Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 65 arası toplam 65 sonuç

Konu: Başarı mı? İşte sırrı..

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

ResimLer öLmüş yeniLerseniz sevinirim.Anladığım kadarıyLa 4-2-1-2-1 gibi bir diziLim buLunuyor.Evet takım komutLarıyLa şahane oLuyor denemedim ama benzerini çok iyi biLiyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Her026 View Post
    Taktik 802 taktiği mi?
    evet 8.0.2. taktiği
    Quote Originally Posted by musti83 View Post
    ben taktiği kullandığımdan beri neredeyse hiç gol yemedim
    önemli olan bire bir özelliği ve ayak gücü demiş
    Evet ayak gücü yüksek olduğu zaman kalecilerin direk toplarla forvetlerini gol pozisyonuna sokabiliyor..
    Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    ResimLer öLmüş yeniLerseniz sevinirim.Anladığım kadarıyLa 4-2-1-2-1 gibi bir diziLim buLunuyor.Evet takım komutLarıyLa şahane oLuyor denemedim ama benzerini çok iyi biLiyorum.
    Taktik 4-2-3-1 taktiği diziliş olarak oyundaki Man UTD'da Ferguson'un dizilişini kullanıyorum..

Quote Originally Posted by welet1905 View Post
    Valla ben de denedim taktiği ama nerdeyse hiç maç kazanamadım :S Tottenham'la oynuyorum. Ligde 7 maçta 1 galibiyet 1 beraberlik 5 yenilgi aldım. Aldığım galibiyet de zaten 1-0 o da Newcastle'a karşı.

Anlattığın tarzda oyuncuları aldım fakat işe yaramadı yine. Sorunum herkeste olduğu gibi çok gol yiyip atamamak. Sanırım bu taktik de her takım için değil. Düzeltilmesi gereken çok şeyin olduğu kanaatindeyim...
    Taktikte dediğim gibi oyuncu seçimi çok önemli..Belirtilen oyuncu özelliklerinde oyuncular oynamazsa başarı sağlayamayabilirsin..
    Ve sezon önce hazırlık kampıdan itibaren kullanmaya başlayınca taktik daha etkili oluyor..Her taktikte olduğu gibi..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben Kimz v.2.1 kullanıyorum ve bir arkadaşın hazırlama aşamasında olduğu taktiği gayet de memnunum eğer bilgisayar çözerse bu taktiğe dönemyi düşünüyorum
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Arkadaşlar benimde taktikten çok canım yanıyor.

Kaleci : Van der Sar
    Sağ - Sol Bek : Zaccardo ve Evra
    Orta : Vidic ve Ferdinand
    Orta Sahanın Ortası : Palombo
    Sağ ve Sol kanatlar ( ML - MR ) : C.Ronaldo ve Giggs
    AMC : Riquelme
    Fc : Rooney ve Berbatov

4 - 3 - 1 - 2

Özellikle deplasmanlarda yeniliyorum, biri bana yardımcı olsun lütfen...

Taktiğinide deneyeceğim...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Sanırım defansif anlamda sıkıntı yaşıyorsun belki de orta sahanı biraz daha kalabalık tutarsan sıkıntı ortadan kalkabilir..

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri