1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Falkirk Kariyeri

Nesil
    2006
    Yer
    Kastamonu

Default Falkirk Kariyeri

Futbol takımında oynadığı Stirling Universitenden başarıyla mezun olan Burak Acar , Bir zamanlar Falkirk gözlemcileri tarafından keşfedilmiş fakat eğitimini bölmek istememesi sebebiyle futbola sadece hobi olarak devam etmişti...Aradan yıllar geçtikten sonra futbol dehasını anlayan Falkirk 36 Yaşındaki Burak Acara bir teklif götürdü ve ilk gemiyle İskoçyaya gitti..

Burak Acar'ın ilk takımıydı ve taraftarlar onun ismini bile bilmiyordu..Bir pazar ligi futbolcusu olarak tanınan Burak Acarın takımın başına gelişi taraftarları endişelendiriyordu.Fakat Falkirk başkanının ona güveni tamdı..

Takımı yakından inceleyen Burak Acar neler yapacağına karar verdi.Takım gerçekten azimli ve başarılı olabilecek bir takımdı ve yaşlı kurt Russel Latapy üzerine oyunu kurmaya karar verdi..

Takım hakkında Bilgiler .

Stadyum

Evet arkadaşlar birazdanda hazırlık maçlarını ve transferleri koyacağım. İlk kariyerim umarim beyenirsiniz.

hazirlik maçları beklediğimiz gibi geçmedi ama yinede takım oturdu..Birazdan Lig Maçları gelecek..

sakary Ali Misafir

kariyerinde başarılar ilginç bir seçim

Başarılar seçimin ilginç gerçekten

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara-Sakarya

zor ve ilginç bir seçim kolay gelsin

Nesil
    2006
    Yer
    Kastamonu

takıma katkıda bulunabilecek oyuncular alamadık tabi bütçeden dolayı.bi kaç tane genç yetenek yorumlarınızı bekliyorum..

Evet artık lig maçlarına geçebiliriz takımın kendine güveni tam ve gayet azimli bir takımız umarım başarılı oluruz..

[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9830/gretn**w9.jpg[/IMG]
    arkadaşlar maçları yaptıktan sonra koyuyorum aşağıda yazan skorlar sonraki maçların biraz acele ettik galiba hemen bütün maçları koyuyorum oraya kadar olan..
    Gretna maçına galibiyet için çıktık fakat favori onlardı 0-0 berabere kaldık güzel bir skor..

Oyuncularımızın azmi son anda takımımızı kurtardı.Maçı haketmiyorduk elbette ama beraberlik beraberliktir.

beklenen sonuç oldu varlık gösteremedik ve maçı kaybettik.

maçı çok rahat kazandık oyuncularımı tebrik ediyorum.

ilk kupa maçımız güzel oynadık zaten maçıda sonradan çevirdik..

lig maratonu devam ediyor 0-0 beraberlik işimize yaradı deplasmanda puan çıkarmak takım için önemli..
    Last edited by zaggy : 12.Temmuz.2008 at 19:16

sakary Ali Misafir

çok zor maçlar yapmışın

başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Kastamonu

yavaş yavaş takımımız kendini göstermeye başladı

bizden bi gömlek üstün bi takımla maç yaptık sonuç gayet iyi bence..

kendi dengimiz takımları artık rahatça yeniyoruz tebrikler çocuklar

ard arda 2. galibiyet takım çok güzel birseri yakaladı devamı gelir inşallah.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

yine bi gömlek üstün takım sonuç belliydi..

oyuncularım maçlardan sonra moral bozmuyorlar buda beni mutlu ediyor
    Last edited by zaggy : 12.Temmuz.2008 at 22:00 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

güzel maçlar çıkarmışsın tebrikler devamını bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    İZMİR

iskoçya ligi kolay gözüksede her takım birbirini yenebilio ii gidiosun sana başarılar

sakary Ali Misafir

bazı maçlar hariç güzel gidiyorsun

Ortada gidiyorsun ...Toparlaman lazım

zorlu bir lig iskoçya tabii Celtic veya Glasgow değilsen. Onun dışında Hearts ve Hibernians yer alır, diğer takımlar PÜF.. Ama Falkirk ile buna bir son vereceğe benziyorsun. Başarılar. Fazla oyuncu almamışsın. Kiralıklara göz at arada iyi oyuncular listede olabiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Kastamonu

sağolun arkadaşlar ilk sene zaten hedefimiz ligin üst sıraları buna ulaşmaya çalışıyorum 2 sene içindede celticle rangersa kafa kaldırıcam umarım..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Pablo Mazzayı elimden geldiğince oynatıyorum kendisi gelecek vaadediyo kiralıklarada baktım ayrıca pek işime yarıycak oyuncu yok tavsiyelerinizi dikkate almaya çalışıyorum.
    Last edited by zaggy : 13.Temmuz.2008 at 21:12 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Mesaj Yetkileri