1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: Oyuncudan anlayanlara !

Exclamation Oyuncudan anlayanlara !

Arkadaşlar takımında 6 yabancı var (fb takımım)şimdi kerlon u almak ıstıyorum yıl 2008 yani 3.cü sezonum bitiyor 30.cu hafta.
    Takımımdakı yabancılar
    1-alex(30)
    2-evandro roncatto(21)
    3-Maxim tsigalko (24)
    4-Pablo vitti (21)
    5-Gladstone(23)
    6-ruben ariel oliviera(24)

Sizce kimi yada kimleri satayım baya bi transfer bütcem var?? Kimi satıp kimi alayım İstersenız kadromu ve taktigide yazarım

Nesil
    2006

yaştan dolayı alex

3. Default

Quote Originally Posted by batu19-07
    yaştan dolayı alex
    bencede alexi sat. kerlonu al. eğer çok iyi bir forvetin varsa kerlonu alma oliviera yı sat. aduyu al

6 noluyu sat alex satılır mı 33 yaşına kadar aynı formda rahat oynar

Tansu kardeş adamlarımı yazdım bunlardan başka adamım yok...benım kararim evandro veya maxim i yada 2sini birden Satıp bı defans bıde kerlon u almak

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Maxim tsigalko yu sat bence kerlon ona 5 ceker

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2005
    Yer
    34

tsigalko yu sat bence

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Peki bunların hic biri Türk olmadı mı?

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

maximi tanımıyom walla sat gitsin
    ama Kerlonu çok iyi tanıyorum
    ve üzülerek söylüyorum
    bu sezon başı onu R.Madride 30M€ peşine satmak zorunda kaldım
    çünkü çok gitmek istedi büyük bir kulübe
    bende yol verdim yerine vitti ve u.Yıldırımı aldım ama
    Kerlon gözümde tütüyo

Quote Originally Posted by hezzo
    tsigalko yu sat bence
    hezzoya katılıyorum tsigalko'yu sat. alex süper oynuyor 32-33üne kadar...ayrıca kerlonun forvette süper oynadığını da unutmayalım...tsigalko yerine oynar...bence oliviera yerinede bahia'dan cicero yu fln alabilirsin.

kesinlikle tsigalko forvetin sağlamsa messiyi al

ruben ariel oliviera we alex i gonder daha ii adamlar al.sen hep aynı adamlarla oynarsen ne zewk alabilirsin ki.istenilkeni satican daha iisini alicantsigalko da ii bi adam deil.fenere çok çolk daha ii adamları alırsın kerlondan daha iisini utka mesela

14. Default

alex bende 33 yaşında ve türk statüsünde şuan babalar gibi oynuyor valla her maçın yıldızı süper adam

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Alex ve Tsigalko yu sat derim ben

tsigalko veya vitti den birini sat... kerlon u tek forwet bile oynatabilrsin... arkasında alex olduktan sonra gol makinasi olur...

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Ruben Ariel Oliviera çok iyi bir futbolcu oluyor, ki nitekim senin oyununda olmuştur(zaman geçmiş). Alex'i satma, bu tip oyuncuları 33-34 yaşına kadar oynatmak lazım.

Tsigalko ve Vitti satılabilir bence.

Kerimov sen diyorsan yaparım bıde demirhan beyden yorum alsaydım keşke neyse Vitti bende süper ve baya para bayıLdım.Tsigalko ıle ilgilenen 2 kulüp var saten ucuza aldım ve degeride artti madem böyle yapayım..Sence defans larım nasıl ?
    Önder turacı , Gladstone,fatih sonkaya,ümit özat,İbrahim toraman

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Vitti iyi oynuyorsa satmana gerek yok, ben daha iyisini alabilirsin mantığıyla söylemiştim.

Defansların çok iyi Türkiye ligine göre, özellikle gladstone çok iyi. Ben ibrahim toraman'ı pek bilmiyorum, solda onu mu kullanıyorsun? 4 defans oynatıyorsun heralde. Toraman'ın senin oyunundaki halinin bir görüntüsünü koyar mısın? Merak ettim.

http://img130.imageshack.us/my.php?image=ibo4bv.jpg Buyur kardeş..4 defans kullaniyorum ama ibrahim toramandan sahsen hıc bı verım alamadım ...Sımdı dersaneye gıdıyorum gelnce sana bı sorum var Liverpool u yenmeyle ilgili

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Hmm. Tamam. İbrahim Toraman'ın defansif özellikleri çok iyi olmuş(Heading, Tackling, Marking) ama hızı çok az. Ben yer vermezdim böyle bir oyuncuya ilk 11'de. Yer versem bile yanında hızlı bir oyuncu olması şart

evandro ve tsigalkoyu Satıyorum kerimov yerıne kerlon ve bi defans daha alcam central özellikli kompany harıc kımı aLabilirim kompany gelmiiyorda..

Bide kerim rica etsem şu adama bakarmısın bu adamı real madrid de buldum bu sakatlık geçirmiş hali cogu özelligi 19-18 neyse bu adama make an offer özelligi cıkmıyor kafayı yıyecem niye böyle bazı oyuncularda cıkmıyor

http://img381.imageshack.us/my.php?i...anyakkk3vh.jpg

ha bide şu anda tsigalkoyu sattım ayın 1 inde gitcek porto ya ,1 indede Kerlon gelecek ..Kerlon geldıgı gün Tsigalko gittigi icin 6 yabancıdan dolayı kerLon gelemıyor yanı su anda öyle olmadı ama daha önce adam almaya calıstıgımda hep öyle oluyor mecburen yeniden anlaşma saglamam gerekıyordu.1 hafta daha transferı askıya almak gıbı bı sansımız yok mu??

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Quote Originally Posted by hakansimser
    Bide kerim rica etsem şu adama bakarmısın bu adamı real madrid de buldum bu sakatlık geçirmiş hali cogu özelligi 19-18 neyse bu adama make an offer özelligi cıkmıyor kafayı yıyecem niye böyle bazı oyuncularda cıkmıyor

http://img381.imageshack.us/my.php?i...anyakkk3vh.jpg
    Bu tip oyuncular senin oyunda açmadığın liglerde çıkar ve bu oyuncuları alamazsın. Bu tip oyuncuların "Profesyonel Kontratları" yok olarak gözüküyor oyunda ve haliyle alamıyorsun. Kontratları yok ama Milli takımlarda bile oynayabiliyor böyle oyuncular. Ben FM'nin bu özelliğine sinir oluyorum.

Erteleme olayına gelince. Yanlış hatırlamıyorsam FM2005'te İtalya liginde bu gibi durumlar olunca 1 hafta erteleyebiliyordun, burada ertelemiyor mu? Ertelemiyorsa boşver yeniden anlaş.

DC'yi yabancı alacaksın heralde. Ben savunma oyuncusu alacaksam önce İtalya'ya bakarım. Nationality'yi Italy olarak ayarlayıp bir arat transfer ekranından, sonra buraya görüntüsünü koy bence. Yorum yapalım.

Direk söyleyebileceğim isimler ise; Daniele Bonera, Andrea Barzagli, Dario Danielli, Marco Di Loreto(Fiorentina).

tsigalko yu sat al kerlon u

Mesaj Yetkileri