1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: En pahalı transfer ..........

Default En pahalı transfer ..........

fm 2006 nın en pahalı transferini yapanlar kimi ne kadar a albildiniz...
    sizce en iyi transfermi..

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesır

Gökhan Kılıç Die bir futbolcu yıl 1010 du Roma nın alt yapısından cıkma adamın tum özellıkleri cok ıyıdı aynı Gabriel Batistuta gibi 100 $ sattımdı .

Adu ya 10 M € vermistim, ama kac senedir Alex'in arkasinda yedek.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

bu konu daha önce açılmıştı arkadaşlar

bilgisayar man utd'a 46 trilyona pirlo ve arsenal'e 86 trilyona defoe yi aldı.(hiç unutmam bufiyata transferleri)ve ben chelsea ye 136 trilyona vicente yi aldım.gelmiş geçmiş en fazla para verdiğim oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir Çarşı

Ben 145 Milyon € ya Gerrard ı besiktasa getirdim sene 2009 daa bilgisayarda 110 Mİlyon € ya Xabi Alonso yu chelsea aldı

Nesil
    2005
    Yer
    Eski Açıktan

valla ben hiç öyle bilinen yıldız aldıgımı hatırlamıyorum ..en pahalısı Arsenalli Abeiye 7 M £ verdim.

Quote Originally Posted by Cnkby
    Ben 145 Milyon € ya Gerrard ı besiktasa getirdim sene 2009 daa bilgisayarda 110 Mİlyon € ya Xabi Alonso yu chelsea aldı
    sanırım hileli oyun oynuyordun 2009 da bjk ile bu kadar para verebilmen imkansızda ama gerçekten baya bir para dökmüşsün...

Barcelona'ya 72 Trilyon'a Pirlo

11. Default

real madrid e 90 euroya gerrard ı getirdim ama çok mutsuz oldu hep kötü oynadı sonra sezonun yarısında ülkesine geri gönderdim chelsea ya. orda çoştu ve dünyanın en iyi oyuncusu oldu

12. Default

Quote Originally Posted by by_forza
    valla ben hiç öyle bilinen yıldız aldıgımı hatırlamıyorum ..en pahalısı Arsenalli Abeiye 7 M £ verdim.
    bence sen çok akıllı transferler yapıyosun walla

13. Default

bence bir yıldız oyuncuya 30 eurodan fazla para verilmemelidir. hayal kırıklığı yaratabiliyo. ondan sonra adamı fıtık ediyo yaa

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

valla 2006 değilde 2005 te ben yaptım oyun biraz hiileli sayılırdı hile ise tünyada ne kadar yıldız varsa hepsini 20 yaşına çektim ben gs yi yönettiğim için gs den hiç bir oyuncuya dokunmadım (aslında pek sayılmaz b.korkmaz ve h.şükürü 4 yaş geri aldım bide hasan şaşı 2 yaş) güzel transfer politikalarıyla 4 sezonda kasamda 300m euro oldu ve figoya niyetlendim genc olduğu için 66m euroydu fiyatı ben 90m peşin 60m 24 ay vadeyle aldım yani tam 150m ama herif başıma bela oldu yaw imza atmadığı için tek sezonluk attırdım ikinci sezonun imzasını attıracam diye akla karayı seçtim ama sona alıştı kerata bu arada Hasan Sas figodan daha verimli oynadı valla sağ ayak kullanıo ama solda fırtına yaw.. varmı başka 150m luk transfre yapan

fm 2005 te puyol a 73 milyon vermiştim bu oyunda öyle büyük bi transfer yapmadım henüz

2010 yılında fenerbahçeye Ronaldinho yu 500 M YTL ye getirmiş dim saten yapdığım en ucuz transfer 250 M YTL il Henry i getirmişdim fazla transfer yapmam adu yu herkeze öneririm

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

su anda en pahali transferlerim
    carlos tevez 16 MN €
    javier mascherano 16 MN €

Del Piero_10 Misafir

genellikle adamları free den kapıp 40'a sattım.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

bende hep free den alırım genc yıldızları sora satarım aduyu ole yapmıstım ve 100 trılyona madrıde aganzo takası ıle satmastım
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    Turksportal

bende emre belozoglu icin 95 verdim
    ama daha yeni newc. dan juveye gittikten 1 ay sonra ben teklif yaptım pahalıya patldi

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by chorme86
    bende emre belozoglu icin 95 verdim
    ama daha yeni newc. dan juveye gittikten 1 ay sonra ben teklif yaptım pahalıya patldi
    Kazik yemissin
    5 milyona geliyo seneye bekleseydin keske

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by batuhan_eras
    2010 yılında fenerbahçeye Ronaldinho yu 500 M YTL ye getirmiş dim saten yapdığım en ucuz transfer 250 M YTL il Henry i getirmişdim fazla transfer yapmam adu yu herkeze öneririm
    alan geniş die bukadar sallama kardeş bizde fmciyiz bunları yemeyiz yada çok büyük bi hile yaptın

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

fernando torres i barca ya 70 milyon $ a almıştım bi keresinde.

chelsea ile torresi 287 e aldım a.madrid den

S-B-Z Misafir

kerlonu 40,5 m$ a aldım fenerbahçeye.şu an değeri 12,75 M $ iyi kazık yedik ama oyuncu iyi değidi paraya

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

Quote Originally Posted by Cnkby
    biraz hile var galiba 2009 da 145mn euro nerden buldun

pablo vitti

Mesaj Yetkileri