1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Hic Kalp Kirdinizmi?

Default Hic Kalp Kirdinizmi?

Hic kalp kirdinizmi Kirdiysaniz daha sonra ne yaptiniz ?

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Kalp kirmak isteyerek yapilabilecek bir sey degil.Istemeden kalp kirdiysam mutlaka daha sonra ozur dilemisimdir

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Herkes kalp kırmıştır mutlaka.
    Ama tamiri mümkün hatalar çıkmaz umarım karşınıza

Nesil
    2003
    Yer
    The Land Of Fire

eğer aşk anlamında soruyorsan kırdım 1 kere. ve şimdi pişmanım.
    Bazen arkadaşlarımın kalbini kırarım çünkü biraz sert bir kişiliğim vardır. Bazen insanlara karşı çok acımasız olabilirim. ama sonuçta hepsiyle barışmışımdır çünkü söylediklerim genelde onlar için de acı ama faydalı şeylerdir.

Her insan hayatında mutlaka istemede kalp kırmıştır bende dahil olmak üzere.

uzmanlık alanımdır..

hem kırmak hemde tekrar gömlünü almaq

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Hekrs çok kalp kırmıştır ama en büyük kalp kırmam bana aşık olan birini sokak ortasında red etmem olmuştu. Neyse sonra sadece arkadaş olabileceğimizi söyleyip gönül almıştır.

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

Kırmasını da bilirm onarmasını da ,ne kadar kırdıysam o kadar onarmışımdır...

kırmışımdır ama bilmeden istemeyerek..bunu da bir şekilde düzeltirim özür dilemesini bilirim
    ama kendi kaşınmışsa uğraşmam bile

karınca Misafir

Bilmeden mutlaka kırmışımdır ve farkına vardığım anda mutlaka özür dilemişimdir..

Ama bilerek değil kalp kırmak ,aklıma bile getirmemişimdir bunu..Ben konuşarak sorunları çözümlerim,eğer anlaşamıyorsak o zaman kırmadan ve kırılmadan uzaklaşırım o ortamdan..

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

İnsanlar çok iyi iletişim kuran,diksiyonu anchormanlardan daha iyi olduğu iddia edilen biri olarak bir kere feci kırdığımı söyleyebilirim
    Sonra aynısı başıma geldi.Tabi ki aşk konusuydu.

Zaten sayısnı bilmediğim kadar çok denilebilicek çevrem var.Ama bir çoğunu görmüyorum,bulamıyorum Bir sokakta rastgelirsem -ki gezmeye başlayınca her sokakta biri çıkıyo- 2 dk ayak üstü lak lak edebiliyoruz.

O kalp konusunda haklıydım ama yanlış yaptım.Affetmedim,gurur yaptık.Aynı olay başıma geldi -ama o kadar kötü değil- karşımdaki gurur yaptı-

Halbuki melek gibi birisiyimdir
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

İsteyerek kalp kırmadım ama istemeyerek kalp kırmışımdır özür dilememişimdir.
    Özür Dilemem ve Özür Dilemeyi sevmeyen bir yapım vardır.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Özür dilemeyen insan başarılı olma şansını yakalayamaz

Kişilerin kaprisleri her zaman önde olduğundan,özür dilemeyei sevmezseniz kariyer yapmayı unutun Her zaman önde olun ama bunu her zaman görünerek yapmayın.Birilerinin koltuk sevdasına yerinizi kaybersiniz.Her zaman işinizi düzgün bir şekilde yaparsanız, günü geldiğinde,yani büyük şansı yakaladığınızda zıplamak için riske girersiniz ve başarıya ulaşırsanız bilin ki düşmemek için siz de aynı yoolları uygulayacaksınız
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Kalp kırarım.
    Çok üzülürüm sonra kafamı kırarım..

Bu yüzden en yakın arkadaşlarım dediklerimi kaybettim.

Ben Hiç Kalp Kırdımmı Bilmiyorum.

Cengiz Abi dediklerinden brişey anlayamadım daha açıklayıcı bir edebiyatla yazarsan daha uygun olur

Mesaj Yetkileri