Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 125 arası toplam 125 sonuç

Konu: Beşiktaş - Fenerbahçe [Murat - Turgut]

sakary Ali Misafir

Of of süper olur abi Van der Vaart inş. alırsın abi fazla maaş isterse söle biz veririrz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

TURKCELL SÜPER LİG 18-19.HAFTA

FORTİS TÜRKİYE KUPASI GRUP MAÇI

Mehmet Çakır geldi Ali Tandoğan gitti

Gençlerbirliğinin etkili ofans oyuncusu Mehmet Çakır oyuncumuz Ali Tandoğan ile takas edilmiştir.Her 2 tarafa da hayırlı olması dileğiyle.
    Last edited by LaigLeNoiR : 22.Temmuz.2008 at 14:43

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

murat abi süper gidiyosun valla bu saatten sonra kimse tutamaz seni..fener'de sonunda görmek istediğim yere gelmiş ama 2.yarıda toparlanır baya bi temizlik olmuş takımda çünkü..ikinize de başarılar.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Ve son..!!!

Aldığım başarısız sonuçlar sonucunda takımdan ayrılma kararı aldım..

İlk ortak kariyerimde ve gereğinden fazla başarısız oldum..Deneyim oldu benim için..Bundan sonra da iyi düşünmeden ortak kariyer açmayacağım..Açsam bile ince eleyip sıkı dokuyarak transfer yapacağım..İş olsun diye değil..Gerçi daha kimse benLe ortak kariyer açmaz ama neyse (:

Herkesden kariyeri bu kadar erken noktaladığım için özür dilerim..Bir başka ortak kariyerde görüşmek üzere..
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Turguttan sonra devam edecektim maçları kolay kazanmaya devam edince...Ben de bıraktım kariyer yöneticilerden ricamız kapanması konunun...Zevk alamadım tek başıma...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri