1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Kariyer Hikayeleri Bölümü

Default Kariyer Hikayeleri Bölümü

Kariyer bölümüne bir sınırlama getirilse mesela mesaj sınırlaması herkes kariyer açıyor ve aşırı bir kirlilik oluşuyor.Buna bir çözüm bulunsa iyi olur yada mesaj sınırlaması haricinde başka bir çözüm yolu olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Kariyer açmak için kullanılan bir yerde kariyer açılmasından doğal başka bir şey olamaz diye düşünüyorum. Kuralları çerçevesinde herkes kariyer açabilir. Bu kariyerler devam etmediği sürece yani bahsettiğiniz kirlilik durumuna dönüşünce zaten tamamlanmış kariyerler bölümüne taşınmaktadır.

Bazı abilerim tarafından uyarıldım.Bu konu hakkında ceza alabilirsin diye.Karşılığında ise cevambım şöyle.Turksportal İnteractive Forumları için böyle bir şey düşündüm.Eğer forumumuzun zararına ise her türlü cezaya razıyım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Kariyer açmak için kullanılan bir yerde kariyer açılmasından doğal başka bir şey olamaz diye düşünüyorum. Kuralları çerçevesinde herkes kariyer açabilir. Bu kariyerler devam etmediği sürece yani bahsettiğiniz kirlilik durumuna dönüşünce zaten tamamlanmış kariyerler bölümüne taşınmaktadır.
    Ama Burak Abi bakıyoruzki bazen adam 2 günde iki kariyer açıyor.Ya bu ne.Hemde buna izin veriliyor.Böyle olaylara gerekli cezalar gelmiyor ki.Ben birazda bunun üstüne değiniyorum.Yanlış anlaşılmak istenmem.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Mesaj sayısı yerine belirli kriterler de konulabilir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Hem burda bu bölüme değinmişken bunada değinmek isterim.Bakılmadan açılan konular.Aslında sorunlar aynı.Sadece o konuyla ilgili konulara bakılmıyor.Buda TSİ'ye artı bir kirlilik.

Her 2 konuda da haksızsam belirtin.
    Last edited by SiR ToMaSRoSiCkY1 : 15.Temmuz.2008 at 14:58 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tamam ama mesela ben dün bu saatlerde Kariyer açmaya kalktım. İçimde baya bir heves var. Bakıyorum hala açılmamış benim karyier. Kurallara da uyuyor. Anlamadım gitti. Hadi benim ki açılmadı başka kariyerler açılmış yeni.

Modlara buradan söylüyorum hangi mod bakıyor bilmediğim için Onaylayın artık benim kariyeri de devam edeyim azıcık... O kadar her maç sonrası falan capsler aldım

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by SiR ToMaSRoSiCkY1 View Post
    Bazı abilerim tarafından uyarıldım.Bu konu hakkında ceza alabilirsin diye.Karşılığında ise cevambım şöyle.Turksportal İnteractive Forumları için böyle bir şey düşündüm.Eğer forumumuzun zararına ise her türlü cezaya razıyım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Ama Burak Abi bakıyoruzki bazen adam 2 günde iki kariyer açıyor.Ya bu ne.Hemde buna izin veriliyor.Böyle olaylara gerekli cezalar gelmiyor ki.Ben birazda bunun üstüne değiniyorum.Yanlış anlaşılmak istenmem.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Mesaj sayısı yerine belirli kriterler de konulabilir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Hem burda bu bölüme değinmişken bunada değinmek isterim.Bakılmadan açılan konular.Aslında sorunlar aynı.Sadece o konuyla ilgili konulara bakılmıyor.Buda TSİ'ye artı bir kirlilik.

Her 2 konuda da haksızsam belirtin.
    Arkadasim senin soyledigin sıkıntılar Sanal alemde genis arsivli Forumu olan butun sitelerde gecerli bir sorun,
    ve emin ol hem meslegim geregi hemde hobim geregi bircok site dolastim, Mod lari ve yoneticileri bu kadar iyi calisan bir site gormedim. Gereksiz acilan bir konuyu hemen kapatabiliyorlar, mudahale edebiliyorlar.

Bence senin sıkıntın sadece Turksportal forumlariyla degil sanal alemdeki butun forum alemlerinde gecerli bir sıkıntı...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Resimde gösterdiğin bölümden bende sorumluyum Yusuf. Görsellik değil amacımız zaten paylaşım. O konular kilitlenmiş veya taşınmışsa kesinlikle çözümü bulunup taşınmıştır. Yada kurallara uymadığı için. Kimseye neden konu açıyorsun demiyoruz ancak yanlış açılmış konularında doğrusunu göstererek kapatıyor veya taşıyoruz.

Haa o senin dediğin göz zevkine gelince yapacak birşey yok maalesef yönetim içi bir mesele bu ve bir sıkıntıda yaratmıyor doğrusu.
    Last edited by El Barto : 15.Temmuz.2008 at 17:32

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Şimdi arkadaşlar öncelikle kimse öneri belirtti diye ceza almaz ve yanlış anlaşılmaz. Seni rahatsız eden birşeyden bahsediyorsun ve bunu öneri olarak tüm turksportal ile paylaşıyorsun. Bundan doğal birşey olamaz. Önerin çok çok müthiş bir öneride olabilir, gerekmeyen bir öneride olabilir ama yaptığın öneriler veya paylaştığın düşünceler dikkate mutlaka alınır. Karşılığında da gerekli açıklamalar yapılır.

Kariyer bölümünde senin neden şikayetçi olduğunu anladım. Ben daha geniş ele alarak açıklarsam. Forumda bir kariyer açıp kapatan, ardından hemen başkasına başlayan, onuda beğenmeyip yeni bir tane daha açan kullanıcılarımızdan bahsediyorsun. Bu konu ile ilgili zaten gerekli bir kuralımız bulunuyor.

5- Bir kariyer daha hemen başladıktan sonra kötü gidiyor diye bırakılıp ikinci kariyere geçildiğinde yöneticilerimiz bu hikayenizi onaylamayacak sizlerden ya eski kariyerinize devam etmenizi isteyecek ya da sizin yöneticimize kariyerinizi iz bırakmadan sildirtmek istediğinizi sölemeniz gerekecektir.
    Biz burada bahsedilen şekilde devam ediyor ve yeni kariyeri onaylıyoruz. Tabi ki gözümüden kaçanlar olmuyor mu oluyor. Ama bunlarıda farkettiğimiz anda müdahale ediyoruz. Forumda birden fazla kariyeri olanlarda olabilir. Bunlardan birtaneside benim mesela. Ancak 2 kariyerimde o kadar güzel ve düzenli şekilde ilerliyor ki kimsenin şikayetçi olacağını sanmıyorum. 2 kariyerini düzenli şekilde ilerletmeyen kullanıcılarımızın kariyerleri içinde gerekli yaptırımımız bulunuyor.

Konu onaylanması durumuna gelirsek yöneticilerimizinde birer yaşamı olduğunu unutmamak gerekiyor. Burada olduğum sürece ve gördüğüm sürece kurallara uyan tüm konuları onaylıyorum. Kurallara uymayan konularıda onaylamayıp gerekli bilgilendirmeyi yapıyorum. Benim haricimde yer alan diğer arkadaşlarda aynı yolu izliyorlar. Çünkü bu ortak benimsediğimiz bir durumdur.

Konu onaylanmasında benim bir parmağım yok.Gerekli açıklama içinde teşekkür ederim Burak abi.Emre abim beni sakın yanlış anlama.Ben sen işini kötü yapıyorsun demiyorum.Yanlışça açılan konuların görselliği bozduğundan vede hem size boşuna yük olduklarından hemde boşuna kirlilik olduğundan dolayı kaygıdaydım.Emre ve Burak Abilerim ikinizede gerekli açıklamalardan dolayı teşekkür ediyorum.Bu arada sentugo bir şeyi kaçırmışsın.Unutmaki onlarda insanlar vede şuana kadar gördüğüm bir çok forumda en iyi çalışan abilerimiz vede yöneticilerimiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Teknik sorunlar bölümünde bildiğiniz gibi konu açma onaylı değildir. Bu bölümün onaylı olmasıda mümkün görünmüyor çünkü neticede yardım bölümüdür. Orada yardım arayan arkadaşlarımız iyi araştırma yapmadan konu açıyorlar. Açtıkları konu daha önce cevaplandıysa gerekli link verilip konu kapatılıyor. Şayet açtıkları konunun cevabı sitede bulunmuyorsa bizlerde bilgimiz dahilinde cevaplamaya çalışıyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Hayır yanlış anlamadım zaten Yusuf. Ancak yapabilecek birşey yok. Üyelerin konu açmalarını engelleyemeyiz sadece açılan gereksiz konular için yönlendirmeler yapabiliyoruz veya sorunun çözümünde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Dediğim gibi bölümlerin öyle görünme sebepleri yönetimsel uygulamalar yapacak birşey yok.

Elbette ki üyelerimizin bilinçli olması en büyük temennimiz. Konu açmadan önce arama yapmaları vs. ancak yapmıyorlarsa da bunu düzeltmek bizim görevimiz zaten.

Kariyer bölümü için aramızda fikir alışverişi yapılıyor şu sıralar. Belirli şeyler gelecek arkadaşlar o bölüme. Inanıyorum ki belirlediğimiz kurallar gelince daha derli toplu olacak o bölüm.

Çok iyi kurallar getirildi.Çok teşekkür ederim Turksportal İnteractive yönetimine.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tamam iyi kurallar getiridi de, benim hikaye güme gitti sanırım ? Yeni kural geldi diyor ki; o link yoksa onaylamıyoruz. Eee benim değiştirme hakım da yok ki ? Ben dün gönderdim ve o link de içinde yok. Acaba azıcık bir yazıyı onaylamak için 5 dakikadan fazla zaman gerekiyor mu diye düşünüyorum bazen. Yok diyorum 1 günü geçti. hala ortada Benim hikaye yok. Artık not defterine kaydettim yazacaklarımı bekliyorum.

Hayır zaten bir fm sever olarak bir tek bu siteyi takip ediyorum ve bende zamanında yöneticilik yaptığım için neyin ne olduğunu da biliyorum. Bu sitede bir çok mod var ve her birinin de aynı gün tüm gün boyunca özel bir kaç işi çıkıyor ve benim kurallara uyan bir konumu onaylayamıyorlar bir tık'a basıp ?

Bu site gerçekten kaliteli ve seviyeli O konuda su dökülemez ancak bu onaylama sürecinin baya bir ağır işlemesi üyelerin şevklerinin,hırslarının,heveslerinin kırılmasına neden oluyor. Öncelerde üye olunmuyordu, üye oldum. Sonra bir başlıktaki konu ilgimi çekti mesaj yazayım dedim, yok yazamazsın, gruba üye olman gerek. Neyse ona da üye oldum. Onu da en geç 1 hafta içinde onaylamak gerekiyor tabi. Şimdi de kendi kariyer hikayemi paylaşmak istiyorum ve Kariyer Hikayeleri bölümüne baktığım da kendi hikayemi göremeyince, hala onaylanmayınca insan bir çıldırıyor

O yüzden sizlere bu kadar uzun bir yazı yazdım Turksportal'da Kariyerini yazmak Türkiyenin Ab'ye girmesi kadar işlem gerektiriyor canım. Kimse bundan şikayetçi değil mi ? Kirlilikten bahsediyoruz tamam ancak o modlar onay yerine kirlilik yapan konular ortadan kaldısalar daha az yorulurlar sanıyorum ?

Neyse. En azından site güzel ve Fm için en ideal site.

Baraşılar Onaylayın artık

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Tamam iyi kurallar getiridi de, benim hikaye güme gitti sanırım ? Yeni kural geldi diyor ki; o link yoksa onaylamıyoruz. Eee benim değiştirme hakım da yok ki ? Ben dün gönderdim ve o link de içinde yok. Acaba azıcık bir yazıyı onaylamak için 5 dakikadan fazla zaman gerekiyor mu diye düşünüyorum bazen. Yok diyorum 1 günü geçti. hala ortada Benim hikaye yok. Artık not defterine kaydettim yazacaklarımı bekliyorum.

Hayır zaten bir fm sever olarak bir tek bu siteyi takip ediyorum ve bende zamanında yöneticilik yaptığım için neyin ne olduğunu da biliyorum. Bu sitede bir çok mod var ve her birinin de aynı gün tüm gün boyunca özel bir kaç işi çıkıyor ve benim kurallara uyan bir konumu onaylayamıyorlar bir tık'a basıp ?

Bu site gerçekten kaliteli ve seviyeli O konuda su dökülemez ancak bu onaylama sürecinin baya bir ağır işlemesi üyelerin şevklerinin,hırslarının,heveslerinin kırılmasına neden oluyor. Öncelerde üye olunmuyordu, üye oldum. Sonra bir başlıktaki konu ilgimi çekti mesaj yazayım dedim, yok yazamazsın, gruba üye olman gerek. Neyse ona da üye oldum. Onu da en geç 1 hafta içinde onaylamak gerekiyor tabi. Şimdi de kendi kariyer hikayemi paylaşmak istiyorum ve Kariyer Hikayeleri bölümüne baktığım da kendi hikayemi göremeyince, hala onaylanmayınca insan bir çıldırıyor

O yüzden sizlere bu kadar uzun bir yazı yazdım Turksportal'da Kariyerini yazmak Türkiyenin Ab'ye girmesi kadar işlem gerektiriyor canım. Kimse bundan şikayetçi değil mi ? Kirlilikten bahsediyoruz tamam ancak o modlar onay yerine kirlilik yapan konular ortadan kaldısalar daha az yorulurlar sanıyorum ?

Neyse. En azından site güzel ve Fm için en ideal site.

Baraşılar Onaylayın artık
    Arkadaşım zaten demişsinki dün açtım.Bu yeni kurallar bu gün akşam üstü getirildi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İşte harcanmış olabilir diyorum benim kariyer yoksa niye bu kadar beklensin. Tamemen iyi niyetli bir insanım.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Tamam iyi kurallar getiridi de, benim hikaye güme gitti sanırım ? Yeni kural geldi diyor ki; o link yoksa onaylamıyoruz. Eee benim değiştirme hakım da yok ki ?
    Bir kereye mahsus bu durumda olan kullanıcılarımız için konu onaylanır yönetici senin mesajını düzeltir ve ilk mesajına ne yapıyorsa yapar. Siz de kariyerinize devam edersiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sağolun yöneticim :=)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Kariyer bölümü yöneticilerine onaylanma konusunda yüklenilmiş ancak kariyer sahipleride biraz takip edebilseler bu yüklenmelerin boşa olduğunu göreceklerdir.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=63991

kariyerinizin linki buradadır. Konu onaylanmış ancak kariyer bölümünde konular aktif olduğundan konunuz diğer sayfalara kaymıştır. Bu durumla ilgilide yöneticilerimizin bir suçu yoktur.

Kariyerinizde başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu kadar disiplinde abartı olmadımı sizce..bence bir forum için gereğinden sıkı olduk şu zon zamanlarda..

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Bu kadar disiplinde abartı olmadımı sizce..bence bir forum için gereğinden sıkı olduk şu zon zamanlarda..
    Gerektiği vakit gereken yerlerde gevşek davranıyoruz zaten. Sizler merak etmeyin biz dengeyi sağlıyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Abartı olduğunu düşünmüyorum, abartı olabilecek, kullanıcıları çok sıkabilecek şeyler de konuştuk ama uygulamaya geçirmedik.

Bizi bu değişiklikleri yapmaya forumda meydana gelen olaylar itiyor. Aksama olduğunda oraya müdahale ediyoruz, bu durum da aynen öyle. Son zamanlarda başka değişiklik yaptığımızı hatırlamıyorum ayrıca.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Amaç kaliteyi arttırmak. Abartmak değil Eralp.

Kaliteyi yukarılarda tutmak için sıkı olmak gerekiyor ancak son zamanlarda bir aşırılık yok.

Mesaj Yetkileri