Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 79 sonuç

Konu: Veritabanı Güncellemesi v2.1

Default Veritabanı Güncellemesi v2.1

Dosyanın Adı: Veritabanı Güncellemesi v2.1

Öncelikle katkılarından dolayı sevgili OUZY arkadaşıma teşekkür ediyorum.Kendisi yama yapmayacağını söyledi ve bana devretti.

Dosya sürümü: 8.0.2

Yapılan önemli değişkilikler : v2’e ek olarak 50 transfer yapılmıştır. Böylece yapılan toplam transfer sayısı 250’e ulaşmıştır.Bunların en önemlileri ise herkesin merakla beklediği Fenerbahçenin yeni bombası Daniel GÜİZA dır.Bazı arkadaşlar içinde 2.ligdeki bir çok transferler yapıldı. Daha çok Türkiye liglerindeki transferlere önem verilmiştir ve avrupadaki önemli transferler eklenmiştir..Diğer yamada isteğe göre önemli liglerin transferlerini tek tek yapacağım..Ama bu yamada premier ligin %75 i yapılmış durumda.Ayrıca trabzonsporun son bombası olan ISAAC trabzondadır.

Oyuna Başlarken:
    http://img214.imageshack.us/my.php?image=adsztn3.png bu linkten yeni oyuna başlarken hangi seçeneği seçeceğinize bakabilirsiniz..

Dikkat: Bu yamayı kullanmanız için bilgisayarınızda 8.0.2 nin kurulu olması lazım aksi takdirde yama çalışmayacaktır.

Dosyayı "Belgelerim -> Sports Interactive -> Football Manager 2008 -> db" buranın içine atacaksınız yamayı.

Bir sonraki yamada isteğe göre diğer liglerin transferlerini detaylı bir şekilde yapacağım.Hangi liglerin transferlerini istiyorsanız buraya yazabilirsiniz.

Ufak bi istek ->Değerli görüşlerinizi bekliyorum.Her türlü sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz veya bana mesaj atabilirsiniz.

Başka yamalarda görüşmek üzere.

İyi oyunlar...

DOSYA : http://www.turksportal.net/dosya/fm/28827/bilgi/
    Last edited by barahir : 20.Temmuz.2008 at 18:44 Reason: Siteye Eklenip Konu Onaylanmıştır..
    "Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Yama için Teşekkür ederiz.. Çok işe yarayacaktır..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler, şimdi indiriyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

teşükkürler,ancak biraz acele etmiyor musunuz?en sonki versiyondan sonra bence 50 den fazla transfer olmuştur

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İndirdim yamayı ''Belgelerim -> Sports Interactive -> Football Manager 2008 -> db'' buraya attım .. Cache dosyasını da temizledim .. Yeni Oyun'a tıkladığım zaman Veritabanı Güncellemesi v2.1 çıkmıyor ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir sonraki güncellemen için benim yaptığımı beklemen, daha az yorulmanı sağlayacaktır. Ayrıca daha kapsamlı bir yama olacaktır. Büyük Liglerden sadece Fransa'dan 3 takımınki kaldı. Küçük Ligler içinse devam ediyorum.

Ouzy'e ek olarak 150'den fazla transfer ekledim ve eklemeye devam ediyorum. 150'den sonra saymadım ama baya eklemiştim.

Quote Originally Posted by Jushua View Post
    İndirdim yamayı ''Belgelerim -> Sports Interactive -> Football Manager 2008 -> db'' buraya attım .. Cache dosyasını da temizledim .. Yeni Oyun'a tıkladığım zaman Veritabanı Güncellemesi v2.1 çıkmıyor ?

versiyonuzun 8.02 olması gerek kontrol edermisiniz Eğer yine hata verirse konuşalım

yamayı indirdim 8.0.2 version daha önce veritabanı güncellemesi 1i yüklemiştim ve olmştu ama bu sefer attığım halde db nin içine yeni oyuna başlarken yeni databese görünmüyo bi yardım edin lütfen

2.0 war bende ama bi deişiklik yoq yani emre filan yoq bunu yükleyince önceki versiyonlarınkide kendiiliğinden yüklenirmi

Quote Originally Posted by paolo View Post
    yamayı indirdim 8.0.2 version daha önce veritabanı güncellemesi 1i yüklemiştim ve olmştu ama bu sefer attığım halde db nin içine yeni oyuna başlarken yeni databese görünmüyo bi yardım edin lütfen

selam sorununuzu anladım hemen bakıyorum en yakın zamanda döneceğim size

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by animals_wolf View Post
    versiyonuzun 8.02 olması gerek kontrol edermisiniz Eğer yine hata verirse konuşalım
    Versiyon 8.0.2 .

Quote Originally Posted by animals_wolf View Post
    selam sorununuzu anladım hemen bakıyorum en yakın zamanda döneceğim size

tamam bekliyorum cevabınızı çok teşekkür ederim

Quote Originally Posted by paolo View Post
    aynı sorun bendede var yardım lütfen

şimdi version 2 yi yükledim onda hiç bi sorun çıkmıyo ama nedense 2.1 i görmüyo hiçbi şekilde deliricem

bende onu bile görmüo (:

Yama yenilecektir bu akşam veya yarın yenilendiği zaman tekrardan indirirseniz bir sorun kalmayacaktır anlayışınız için teşekkür ederim

bizde teşekkür ederiz ilgilendiğin için iyi akşamlar

YAMADA İSİM KARIŞILIĞINDAN DOĞAN BİRSORUN OLDU BURDAN TEKRAR İNDİREBİLİRSİNİZ

BURAYA TIKLAYIP YENİDEN İNDİREBİLİRSİNİZ
    Last edited by animals_wolf : 21.Temmuz.2008 at 00:33

bu yama ile 2.1 çalışacak mı?

evet indirin bu yamayı v2 olarak geçiyor

birşey sorcam v 2.1 ile v2 arasında çok bi fark yok değil mi sadece fenerli arkadaşlar için güzl

evet güiza fenerde olacak en son yamadır

şu anda tekrardan v2.0 indiriyorum %80 tekrardan 2.1 i önerir msn? kota ztn aşmak üzere

benim tılkla dediğimi indirdiysen sorun yok

hyr normal 2.0 ı indiriorm yani öle aşırı bir fark yoksa guiza hariç kotayı aşmayım diorm ama diosanki tavsiey ederim o zmn indireim

benim en son burdan tıklayıp indirebilirsiniz dediğim i indir

ben 8.0.2 yi yükleyemedim onu yükleyince bunu da yükleyeceğim ancak önce onu yüklemem lazım nasıl yapacağım yardım eder misiniz?

Quote Originally Posted by çaçapa View Post
    ben 8.0.2 yi yükleyemedim onu yükleyince bunu da yükleyeceğim ancak önce onu yüklemem lazım nasıl yapacağım yardım eder misiniz?
    kadeş önce 8.02 yi sonra bunu

http://rapidshare.com/files/13118923...llemesi_v2.rar

Onu indirdim ama nereye atılacak tam olarak anlayamadım.

Dosyayı "Belgelerim -> Sports Interactive -> Football Manager 2008 -> db nin içine attım ayrıca "Belgeler -> Sports Interactive -> Football Manager 2008 -> db nin de içine attım yine de olmadı bu V2 güncellemesi acaba V1 in yüklü olması mı gerekiyor V2 nin kullanılabilmesi için? Veya bir şeyler mi eksik yardım ederseniz sevinirim..
    Last edited by çaçapa : 21.Temmuz.2008 at 02:06 Reason: ek

yeni bir link verdim 2. sayfada var
    Last edited by animals_wolf : 21.Temmuz.2008 at 14:58

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri