1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Skinlerdeki Renk Sorununun Çözümü

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default Skinlerdeki Renk Sorununun Çözümü

Açıklama:

Merhaba Arkadaşlar,

Skinlerde yer alan renk sorununun çözümünü sizlerle paylaşmak istiyorum. Vermiş olduğum dosyayı doğru yere bıraktığınızda var olan problemi ortadan kaldırmış olacağız.

Kurulum:

- Dosyayı irdikten sonra C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\settings dosyası ile değişin.

- Daha sonra C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008 içinden Cache adlı dosyayı silin.

Dikkat edilmesi gereken kısımlar:

- Cache dosyasını bulamayan arkadaşlarımız gizli dosyaların görünümünü aktif hale getirmeleri gerekmektedir. Bunun için Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Klasör Seçenekleri'ne girin. Açılan bölümde Görünüm'ü tıklayın. Gizli dosyalar ve Klasörler kısmından Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini işaretleyin ardından uygulayı tıklayın.

- C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008 burada yer alan "kullanıcıadı" kısmı bilgisayarınıza kurulum yapılırken verilen isimdir. Bilgisayardan bilgisayara farklılık gösterdiği için "kullanıcıadı" tanımlamasını yapmak zorunda kalıyoruz. Zira kullanıcıadı isminde bir dosya aramıyoruz.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Elimizden geldiğince sizleri memnun etmek adına paylaşımlarımız devam edecektir.

Takipte kalın.

Lisans:

Sormak istediğiniz sorularınızı başlık altından sorabilirsiniz.

Saygılar.

DisCo

Turksportal.net

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Teşekkürler Burak.. Biçok kişinin işine yarayacaktır eminim..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

paylasım ıcın saol burak cogu kısı bu sorundan muzdarip

abi bnm laptop vista olduğu için cache dosyası görünmüyor ve buyuk ihtimalle bnm sorunum bu yüzden düzelmedi ne yapabilirim

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

bilgisayarım - c - kullancılılar - k.Adın - appdata - roaming - sports inter. - fm2008 burdan silebilirsin..

baba bende roaming diye bi klasör yok bulamadım. sende mi vista kullanıyorsun?

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Gizli dosyaları aktif hale getir...Denetim Masasından ...

getirdim olmuyo
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    tamam baba çok sağol buldum buldum sildim ama bişey değişmedi logolar gozukmuo skin bozuk ufffff
    Last edited by kazma : 06.Temmuz.2008 at 13:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bahsettiğin renk problemi orjinal skindemi oluyor yoksa yeni yüklediğin skinde mi?

ya bütün skinlerde problem var ama en bariz defaultta

bu dosyayıda indirdim ama hangi skini kullanırsam kullanayım yazılardaki görünmeme sorunu devam ediyor iki ss ile göstereyim sorunu

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bu sorunun olma sebebi orjinal skinin renk ayarları yeni yüklenene skinde de aktif olmasıdır. Bahsettiğimiz dosyayı gerekli yere bıraktığınızda sorunun çözülmesi gerekiyor.

dediğini yaptım ama gene aynı sorun devam ediyor

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Cache dosyasını sildin mi?

evet sildim

yazıları koyulaştırmak için bir yol yokmu acaba

arkadasım vısta da app data dosyası belgelerımdedir
    ve gizli dosyadır.
    oraya bak

ya skin kullanamıyorum sinir oldum gerçekten settings dosyasınıda değiştim ama olmuyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

y6eni konu açmak istemedim uygun yeride bulamadım yanlış yer ise özür dilerim ben bir skine geçtim o skinden dolayı özellikleri aşağıdaki gibi gösteriyordu ama o skini silip default skine geçtim ama yine aynı şekilde gösteriyor eskisi gibi göstermesi için ne yapmam lazım

resımde belırttıgım kısmın rengını nerden değiştirebilirim yardımıcı olurmusun bazı skinlerde renkli örn:COACH skinde kırmızı

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

bunu cözebilecek biri yok sanırım aynı sorun bendede war

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

Quote Originally Posted by xuq View Post
    bunu cözebilecek biri yok sanırım aynı sorun bendede war
    2 gündür uğraşıyorum 3-4 skindede aynı şekilde yazılar okunaksız ve gri çıkıyor
    arkadaşın açıklamalarını okudum dediklerini harfiyen yerine getirdim fakat sonuç olumsuz.

lütfen daha önce bu sorunla karşılaşan ve çözen biri yardımda bulunsun.

şimdiden teşekkür ederim

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

Quote Originally Posted by xuq View Post
    2 gündür uğraşıyorum 3-4 skindede aynı şekilde yazılar okunaksız ve gri çıkıyor
    arkadaşın açıklamalarını okudum dediklerini harfiyen yerine getirdim fakat sonuç olumsuz.

lütfen daha önce bu sorunla karşılaşan ve çözen biri yardımda bulunsun.

şimdiden teşekkür ederim
    yardımlarınız için çok tesekkürler

1 haftayı gecti cvp yok

cok yardımseversiniz helal olsun size

Mesaj Yetkileri