Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 78 sonuç

Konu: FM Aparat beta! En iyi oyuncuları belirler,takım komutlarınızı oluşturur [Excel 2007]

Ben de onu düşünüyorum aslında ama oyuncu komutlarını oluşturabilmek için pek bir fikir gelmedi. Bu yüzden forumdakilerin de yardımına ihtiyacım var.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

oyuncu komutları için de formüle ihtiyacın var sanırım onun için de anlayan birinin olaya el atması lazım

bu çalışma kadroyu doğru şekilde yapılandırmak ve yerinde transferler yapmak için super bişi. takım komutları ise bence değişken yani kadro ne olursa olsun her maça göre veya oyun içindeki gidişata göre ayarlanmalı tabi bu benim görüşüm ne kadar doğru bilemem. kardeş tekrardan teşekkur ederim böyle bir programı bizlere sundugun için.

Öncelikle aparat için çok teşekkür ediyorum forumda gencerker adlı arkadaşımızın yayınladığı 4-1-3-2 taktiğinin takım komutlarını oynadığım Valencia ya göre değiştirdim ligde barcelona ile aynı puandayım yenilgim yok ama berabere kaldığım maçlarda hep üstünüm.Üstelik Sıfır transfer oynuyorum.
    Bunlarda oynadığım maçlardan görüntüler.

cok güzel bir calısma emegine saglık

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gerçekten güzel bir çalışma yanlız değiştirme şansını bize versen iyi olurdu. Zira ben inanıyorum ki,
    Dc için zıplama kafa'dan çok daha önemli,
    Kanat için 1.derece özellik hız-hızlanma, ikinci derece orta-top sürme olmalı.teknik ve pas o kadar da önemli değil.
    Bekler için dayanıklılığın hesaba bile katılmaması hiç adil değil.
    Kanatta pas 5 puan olurken, ofansif orta sahada 4 puan oluyor, üstelik teknik bile pastan daha yüksek puanlı.
    Bunlar kendi düşüncelerim. Saygılar sevgiler.

Harika bir çalışma gibi görünüyor lakin elimde ne of2003 var ne de 2007. birini bulup deneyeceğim.

Quote Originally Posted by juanov View Post
    oyuncu komutları için de formüle ihtiyacın var sanırım onun için de anlayan birinin olaya el atması lazım
    trksprtlboy tatilden döndüğünde onunla konuşacağız sanırım bu konuyu.

Quote Originally Posted by vetkopat_15 View Post
    bu çalışma kadroyu doğru şekilde yapılandırmak ve yerinde transferler yapmak için super bişi. takım komutları ise bence değişken yani kadro ne olursa olsun her maça göre veya oyun içindeki gidişata göre ayarlanmalı tabi bu benim görüşüm ne kadar doğru bilemem. kardeş tekrardan teşekkur ederim böyle bir programı bizlere sundugun için.
    Ben teşekkür ederim yorumun için.

Quote Originally Posted by RsTxLqq View Post
    Öncelikle aparat için çok teşekkür ediyorum forumda gencerker adlı arkadaşımızın yayınladığı 4-1-3-2 taktiğinin takım komutlarını oynadığım Valencia ya göre değiştirdim ligde barcelona ile aynı puandayım yenilgim yok ama berabere kaldığım maçlarda hep üstünüm.Üstelik Sıfır transfer oynuyorum.
    Gerçekten çok ama çok teşekkür ederim. En ya***ı yorum yapanlardan biri de sen oldun. Screenshotlar için ayrıca teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Gerçekten güzel bir çalışma yanlız değiştirme şansını bize versen iyi olurdu. Zira ben inanıyorum ki,
    Dc için zıplama kafa'dan çok daha önemli,
    Kanat için 1.derece özellik hız-hızlanma, ikinci derece orta-top sürme olmalı.teknik ve pas o kadar da önemli değil.
    Bekler için dayanıklılığın hesaba bile katılmaması hiç adil değil.
    Kanatta pas 5 puan olurken, ofansif orta sahada 4 puan oluyor, üstelik teknik bile pastan daha yüksek puanlı.
    Bunlar kendi düşüncelerim. Saygılar sevgiler.
    Keşke bütün kullanıcılar senin gibi öneride bulunsa. Dediklerini dikkate alacağım. Zira kanatlarda hız-hızlanmanın orta-top sürmeden daha önemli olduğunun farkındayım. Ofansif orta sahada pasın 4 puan olduğunun ise gerçekten farkında değildim. 5 olması gerektiğini biliyorum

Bekler için dayanıklılık gerçekten o kadar önemli mi?

Bütün herkesin yorum yapmasıydı benim isteğim, yorum yapan tek kişi sen çıktın.

Quote Originally Posted by Defuser View Post
    Harika bir çalışma gibi görünüyor lakin elimde ne of2003 var ne de 2007. birini bulup deneyeceğim.
    2007 olursa daha iyi olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Müthiş bir çalışma indiriyorum..Ellerine sağlık.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Süper bişi teşekkürler..

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Suan icin dosyayi indirip deneyebilecegim bir ortamda olmadigimdan deneyemiyorum ama aksama evde mutlaka deneyecem, saten takim kotu gidiyor bu aralar yeni bir arayisicersindeydim. Umarim bana katkisi olur...

Bu buyuk ozverili calismalarinizin devamini diliyorum ve basarilar diliyorum...

Tesekkurler...

Quote Originally Posted by RsTxLqq View Post
    Bunlarda oynadığım maçlardan görüntüler.
    yanlış anlamayın taktiğimi övmek gibi olmasın ama 4 resimde de o takımlara karşı müthiş üstünlük sağlamışsın

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Doğru oyuncuyu bulmak için müthiş bir çalışma , ellerinize sağlık ...

arkadaşım çalışmanı indirdim ve denedim benim çok işime yaradı takım komutları cuk die oturdu fm editörle uyumluluğu sağlansa dünya üzerinde bir numara bi aparat olur telif hakkınıda al bence tekrar teşekkürler

deisik ama pek bise anlamadım YAU COK KARISIK

Nesil
    2006
    Yer
    istanbuk

bu yama nasıl çalışır
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu yama nasıl çalışır
    Last edited by vincenzo1903 : 31.Temmuz.2008 at 15:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Akıllıca bi fikir biraz daha gelistirilirse çok işe yarar emegine eline saglık dostum.

güzel olmuş ama şöyle bir sorun var stoperi o özelliklerle belirledik ama fiziksel özellik faktörü ne olacak 1 79 cm lik defansta ne kadar iyi olsada 188lik orta yollu defansı tercih etmek daha iyidir.
    boy kullandığı ayak gibi faktörleri yok sayan bir sistem.diyebilirsin onlarıda sistem belirlerse sen hocalık görevini nasıl yapacaksın haklısın da ama yapılan işide kusursuza yaklaştırmak idealistlerin işidir.küçük hedeflerin yetmediği biri olarak senin bunu halledeceğini umuyorum...

aparat programı denedim harika çalışma emeğine sağlık atletic bilbaodan küme düşmek üzereydim ama bu program sayesinde küme düşmedim 15.bitirdim

çok güzel bir çalışma ellerinize sağlık..böyle şeylere merakım çoktur bnm isterseniz yardımcı olabilirm size.yeni fikirler fln....

deneyen arkadaşlara soruyorum takım komutlarını ayrladınız ama oyuncu komutlarını nasıl ayarladınız?Cevaplarsanız sevinirim

Çok güzel bi çalışma olmuş. Genie scout da diziliş ve oyuncular hakkında yardım edebiliyor aslında ama takım komutları ve oyuncu komutlarını belirleyemiyor. Tebrik ediyorum deneyenler beğenmiş ama başta sorduğum gibi oyuncu komutlarını söylerseler memnun olcam

Arkadaşlar bu konu ilk açıldığı andan itibaren dikkatimi çekti ama sadece takım komutları olduğu için denememiştim. Ben bu fomülleri oyuncu komutlarına da uyarladım ve arkadaşınkine paralel yeni bir excel dökümanı hazırladım. bazı oyuncu komutlarını (mentalite, yaratıcılık, pas türü, alan daraltma) oyuncunun özelliklerine göre ayarlamaya çalıştım. Dökümanın içinde hem arkadaşın takım komutları sayfasındaki tablo hem de benim hazırladığım oyuncu komutları tablosu var.

resimler:

http://img144.imageshack.us/my.php?i...shot001gz1.jpg

http://img242.imageshack.us/my.php?i...shot002cy5.jpg

Yayınlamak için sirius james arkadaşımdan izin bekliyorum

Arkadaşlar yardım lütfen...Programı indirdim ama açamıyorum şifre soruyor, nedir acaba şifresi ? birde bu program son versiyonumudur acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

arkadaşım " Rar şifresi: www.turksportal.net" ilk mesajda bu zaten yazılı ayrıca ilk mesajda office 2007 programı olmadan dosyayı açmanı sağlayan program da var

Nesil
    2008
    Yer
    Bursa

Uzun süredir forumla ilgilenemediğim için , böyle önemli bir konuda Sirius James arkadaşımıza yardımcı olamadım...

Bu aparat, benim daha önce "Taktik Hazırlamak İçin Matematiksel Yöntem" isimli başlıkta paylaştığım formülleri , excel formatında kullanıma hazır hale getirmiş durumda. O başlıkta paylaşılan teorik fikirlerin böyle bir Aparat şeklinde yaratıcı bir uygulamaya dönüşmüş olması, o paylaşımın büyük ölçüde amacına ulaştığını gösterir, buna çok sevindim.

Arkadaşlar , oyuncu komutlarını da içeren bir çalışma bekliyorlar, sanırım Anka__61 isimli arkadaşımız böyle birşey eklemiş, bir incelemek lazım.
    Bildiğiniz üzere kısa bir süre içinde FM2009 çıkacak,
    en güzeli, yeni FM çıkınca oyuncu komutlarının nasıl hazırlanması gerektiğini ondan sonra ayrıntılı incelemek olacak.

Şimdilik , Sirius James arkadaşımıza, bu yaratıcı çalışması için tekrar teşekkür ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

yabancı sitede bunun gibi bi program gırmusdum ama mini scout gibi oyuncu adlarını yazıosun hangi daha ii se o mevkide onu gosteryiordu gsll bisidi.. buda gusel olmus ellerine saglık kardesim ....!!!!

Ben yatılı kaldığım için pek ilgilenmiyorum artık aparatı geliştirmekle, oyunu da geçici olarak bıraktım. 2009 çıkınca haftasonları oynamayı düşünüyorum. Anka, tabiki de yayınlayabilirsin. Zaten değiştirilmesini istemesem buraya da koymazdım. trksprtlboy, ileride uygun olduğum bir zaman, yani dikkatimi verebileceğim bir zaman(ki muhtemelen şubat tatili) bu aparatı geliştirebiliriz.

Anka61 yayınla şunuda sana da duacı olalım yahu....bak james izind verdi

Quote Originally Posted by Sirius James View Post
    Ben yatılı kaldığım için pek ilgilenmiyorum artık aparatı geliştirmekle, oyunu da geçici olarak bıraktım. 2009 çıkınca haftasonları oynamayı düşünüyorum. Anka, tabiki de yayınlayabilirsin. Zaten değiştirilmesini istemesem buraya da koymazdım. trksprtlboy, ileride uygun olduğum bir zaman, yani dikkatimi verebileceğim bir zaman(ki muhtemelen şubat tatili) bu aparatı geliştirebiliriz.
    arkadaşım sen kesin karadenizlisndir nerden geldi aklına böyle bir icat eline sağlık valla güzel bir çalışma olmuş eline sağlık

anka senden cevap bekliyoruz

Quote Originally Posted by uAsamet1905 View Post
    arkadaşım sen kesin karadenizlisndir nerden geldi aklına böyle bir icat eline sağlık valla güzel bir çalışma olmuş eline sağlık

anka senden cevap bekliyoruz
    Tekirdağ

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri