Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 72 arası toplam 72 sonuç

Konu: Bir Oyuncuya Neden Astronomik Rakamlar Verilir?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Transfer döneminin başlamasına 1 hafta kala transfer teklifi yapmaya başlayın. Çünkü bu dönemde yapılan teklifler daha çok kabul ediliyor ve futbolcular da sizin sözleşme tekliflerinize daha olumlu yanıt veriyor.

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Transfer döneminin başlamasına 1 hafta kala transfer teklifi yapmaya başlayın. Çünkü bu dönemde yapılan teklifler daha çok kabul ediliyor ve futbolcular da sizin sözleşme tekliflerinize daha olumlu yanıt veriyor.
    elden kaçırma ihtimalide var ama..

ya ıster ıste ıster ısteme para vermek gıdo o paralar asıl sacmalık sen 100 lere 160 lara adam alırken senın satcagın oyuncularda 50 nun ustundekkı fıyatlarda hemen teklıfı gerı cekıolar prblem bu yok sa sen de pahalıya pahalıya sat bole olsa cok daha guzel olur...

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

Ben bi oyuncuya önce astronomik rakam öneriyom tabi param yetmese bile . Sonra kontrat fln en son adamı klübe katarken reddediyorum ve yeni teklif yapıyorum önceki tekliften daha az parayla . Yine aynı şekilde son gün reddediyorum fiyatı düşürüp yeniden teklif yapıyorum . Bazen böyle yapmak işe yarıyor bazen yaramıyor . Bi arkadaşım yapmıştı böyle Owen'ı 10 MN ye aldıydı Tabi her oyuncuya da sökmüyor bu taktik ama denemekte fayda var . Ben böyle yaparak M. Richard'ı 25 MN ye kapadıydım yoksa 50 'den aşağıya satmıyorlardı ...

Oyuncunun hayranısındır çok seviyosundur paraya acımazsın.Mesela ben David Villayı alabilmek için 90milyon euro yu gozden cıkardım

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

bazen bir mevkii için çok ihtiyaç oluyor transfere seçeneklerde çok azsa takıma uyacak adam sayısı kısıtlıysa pasıyorum parasını alıyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

oyun bazen bunu bize mecbur ediyor.
    Evertonun başındayım ve Howard'ı öLdürme noktasına geLdim iLk yıLda beni şampiyonLuktan etti.Ve yeni bir kaLeci aLmak istiyorum.HedefLeri büyük bir ekip oLdugum için iyi bir kaLeci gerekiyor.BunLarın en uygunu oLarak ochoa görünüyordu ancak kuLübü 36MN istedi bütçem yetmiyordu.dönemin bitmesine çok az kaLmıştı ve bana uygun tek oyuncu Boruc'tu.Tüm tkLifLerim reddediLmişti ve çare kaLmamıştı kuLübün tüm parasını verdim.(24.5MN)
    İşte bunu hiç istemesemde yapıyorum çünkü oyun bunu bize mecbur ediyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

valla en pahalı Kakayı 60 milyon dolara almıştım Madride oda 30 yaşındaydı verdilerdi bana başkada çok pahalı transfer yapmadım.en yüksek 40 milyon dolardır oda AMC bölgesi içindir bşaka bölgeye çok pahalı trasnfer yapmam defansın ortası olursa orası içinde 50ye çıkarım.

Quote Originally Posted by OuuZ View Post
    ya ıster ıste ıster ısteme para vermek gıdo o paralar asıl sacmalık sen 100 lere 160 lara adam alırken senın satcagın oyuncularda 50 nun ustundekkı fıyatlarda hemen teklıfı gerı cekıolar prblem bu yok sa sen de pahalıya pahalıya sat bole olsa cok daha guzel olur...
    Almak istedigin oyuncuyu kulüp satmak istemıyorsa ve oyuncuda kulübünden memnunsa 100 lere 150 lere cıkman normal.Ama Kulüp oyuncuyu satmak istiyorsa yada oyuncu kulüpten ayrılmak istiyorsa oyuncunun fıyatının daha aşağısında bile alabiliyorsun.Mesela 2.senemde daniel alves sevilladan ayrılmak ıstıyordu menajeri bana oyuncuyu onerdi bende bi gözlemci yolladım.danielin fiyatı 27mn € du.Gözlemci 23mn € teklifin yeteceğini soyledi.23 mn €teklif yolladım 25e anlaştık oyuncuyu aldım Bide kendı takımımızdakı oyuncuyu satılık listesine koyunca büyük teklifler onermıyorlar.Ama oyuncunu satmak ıstemıyorsan ornegın fabregasın degeri 40mn € ken milan bana 94mn€ teklif yolladı.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara (Isparta)

oyunda 2016 yılına gelmiştim ve artık word class tdüm. tek amacım kalmıştı chealse nin başına geçmek oda olmuştu ve bana 250 mil dolar transfer bütçesi verdiler.

bende 129 mil dolara c.ronaldoyu almıştım. çok eğlenceli oluyo böle para vermek

ben oyunu sterlın bazında oynuorum ve
    arsenalla ılk veya 2. sezonu bıtırdıkten sonra kesınlıkle c.ronaldoyu alıorum hatırladıqım kadarıyla ronaldo ıcın manc. utd a 127m sterlın wermıstım bu para fazla qelebılır ama ronaldo oyle ıyı oynuyor kı onun sayesınde bırcok kupayı kazanıorum we ona werdıqım paranın kat kat daha fazlasını kazanıorum...
    4-2-3-1 oynuyorum ronaldoyu da 3lunun s**ına koydum mu 50 kusur macta 30 qol 40 asıst yapıo qenclere tawsıye

bence gencken alınıp astronomik fiyata satılmalı hic bi zaman vermem ole buyuk para ama satarım
    500 k ya alıp 50m pounda satmak kadar zevkli bi sey yoktur

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri