Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 78 arası toplam 78 sonuç

Konu: FM Aparat beta! En iyi oyuncuları belirler,takım komutlarınızı oluşturur [Excel 2007]

arkadaşim cok güzel bir calişma olmuş.eline sağlik.

Bunu niye şifreledin excell in içinden kırılmıyoda yardım lüfen

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Rar şifresi: www.turksportal.net

Budur sanırım şifre ilk mesajda yazıyor.

Şifre tamamda şşimdide sayfa koruması çıktı kaldırılmıyoda

İyi hoş güzelde çok açık var ama....Mesela hangi sistemi uygulıycaz ?? 442 mi 433mü ?? yani kafamıza göre sistem yapıp burdan çıkan takım komutlarını uygulasak oluyormu acaba ?? mesela 442 diamond oynıycam ona göre oyuncuları yerleştirip takım komutlarını yapmam yeterli olucakmı ?? Keşke diyorum oyuncu komutlarıda olsaydı...yani bi uyumsuzluk olucak gibi...

bence güzel bir çalışma olmuş eline sağlık.

arkadaşlar ne yazık ki rapidden dosya indiremiyorum...rica etsem bu programı (aparat programını) [email protected] adresine veya rapidin dışında başka bir siteye atabilirmisiniz? office 2003 sürümü varsa daha iyi olur iyi günler... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

herkese slm hemen denemek istiyorum. Sirius James süper bi çalısma emege saygı. tskrller abi gelistirmeyi de denicenmi. denemk için sabırsızlanıyom

sirius james sana mesaj atıyorum ama posta kutun dolu olduğu için gitmiyor rica etsem hazırladığın programı [email protected] adresine gönderebilir msiin? rapid bize yasaklı olduğundan indiremiyorum... şimdiden teşekkürler

anka__61 abi oyuncu komutalarını nasıl yaptın bizimle paylaşıcakmısın. kafama takılan kısım su arkadaslar takım komutalarını ayarlıyo ama neye göre. yani 4-4-2 mi 4-3-3 mü. bu exel de taktik dizilişi geliştirilemezmi. ben denedim takım komutalarını oyunda ilk 10nuncu dakikaya kadar durabildim ama yinedetop hep bendeydi. herşey güzeldi ama crash dumps oldu ve oyundan attı. yeni oyun acıcam denedigimde yazarım

Arkadaşım eline sağlık çok güzel olmuş.ama bana biraz karışık geldi.

Taktik hazırkamak için belirlenen matematik yöntemleri adamlar içinde oluşturabilirsek güzel oluyor adamlar hadlerini bilerek oynarlar.gereksiz hareketlerle takımı zor durumda bırakmıyorlar.ben kendimde bişeyler yaptım hesaplamalarla ama anka_61 in çalışmasını bekliyorum.

güzel calısma emegine saglık yanlız bende office 2007 olmasına ragmen acamadım exel acılıo ama boş duruo dönüştürücüyü indirip deneyim dedim buseferde exeli hic acmıo hata verio bilgisi olan varmı?

bu sayıları nasıl takım komutu yapıcaz???

Ve mentalite nedir ???

Çubuğu en Sola çek ve kaç çıktıysa sayı o kadar sayarak tıkla. Toplam olarak soldan sağa 20 birim var. Ona göre hesaplanmıştır.

Bende denedim nihayaet ve gerçekten çok iyi sonuçlar elde ettim. Ellerine sağlık. Harika hazırlanmış durumda.

dosyayı açtığımda bu ekran çıkıyor karşıma bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?

2007 sürümü bende ki 2003 açmıyor arkadaşlar yardımcı olur musunuz ?

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

İlk mesajda linki verilen programı indirdiğinizde açabilirsiniz.
    So what?
    Saike

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri