marcelo Rodrigues isimli 2 futbolcunun da bursaspora katıldığını fakat hangi takımdan geldikleri bilinmediği yazıyor dolayısıyle editör kullananlar bilir sadece isimler girildiğinde özellikle de brezilyalı oyuncular için 7 den 70 e birçok oyuncu karşınıza çıkar ben bunların hangisini transfer edeyim? Resmi internet sitelerine mi yoksa bu tarz sitelere mi güveneyim?

Özellikle bu yamayı hazırlayan ouzy kardeşim ve diğer yama hazırlayan arkadaşlar siz transferleri hangi kaynaklardan alıyorsunuz? En garanti yol hangisi bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sporx.com, transfermarkt.de, goal.com (tüm dillerde), ayrıca takımlarında sitelerine bakıyorum yanlışlık yapmamak için.

Ben bu kaynaklardan faydalanıyorum. Ayıca bir kaç gün içerisinde de bu güncelleştirmenin yenisini çıkarmayı planlıyorum.

Yardımcı olduğun için teşekkürler. Yamanı da bekliyorum Beetlejuice. Ama bence yamayı yayınlamak için GS'nin de transferlerini beklersen daha ii olur ya da sen yayınla, transferler gerçekleşince biz yine ekleriz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yayınladığım güne kadarki tüm transferleri ekleyeceğim işte.
    Güncelleştirmeyi son düzenleyeceğim tarih ise 1 Ağustos o tarihten sonra yamayı yenilemeyeceğim.

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    İndireceğiniz dosyanın içinde "Yapılan Değişiklikler" diye bir Wordpad belgesi var, orada yaptığım tüm değişiklikler yazıyor (transfer vs.), oradan bakabilirsiniz.
    Rica ediyorum acaba bu wordpaddeki değişiklikleri yayınlayabilir misiniz?

yaa bende doğru yere attım yamayı ama new game dediğimde yama görünmüyor ne yapmalıyım yardımcı olr musunuz

yama guzel ama mika adlı fıllandıyalı nıe yok bırde su gs nın butcesı nıe yerlerı supuruyo

hani nerde indiremıom

hayırlı geceler herkese,bende masaüstü yazılımı 2008 var, ve oyunnun kendi sürümü 8.0 var bu patchi indirdim belgelerim sports,fm 2008,db nin içine attım dosyaları,anca k bi dğeişiliklik olmadı hala 8.0 diye gözüküyor ve herşey aynı nasıl düzeltebilirim acaba?

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri