Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 125 sonuç

Konu: Beşiktaş - Fenerbahçe [Murat - Turgut]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Bu kadın saglam papuç değil söyleyeyim..

Artık Fb'den lige ortak olmasını bekliyoruz..

2 Takımada Başarlıar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence taktiğini değiştir turgut abi.İstersen benim bir taktiğim var onu yollayayım sana işini görür

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Beşiktaşda çaLkantıLı dönem...

Beşiktaş Teknik Drektörü Murat Özdemir acaba nerede?

Basına sızan bilgiler arasında yurt dışına oyuncu aramaya gittiği söyleniyor ama buna kimse inanamıyor..Çünkü transfer dönemi şimdilik bitti..Peki neden Murat Özdemir yok gerçekten merak konusu Umarım en kısa zamanda Murat Beyi yakalarız ve bu soruların cevabını alırız (:

@ kaanali Aslında taktikde sıkıntım yok fakat oynatacağım oyuncuları tam olarak yerleştiremedim..kısacası iskelet bi takımım yok şuanda onun sıkınıtısını yaşıyorum..

@ hekozja Zaten düzelmek için evlendik yazıyı tam okursan anlarsın (:
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Geldim arkadaşlar herkesten özür dilerim 3-4 gündür misafirlerle boğuşuyorum ev içerisinde nete girecek hiç fırsatım olmadı.En kısa sürede devam edeceğiz kariyere.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Affettik abi üzülme .Bekliyoruz devamını.

sakary Ali Misafir

devamını bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Turkcell Süper Lig 9.Hafta

Bobo,Holosko,Delgado,Tello gibi önemli eksiklerle gittiğimiz Sivas'tan eli boş döndük.

Şampiyonlar Ligi F Grubu 3.Maçı

Lyon deplasmanı çok zordu İbrahim Üzülmez'in hatasıyla iki gol yedik.Lyon çok iyi bir takım gerçekten de...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Turqut sen ne aLemdesin toparladınmı ?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Turkcell Süper Lig 10-11-12. Hafta

Fortis Türkiye Kupası

Şampiyonlar Ligi

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

görmek istedigimiz Beşiktaş'ı şimdiye kadar gösterdigin için teşekkürLer
    hocam bişey sormak istiyorum Bobo'dan nasıL verim aLıyorsun her oyunumda beni çiLeden çıkaran bir oyuncu oLuyor başarıLı oLdugu oyun görmedim verim aLmak için neLer yapıyorsun ?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Turgut çiftlikte tur atmaya benzemez menejerlik yapmak çek elini bu işlerden

Bu arada Murat çok iyi kadro kurmuşsun büyük ihtimalle sezonu şampiyon olarak tamamlarsın.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

TURKCELL SÜPER LİG 13.HAFTA

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Angry

Fenerbahçe Aynı tas aynı hamam..Devre arasında büyük revizyon olacak takımda..Ama bu ne kadar etkiler bilemeyiz fakat bu seneden ümidi kesdim gibi birşey..SS koymayıda düşünmüyorum..Fakat 2.yarı ile itibaren yesyeni bir takım gelecek..

İlk yarıdaki tek pozitif yönüm ;

Last edited by CeNTeR_TR : 21.Temmuz.2008 at 23:49

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

TURKCELL SÜPER LİG 14-15.HAFTA

Ligde bir maçımız eksik.

ŞAMPİYONLAR LİGİ F GRUBU SON MAÇI

Son maçımızda UEFA'ya kalmak için oynuyorduk 3-0 olunca maç şok olduk çünkü maç ortadaydı.90.dakikada Nobre'nin golüyle Uefa kapımız açıldı

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Uefa'da yarı finale gidersin Murat Abi

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

TURKCELL SÜPER LİG 16-17.HAFTA

TURKCELL SÜPER LİG PUAN DURUMU

FORTİS TÜRKİYE KUPASI GRUP MAÇI

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Ya fener harbiden bu kadar kötü mü yav

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Kısa bir ilk yarı değerlendirmesi yapayım..Ne oldu ne bitti anlayamadım..Güzel başladık sonra bi battık galibiyet yüzü göremedik..Şampiyonlar liginde sadece berabere kaldık..Ligde yenildik..Az maç kazandık ama kaybetmedik..Takımı oturtamadık..Oyuncularımızın yüzleri hiç kızarmadı..5 Yedik moralleri ona rağmen süperdi..En son dayanamadım ve birçok oyuncuyla yollarımızı ayırdım..Aziz Başkandan zaman istedim o da sağolsun verdi zamanı (: Ve bizde 2.yarıya iyi başlamak adına söz verdik..Karşıyaka ve Sivas ile olan anlaşmalarımızı iptal ettik ve oyuncularımız geri döndü..OnLarın yerine ligin flaş ekibi İ.B.B ile anlaştık..

Yollarımızı bu saatten sonra ayrı..!

Takımımızdan yolladığımız oyunculardan toplam 16 Trilyon kadar bir para geldi..Gittikleri takımda kendilerine başarılar diler..Fenerbahçe defterlerini sonuna kadar kapattıklarını bilmelerini isterim..

Hepiniz Hoşgeldiniz ;

Eren Derdiyok adlı oyuncunun gelmesi taraftarlar açısındanda güzel karşılandı..

GeLen oyuncularımız ile transferi noktaladık gibi..Belki bir iki oyuncu daha kadromuza katabiliriz..

Bu arada Gürhan,Olcan,İrfan,Ferhat takımlarından geri döndüler..Ama birçok oyuncuyu İ.B.B ye yollama kararı aldık..Bunların en önemlileri ise Selçuk,Uğur,Mehmet Yıldız,İlhan Parlak..Ve birçok genç..18 yaş altından çoğu oyuncumuzu kadro dışı bırakdık..

Geriye kalan kısımda tek bir amacımız var Murat Özdemir bizden tam olarak 19 puan önde..Bu puan farkını kapatmak..Ve Avrupa kupalarında oynayabilecek bir yerde sezonu tamamlamak..Aynı zamanda seneye iyi transferler yapmak..Zaten kontratı biten oyunculardan 3 oyuncu ile şimdiden anlaşdık..

TurquT Ba$

TurquT sende hep toparlayacam diyosun ama daha toparladığını göremedik..Bu kariyerinde..Artık ne yaparsın bilemem ama Düşük seviyede bi takım alsan bu sonuç normal ama aLdığın takım Fenerbahçe..

İyi kovmadılar seni

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Bu revizyon bence ters tepki yapacaktir,
    Cunku cok futbolcu yollamak ve ayni oranda transfer yapmak takimdaki uyum dengesini bozacagindan bundan sonraki donemde buyuk zorluklar yasayabilirsin.
    Besiktas ta oldukca iyi gidiyor ve basarilarinin devamini diliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Kontratı biten o 3 oyuncu kimdir acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Murat Sözgelmez Beşiktaş'ta

Sivassporun defans oyuncusunu alternatif açısından kadromuza kattık.1.5 Trilyon bonservis bedeli ödedik Sivas'a.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MaliKaya Daha ne kadar ters tepki yaratsınki baksana düşmemeye oynuyorum zaten (:

sitte Bu oyuncular için yıldız denilemez ama 2 si iyi yedek birisi orta saha'nın sağ kanadını toparlayacak bir oyuncu (:

Valla öyle bundan sonraki ters tepki klupten atılman olur (:

Bu arada başka takıma gitmeyi düşünmüyormusun ?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ricardinho gitti

Brezilyalı oyuncumuz Ricardinho Fenerbahçe kulübüyle anlaşmıştır.Sezon sonu serbest kalacak oyuncumuz için F.Bahçe kulübünden Deniz Barış artı 1.8 trilyon bonservis bedeli aldık.Hayırlı olsun.

Beşiktaş JK

sakary Ali Misafir

Murat abi Rico Paşadan iyi para kazanmış

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara-Sakarya

Fenerbahçe çok kötü gidiyor bu durumu bi dur demek lazım

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

KARTAL'IN VAN DER VAART RÜYASI !!!

Beşiktaş Teknik Direktörü Murat Özdemir'in rüyalarını süsleyen orta saha oyuncusu ortaya çıktı.Rafael Van Der Vaart.

Hollandalı yıldız oyuncu için Beşiktaş Kulübünün bir teklif yaptığı ve bu teklif içerisinde 5 tane oyuncu olduğu söyleniyor.5 oyuncu arasında ise Delgado'nun da bulunduğu ve Hamburg kulübüne sonraki satış için %50 pay hakkı verildiği söyleniyor.

Tek sorunun Vaart'ın yüksek maaş istemesi olduğu söyleniyor.Eğer uygun bütçe sağlanırsa Vaart'ın Kartal olabileceği konuşuluyor...

abi van der vaartı aLırsan seni kimse tutamaz ikinize de başarıLar

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri