Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 125 sonuç

Konu: Beşiktaş - Fenerbahçe [Murat - Turgut]

sakary Ali Misafir

evt ya harbi halı saha maçı ben ilk başta penaltılarada oldu sandım

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Yarın kariyerimiz kaldığı yerden devam edecektir..

Beşiktaş tarafında 1 transfer dedikodusu varki gerçekten takıma katılırsa mükemmel katkı sağlar..

Fenerbahçede Şok bir karar kapıda..

FotoTik
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

GÖKHAN İNLER Beşiktaş Yolunda

Udinese'li orta saha oyuncu Kartal olma yolunda.İsviçre Milli Takımınında oyuncusu olan Gökhan İnler aynı zamanda Türk vatandaşı.

Beşiktaş orta sahada türk oyuncu sıkıntısı yaşaması üzerine arayışlarını gurbetçi oyunculara çevirdi.

İtalya'da futbol hayatına devam eden Gökhan İnler Türkiye'den gelen transfer teklifi üzerine şok olduğunu ve bu şaşkınlığından dolayı da çok mutlu olduğunu söyledi.Gökhan İnler hayalinde Türk Milli Takımında ve Türkiye'de futbol oynamak istediğini söylerken İtalyan Kulüpte Gökhan'ın bu transfere olumlu bakması üzerine bonservisde kolaylık sağlayacağı söylendi.

Udinese kulübüyle ve Gökhan İnler'le her konuda anlaşan Beşiktaş'ın transferi bitirmesi an meselesi.Her an İstanbul'a gelmesi beklenen Gökhan'ın transferi Beşiktaş'lı taraftarları da oldukça heyecanlandırdı.

Öte yandan Şampiyonlar Ligi Ön Eleme 2.Tur İlk maçında Derry City'i İstanbul Beşiktaş İnönü Stadı'nda 2-0 yenen Siyah Beyazlı ekibimizde yeni transfer Gürhan Gürsoy girdiği ikili mücadele sonucu ayağı kırıldı ve 2-3 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi.Genç oyuncumuz daha ilk maçında böylesine talihsiz bir sakatlıkla karşılaştı.Çok üzgün olduğu gözlenen genç oyuncunun bir an önce formasına kavuşmak istediği öğrenildi.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Süper olur İnler Murat Abi..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Fenerden 7 yiyen beşiktaşta transfer dedikodularının ardı arkası kesilmiyor kulislerde konuşulanlara göre murat özdemirin 2 çek yıldız zapatocny ve tomas sivokla ilgilendiği belirtiliyor

Kaynak: Sallamakamaç

sivok iyiydi galiba
    Favorim beşiktaş.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sivok ve Zapatocny ile ilgilenmiyoruz

Sallamakaç gazetesinde yayınlanan "Defansa Çek'i Düzen" başlıklı haberde kulübümüzün Sivok ve Zapatocny ile ilgilendiği belirtilmiştir.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak her iki oyuncuyla da herhangi bir ilgimiz olmadığını belirtiriz.

Beşiktaş JK.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Başarılar ikinizede transferler güzel murat abi ochoayı nası aldın o fiyata

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

murat abi süper kupa macı yakısmamıs sana ama senın tum umutsuzluguna ragmen duzeltırsın dıyorum omar andrade'yı mutlaka al abı ılk bakısta gozune ıyı gozukmeyebılır ama sonradan gozune hıc gozukmeyebılır yanı buyuk kulupler hemen kapıyor.. her neyse ıkınıze de basarılar ..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Uğur İnceman'a Kanca

Orta sahaya Türk oyuncu arayan Beşiktaş Gökhan İnler transferinde sona yaklaşırken bu bölge için Türkiye'den de Vestel Manisaspor'lu Uğur İnceman'la da her konuda anlaştı.

Seve seve Beşiktaş'ta oynayabileceğini söyleyen Uğur İnceman kulübü Manisaspor'dan bonservisi konusunda indirim bekliyor.Beşiktaş kulübü Uğur İnceman için 600 Milyar bonservis bedeli önerirken Manisaspor kulübü ise 1.5 Trilyonda diretiyor.

Kısa süre içerisinde bu transferinde gerçekleşmesi bekleniyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Fenerbahçe'de Selçuk İnan Sesleri ;

Klübüyle anlaşıldığı takdirde Fenerbahçe'de yer almak istediğini söyleyen Selçuk için Fenerbahçe bastırıyor..Geriye ise sadece para da anlaşmak kaldı..

sakary Ali Misafir

bjk o transferleri yaparsa süper olur

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Gökhan İnler Kartal Oldu

Daha önceden yapılan açıklamalar üzerine transferin son bulması an meselesi idi.Ve transferde sona gelindi.

Gökhan İstanbul'a iner inmez taraftarların büyük sevgi gözterileriyle karşılaştı.

Gökhan İnler için 2 Trilyon bonservis bedeli ödeyen Beşiktaş kulübü Gökhan'ın Udinese'den son 6 aylık alacağını da ödeyecek.Toplamda bu transfer için kasasından 3 trilyon çıkan Beşiktaş kulübü orta sahasını daha da güçlendirdi.

Tebrikler Gökhan İnler güzel transfer.Yarar sağlayacağına eminim.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Turkcell Süper Lig 1-2-3.Hafta

Nesil
    2007
    Yer
    34

Bu Adamları Bukadar Ucuza %50 Sayesindemi Alıyorsun Murat Abi.. İkinizede Bol Şans Favorim Gs..

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Tebrikler Murat abi.Sonuçlar çok güzel.Umarım aynen devam edersin.

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Ochoa'yi muhtemel pesin 2.5 MN YTl vermissindir diger taraftanda 40 defa forma giyince yada 20 defa falan milli olunca da 20 MN YTL falan vermissindir, yoksa nasil ucuza kapattin bu futbolcuyu?

Diger taraftan favorim Galatasaray

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

[CENTER]Ligimiz başladı ve işte maçlarım ;

1.Hafta Fenerbahçe : 2 Konyaspor : 0

Maça güzel başladık ve güzel bitirdik Deivid'in 2 golü kazanmamızdaki en büyük etmendi..

2.Hafta Manisaspor : 3 Fenerbahçe : 2

Maça iyi başlamadık fakat savaşdık..2.Yarı 3 forvete çıkdık golüde bulduk..Tam beraberliği elde ettik derken 4 dakikalık uzatma verilen maçın 90+5 dakikasında hakemin yanlış penaltı kararının kurbanı olduk ve yenilgiyle tanıştık..

3.Hafta Fenerbahçe : 1 Oftaşspor :1

Bir önceki hafta alınan Manisa mağlubiyetinden dolayı bu hafta kadro değişikliğini gittik ama bu haftada işe yaramadı...

Geçen haftaki yenilgi ve bu haftal, beraberliği Şampiyonlar ligine bağlyorum ve en kısa zamanda toparlanacağımı İdda ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Şampiyonlar Ligi Ön Eleme 2.Tur Maçları

Şampiyonlar Ligi Grubumuz Belli Oldu

Görüldüğü üzere çok zor bir kura çektik.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarımız ;

İlk maçımızda deplesmanda Alex’in penaltından gelen golü ile 1-0 öne geçtik fakat maç sonunda sahada 1-1 lik eşitlik vardı ve bu skor bize kendi sahamızdaki maç öncesi yarıyordu..

Rövanş maçımızda kendi sahmızda rakibimiz ile golsüz eşitliği bozamadık yinede turu geçen taraf olduk

Ve grubumuz..Zor bir gruba düştük kanımca..Kadromuzu oturtamadık henüz..Anlamış değilim ama gruptan en azından 3.olarak çıkacağımızı düşünüyorum..

İkinizede başarılar..Ama TurguT seni biraz başarısız görüyorum

Bi kupa maçında almışsın galibiyet diğerleri nerede

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

SON BOMBA MEHMET TOPUZ !!!

Beşiktaş Transfer çalışmalarında hız kesmedi ve son olarak Kayserispor'un yıldız oyuncusu Mehmet Topuz'la anlaştı.

Mehmet Topuz'a karşılık olarak ; Ethem Yılmaz,Erdem Özkurt,Aydın Karabulut gibi 3 gelecek vaadeden oyuncuyu bonservisiyle veren Beşiktaş kulübü bunların yanı sıra oynayacağı toplam 30 maç sonunda Kayseri Kulübüne 10 Trilyon daha ödeyecek.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Beşitakş takımı coşup giderken Fenerbahçede ne ses var ne soluk..

TurguT Ba$ yaptığı açıklamada kadromuz kaliteli transfere gerek yok ama kadromuzu oturtamadık demesi ya günü kurtarmak adına yada cidden oturttuğu zaman coşacak gibi yorumlanabilir..Bakalım ilerleyen haftalar ne gösterecek

Zartspor..

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Bjk farkı açıyor gittikçe..zaten lige iyi başlamıştı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Oy oy oy Mehmet Topuz'u aldıysan önünde kimse duramaz..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Dizilim

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara-Sakarya

fenerbaçeli olmama rağmen beşiktaş güzel bi kadro kurmuş favorim beşiktaş

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Fenerbahçe takımında Olay...

Taraftarlar klup bınasını basdı..Alınan kötü sonuçlar ve takımın istikrarsız halinden sonra taraftarlar buluştu ve T.D TurguT Ba$'a tepkilerini belirttiler..Sözleri ise şuydu ;

Acilen Toparlanmalısın , Yoksa Genç Fenerliler ÇıLdıracak , Birazcık toparlanmalısın , Yoksa ......

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Turkcell Süper Lig 4.Hafta

Yeni transferimiz Mehmet Topuz ilk maçında adeta şov yaptı

1 gol ve 1 asistle oynayan oyuncumuz aynı zamanda maçın adamı oldu.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri