Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 79 sonuç

Konu: Veritabanı Güncellemesi v2.1

Dostum error diyor dosya yok bunda ama..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar yamayı baştan indirmenize gerek yok (kotası olanlar), db ye attığınız klasörün sonundaki "2.1" i "2" olarak isimlendirin yeter.

Bu arada Zapotocny kiralık görünüyor hala. Adem Büyük manisaya verilmemiş, Can Erdem, Korcan, Sezer gibi Beşiktaşa dönen gençler hala kiralıklar.
    Last edited by mozar : 21.Temmuz.2008 at 11:15

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

teşekkürler OUZY ve ANIMALS WOLF

Arkadaşların yayınladığı yamaları indirince sorununuz kalmaz arkadaşlar.Çalışıyor.

"Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir."

Quote Originally Posted by animals_wolf View Post
    en başta verdiğinde sorun mu war yeni oyuna başlicam yüklemiştim de

YENİ LİNK :http://rapidshare.com/files/13118923...si_v2.rar.html buraya tılka arkadaşım indir

YENİ LİNK :http://rapidshare.com/files/13118923...si_v2.rar.html buraya tılka arkadaşım indir
    kırmızı linkle werdiğini indirdim ama oda olmuyor ya....belgerimdeki data daki updates deki 802nin içindeki tüm db lere attım yine görünmüyor http://img214.imageshack.us/my.php?image=adsztn3.png bu resimdeki gibi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mozar View Post
    arkadaşlar yamayı baştan indirmenize gerek yok (kotası olanlar), db ye attığınız klasörün sonundaki "2.1" i "2" olarak isimlendirin yeter.
    Çok sağol yaptım oldu ..

arkadşlar en son verdiğim yamayı indirin ismi v2 gözükebilir ama v 2.1 dir oyunu açtığınıza v2 animals_wolf falan yazacak güiza fenerdeyse sorun yok demektir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    dosyayi İndİrdİĞİnİzde Db Ye AttiĞinizda İsmİnİ V2 Olarak DeĞİŞtİrİn
    Last edited by animals_wolf : 21.Temmuz.2008 at 17:11 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

arkadşlar en son verdiğim yamayı indirin ismi v2 gözükebilir ama v 2.1 dir oyunu açtığınıza v2 animals_wolf falan yazacak güiza fenerdeyse sorun yok demektir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    dosyayi İndİrdİĞİnİzde Db Ye AttiĞinizda İsmİnİ V2 Olarak DeĞİŞtİrİn
    ben de yaptım çooooookk saol... çalışmalrın dewamını bekliorus

Quote Originally Posted by aykut_gencfb View Post
    ben de yaptım çooooookk saol... çalışmalrın dewamını bekliorus

olduğuna sewindim iyi oyunlar,iyi eğlenceler

Merhaba öncelikle programın için çok teşekkürler daha indiremedim çünkü bişey sorucam bu versiyonu çalıştırmak için önceki versiyonlar gerekiyomu yoksa bu önceki versiyonlarıda kaplıyomu teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Quote Originally Posted by yanky View Post
    Merhaba öncelikle programın için çok teşekkürler daha indiremedim çünkü bişey sorucam bu versiyonu çalıştırmak için önceki versiyonlar gerekiyomu yoksa bu önceki versiyonlarıda kaplıyomu teşekkürler
    hayır gerekmiyor. direkt bunu indirip kurabilirsin arkadaşım

Herşey iyi güzel de editörden girdiğimde şok oldum GS, FB, BJK ve TS' nin transfer bütçeleri 100000 ile 400000 arasında gezinmekte bankadaki miktarlar 6000000 ile 12000000 Pound arasında gezinmekte yani bu takımların ilk sezon transfer yapma durumları yok FB bu sezon şimdilik 20 M euro ya yakın transfer ücreti harcadı, BJK tam emin değilim ama 10M'un üzerinde harcamıştır hakeza GS en azından 10 M'luk transfer ücreti harcayacak gibi(meira tranferi de olmuş 2,5 M harcamışlar) TS yine 10 M euroyu harcamıştır diye düşünüyorum. Dolayısıyle eğer sen bütçelere dikkat etmemişsen en azından birdaha ki yamanda bunları gözden geçirirsen sevinirim anadolu takımlarının çoğu 0 bütçeye sahip görünüyor ve bomba olarak da kayserispor 17 M Pound banka hesabı 3 M pound nakiti ile ligin en zengin kulübü durumunda gençlerbirliğinin de transfer bütçesi 3 M pound yani GS, FB, BJK ve TS'den kat kat fazla bir de kirada olan oyuncular takımları değişmesine rağmen hala eski takımlarında kirada görünüyorlar (örn: Orhan Ak, Gökhan Güleç v.s.). Yine de sürekli editörle uğraşan biri olarak bu işlerin ne kadar zor olduğunu ve ne kadar emek ve zaman istediğini bildiğim için verdiğin emekten dolayı çook teşekkür ediyorum bundan sonraki yamalarında biraz daha dikkatli olmanı diliyorum. Saygılar.

emeğine sağlık birşey soracam ca ve pa değerlerini değiştirdin mi yani değiştirilmesi lazım diye düşünüyorum örneğin Arda Turan'ın baya iyileştirilmesi Aykut un geliştirilmesi kazim gökhan gönül semih ve nicelerin Türkiye ligi için ca ve pa değerlerinede el atılsa süper olur walla...

Quote Originally Posted by cyprusboy View Post
    Herşey iyi güzel de editörden girdiğimde şok oldum GS, FB, BJK ve TS' nin transfer bütçeleri 100000 ile 400000 arasında gezinmekte bankadaki miktarlar 6000000 ile 12000000 Pound arasında gezinmekte yani bu takımların ilk sezon transfer yapma durumları yok FB bu sezon şimdilik 20 M euro ya yakın transfer ücreti harcadı, BJK tam emin değilim ama 10M'un üzerinde harcamıştır hakeza GS en azından 10 M'luk transfer ücreti harcayacak gibi(meira tranferi de olmuş 2,5 M harcamışlar) TS yine 10 M euroyu harcamıştır diye düşünüyorum. Dolayısıyle eğer sen bütçelere dikkat etmemişsen en azından birdaha ki yamanda bunları gözden geçirirsen sevinirim anadolu takımlarının çoğu 0 bütçeye sahip görünüyor ve bomba olarak da kayserispor 17 M Pound banka hesabı 3 M pound nakiti ile ligin en zengin kulübü durumunda gençlerbirliğinin de transfer bütçesi 3 M pound yani GS, FB, BJK ve TS'den kat kat fazla bir de kirada olan oyuncular takımları değişmesine rağmen hala eski takımlarında kirada görünüyorlar (örn: Orhan Ak, Gökhan Güleç v.s.). Yine de sürekli editörle uğraşan biri olarak bu işlerin ne kadar zor olduğunu ve ne kadar emek ve zaman istediğini bildiğim için verdiğin emekten dolayı çook teşekkür ediyorum bundan sonraki yamalarında biraz daha dikkatli olmanı diliyorum. Saygılar.
    yazınızı dikkatle okudum haklı olduğunu düşünüyorum.Benim bu yamayı yapmamdaki esas amacım gözde transferlerin örneğin:güiza,isaac,escobar gibi oyuncularının yapılmasıydı.Transfer bütçeleri ile oynamadım ama öümüzdeki yamalar daha kapsamlı olacak hatta diğer liglerinde transferlerinin tek tek yapmayı düşünüyorum

yorumların için teşekkür ediyorum

saygılar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by OnuldinhoHizmet View Post
    emeğine sağlık birşey soracam ca ve pa değerlerini değiştirdin mi yani değiştirilmesi lazım diye düşünüyorum örneğin Arda Turan'ın baya iyileştirilmesi Aykut un geliştirilmesi kazim gökhan gönül semih ve nicelerin Türkiye ligi için ca ve pa değerlerinede el atılsa süper olur walla...
    teknik özelliklere falza ellemdim arda semih gibi oyuncular zaten v2 varitabanında düzeltilmişti yinede şikayetçiyseniz bizimle paylaşın
    Last edited by animals_wolf : 21.Temmuz.2008 at 21:17 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

merhaba iyi çalışmalar bu yamayı rardan çıkartıktan sonra dosya olarak mı db nin içine atacaz yoksa tek tek mi bunu öğren mek istetim şimdiden teşekkür ederim

Quote Originally Posted by mertergl1234 View Post
    merhaba iyi çalışmalar bu yamayı rardan çıkartıktan sonra dosya olarak mı db nin içine atacaz yoksa tek tek mi bunu öğren mek istetim şimdiden teşekkür ederim

rardan çıkan dosyayı db belgelerim db nin içine at attıktan sonra ismini v 2.1 değilde v 2 yap sonra tadını çıkar

Quote Originally Posted by Ali Apaydın View Post
    hayır gerekmiyor. direkt bunu indirip kurabilirsin arkadaşım
    teşekkürler.peki bundan önceki versiyonlardaki transferler sadece bunu indirdikten sonra oluyomu?tekrar teşekkürler

yazınızı dikkatle okudum haklı olduğunu düşünüyorum.Benim bu yamayı yapmamdaki esas amacım gözde transferlerin örneğin:güiza,isaac,escobar gibi oyuncularının yapılmasıydı.Transfer bütçeleri ile oynamadım ama öümüzdeki yamalar daha kapsamlı olacak hatta diğer liglerinde transferlerinin tek tek yapmayı düşünüyorum

yorumların için teşekkür ediyorum

saygılar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

teknik özelliklere falza ellemdim arda semih gibi oyuncular zaten v2 varitabanında düzeltilmişti yinede şikayetçiyseniz bizimle paylaşın
    2.0 indirmedim bunu daha yeni indirdim şikayetçi olunacak bir durum yok ortada elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş sadece sorayım dedim...

Quote Originally Posted by yanky View Post
    teşekkürler.peki bundan önceki versiyonlardaki transferler sadece bunu indirdikten sonra oluyomu?tekrar teşekkürler
    tabiki bu versiyonu indirdiğinizde eski transferler gitmiyo artı yeni transferler geliyo örneğin güiza

tabiki bu versiyonu indirdiğinizde eski transferler gitmiyo artı yeni transferler geliyo örneğin güiza
    tamm arkadşm çok teşekkürler iyi akşamlar

eline sağlık

ben yatım dosya alarak attım adını v2 yaptım yine olmadı sorun ne olabilir. ???????
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    tamamdır yaptım ellerinize sağlık çalışmalarınızı bekliyoruz
    Last edited by mertergl1234 : 22.Temmuz.2008 at 11:59 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

dosyayı v2.1 yerine v2 yaptınmı oluyo ben de geldi transferler çok teşekürler

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

zafer yelen iptal

herkese iyi geceler...versiyon 8.02.....türkçe v1.6....son linkide denedim....v2.1 i 2 de yaptım hiçbir şekilde olmuyor...sıkıntı bende mi )) rar ın içinde sarı dosyayı olduğu gibi attım belgelerim deki db nin içine...lütfen yardım ederseniz sevinirim...çok teşekkürler....

klasor isminin 2.1 yerine 2 yazın oluyor

bende hiçbir şekilde olmuyor...her yolu denedim...ltf daha ayrıntılı yardım edebilirmisiz..çok teşekkürler...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri