Sayfa 11 / 13 İlkİlk ... 910111213 SonSon
301 ile 330 arası toplam 361 sonuç

Konu: FM' de karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

Nesil
    2006
    Yer
    gebzee

Quote Originally Posted by hakan sükürü
    lan lı konuşma
    cwpnu bende bilmiorum
    taman kızma
    :s_fenerbahce: 100 ŞEREFLİ YIL :s_fenerbahce:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tamam kerdeşim kızmadım ba barışalım hadi gel öpiyim mmahh... mmuttt....hah şölee

Beyler takımımın güzel olduğunu düşünüyorum ve gerçekten de süper.Ama bu oyunda bi sezon çok iyi oluyosun öbür sezon transfer yapmazsan yada ilk 11 e etki etcek 1-2 transfer yapsan takım batıyo.Yani oturmuş bi takım anlayışı yok.İlla takımdeğişcek.Ya size böyle birşey oluyo mu hiç?

Quote Originally Posted by CeZa_06
    maç içinde değil ama ilginç bir olay. nik besagno die serbest bi adamla ilgileniodum. biseneye yakın yabancı kontenjanım olmadığı için imzayı attıramadım. adam 17 yaşındayken futbolu bıraktı evet yanlış duymadınız(okumadınız) 17 yaşında.!.
    baba bende 15 yaşında bırakmıs olası lazım yanlıs hatırlamıyorsam hemde Türktü

2 kere başkanlar adam aldı istemesemde
    1.chelseanın baskanı c.ronaldaoyu 100 milyon $ aldı

2 Fenerin başkanı sayın a. ben tam interin kalecisi neydi adı unuttum 2. kaleci brezilyalıyla anlastım imza attrıcam bedava gelıyor başkan kalktı kendısı belçikalı kaleci aldı gerçi kalcenin güçleri 16 dan aşagıya pek inmedi ama olsun

uefa kupasdında 1 maç bile kaybetmeden finale geldım finalde 0-0 (2.uzatma)giden maçta benım oyuncu hatırlayamadım bak şimdi neyse son saniye 10-20 sn sonra penaltılar olcak son atak yani gitti adam yumruk attı abi inanamazsın ceza sahasının hemen önü adamlar (schalke) gol yaptı aldı kupayı böye baska maclarda falan kafa falan atıyor futbolcu ama cok sık degıl 1 yıldı 2 kere ya oluyor ya olmuyor

1-0 yeniyorsam hele dakika 70-80 arası ise ölüm gibi maçı heycandan seyredemiyorum mutlaka atıyorlar cok kaybettım ama kımıde ben atıyorum 2-0 yenikken 81-85-90 da attıgım gollerle yendıgımı hatırlıyorum daha cok farklı macı cevırdım 4-0 dan 4-4 oldu falan ama sondakika degıldı onlar

kendım oyuncu beyendım gözlemciyi gönderdim bi baksın dıye bu gözlemci profesyonel futbolda gelecegı yok dedı birde fenerde oyanayacak kapasitede degıl ona yakın bır sey demısdı ben alamaktan vazgectım adam transfer sezonunda dünya çapındaki takımlardan teklıf aldı barca madrid chelse vb.
    ve adamın fiyatı 3,250 iken chelseaya gittiginde 16.750 olmustu ve 2 sene sonra dahada katladı ve guclerı fulledı ama bır kerede gözlemciye uymadım defans almıstım harıka bırı cıkmıstı ve cokta ılgı göruyordu yanı

daha cok sey olmustu ama bu kadar yazı yeter

Nesil
    2006
    Yer
    Island

bende kalecim sakatlandı ve kaleci yedeğim yoktu bi oyuncumu geçirdim kaleye

bende de kalecim sakatlanmıştı ve kaleci yedeğim yoktu onun yerine bi oyuncumu geçirdim kaleye

ben stamı kaleye sokmak zorunda klamıştım 60 dakka öyle oynadım durum 1-0 dı kaleci çıktıında 2-1 kazandım stam da 6 ile oynadı

stammı aslında boyu zunu iyi iş yapar

fener 2010 yilinda GS'den cafercan aksu'yu aldi 2015 yilinda cafercan mukemmel ve tecrubeli bir forvet oldu favori takimlari:Galatasaray, Fenerbahce manyakti

beşiktaş'tım.bayern münihle şampiyonlar ligi yarı final 2. maçını oyuyordum.ilk maç 0-0.maçın başında 2 gol yedim.taktiği değiştirip maçı 4-2 yaptım .dakika 85 ' e kadar böyle devam etti.tam kazandım maçı derken adamlar 5 dakikada 3 gol atıp 4-5 öne geçtiler.bense olduğum yere yığılıp kalmıştım.tabi bir sürüde küfür...

fener de manisa ile oynuyorum tam 5 tane ofsayttan gol attım
    sayılmadı tabii
    ama cok ilgincti geliyom atıyom ofsayt .... hep böle sürdü bi ara sıyıracaktım ki
    Alex frikikten caktıda rahatladım

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by tornado17
    fener de manisa ile oynuyorum tam 5 tane ofsayttan gol attım
    sayılmadı tabii
    ama cok ilgincti geliyom atıyom ofsayt .... hep böle sürdü bi ara sıyıracaktım ki
    Alex frikikten caktıda rahatladım
    Bir maçta 5 ofsayt normal ama o ofsaytların gol olması anormal valla isan üzülmesi yeridir.

Quote Originally Posted by futbolog37
    beşiktaş'tım.bayern münihle şampiyonlar ligi yarı final 2. maçını oyuyordum.ilk maç 0-0.maçın başında 2 gol yedim.taktiği değiştirip maçı 4-2 yaptım .dakika 85 ' e kadar böyle devam etti.tam kazandım maçı derken adamlar 5 dakikada 3 gol atıp 4-5 öne geçtiler.bense olduğum yere yığılıp kalmıştım.tabi bir sürüde küfür...
    Bu tür goller çok oluyor bende durmadan gol atıyorum 2-0 veya 3-0 oluyor bir bakmışsın son 10 dk maç berabere veya yenilmişsin insan kahroluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

12. Default

bende betise 7-6 yenilmiştim.haberlere baktım 2-1 fener rakibini devirdi diyo

ya ben bolton küme düştü gittim güya onu çıkarıcam külüp batakta 1 tane kaleci vardı külüpte bi tanede kiraladım nerden bilebilirim ikiside sakatlanacak kaleye normal fc oyuncumu sokarak çıkmıştım benim kaleci adamla birebirde mallamasına koşuyor orta sahaya doğru adamda çalım ve gol 5-2 bitmişti

bide 70dkdan sonra kesin bir gol atıyolar ben engel olamıyorum hayırlısı sizdedemi ööle

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Shevchenko ile tam 3 golüm sayılmamıştı..!

Quote Originally Posted by aberkay37
    ben de bir şeyi anlamadım Bülent Korkmaz yıllarca Galatasara'da oynamış bir oyuncu şimdi teknik direktör Galatasaray'a çağırdım reddetti Fenerbahçe ile sözleşme imzaladı.
    Ama Fenerbahçe-Galatasaray maçında gitmek ne imiş gösterdim gününü havalandı mutlaka yencez filen dedi ama Galatasaray yendii yani ben!!!!
    birde ben şenol güneşi teknik adam olması için trabzona çağırdım fenere gitti

abi antalyasporu yonetirken bursporla mac yapyodum mac daha yeni basladı 20 saniye gecti adam kendi sahasında burdu gol oldu anlamadım nasıl oldu ama allah var iyi atti adam

Beyler Bendede Djiby Fall 20 Yasinda Futbolu Birakti

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SEMCO
    Beyler Bendede Djiby Fall 20 Yasinda Futbolu Birakti
    Sebep ..??

Quote Originally Posted by SeRiaL
    abi antalyasporu yonetirken bursporla mac yapyodum mac daha yeni basladı 20 saniye gecti adam kendi sahasında burdu gol oldu anlamadım nasıl oldu ama allah var iyi atti adam
    orta acmaya mi calisti bende de ibrahim uzulmez ortahadan ortalicam diye gol atmisti

bilmiyorum sizde oldumu ama bende şöyle bir olay oldu önce devre arasında gsye aldığım ibrahim toraman yeni sezon başında bi çok teklif aldı (arsenal,valencia,fener,bjk,...) ben hepsini reddettim sora bu çıktı beni burda kimse tutamaz faln dedi benim kafam attı klüp olmuş dünya çapı üst üste eccler kazanmışım herif gitmek istiyor hemde koşa koşa geldiği takımdan bende bastım agresif davranıştan uyarıyı ertesi sefer haberlerde
    İbrahim toraman sözleşmeyi yırttı diye bi haber şok oldum bi okudum amaç sadece spor adında bir dosya hazırlayıp federasyona gitti falan yazıyo onun ardından gitti fenerle sözleşme imzaladı daha sözleşmesi sürerken sonra fner bana 29mn olan tazminatını ödemek zorunda kaldı ama stoperim gitmişti benim başıma en ilginç bu gelmişti. haber haber barından çoktan silindi bu iki sezon önce oldu ama eski save li oyundan bulup buraya koyucam sizin başınıza böyle bişey geldiyse yazın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by notformoney
    bilmiyorum sizde oldumu ama bende şöyle bir olay oldu önce devre arasında gsye aldığım ibrahim toraman yeni sezon başında bi çok teklif aldı (arsenal,valencia,fener,bjk,...) ben hepsini reddettim sora bu çıktı beni burda kimse tutamaz faln dedi benim kafam attı klüp olmuş dünya çapı üst üste eccler kazanmışım herif gitmek istiyor hemde koşa koşa geldiği takımdan bende bastım agresif davranıştan uyarıyı ertesi sefer haberlerde
    İbrahim toraman sözleşmeyi yırttı diye bi haber şok oldum bi okudum amaç sadece spor adında bir dosya hazırlayıp federasyona gitti falan yazıyo onun ardından gitti fenerle sözleşme imzaladı daha sözleşmesi sürerken sonra fner bana 29mn olan tazminatını ödemek zorunda kaldı ama stoperim gitmişti benim başıma en ilginç bu gelmişti. haber haber barından çoktan silindi bu iki sezon önce oldu ama eski save li oyundan bulup buraya koyucam sizin başınıza böyle bişey geldiyse yazın
    vay bu baya ilginç yeni gelenler aslında hiç gitmek istemez

Quote Originally Posted by kaaaanfm
    vay bu baya ilginç yeni gelenler aslında hiç gitmek istemez
    evet bu iki sezon önceydi şimdi bulup koydum bak işte ilk kez karşılaştım böyle bişeyle

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

dün galatasaray'la maçıma devam ediyodum.elazığ deplasmanına çıktım 1-0 öndeydim son 10 dakkada arda tam orta sahadan kendi kalesine gol attı 1-1 oldu doksanda song topu elle kesti penaltıdan gol yedim ve 2-1 kaybettim.maçtan sonra iki oyuncuyada ceza verdim ama ilk kez kovuldum

24. Default Nufc

Bİrkeresİnde Lİg Macindan Once Reading Menajeriyle Laflastik Sampiyonluk Idalarima Inanmadiini Soledi Maca Ciktik 7-1 Yendik Mactan Sonra Yaptigi Aciklama Da Newcastle Nbu Kadroyla Sampionnol Maz Dedi Cok Gulmustum

25. Default

bir keresindede ben oyuncularıma yenı kontrat onerıorum fıgoya onerdım kontratı abı bu arada teklıf gelıo fıgo ya hecbırını kabul etmıom bı baktım fıgo sevıllada nası olduunu annamadım hala

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

cristiano ronaldo topa oyle bir falso verdiki; tac cizgisinden vurdu kalenin arkasından donup top orta yuvarlağa kadar geldi...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by TULLEF View Post
    cristiano ronaldo topa oyle bir falso verdiki; tac cizgisinden vurdu kalenin arkasından donup top orta yuvarlağa kadar geldi...
    yok daha neler.

Schalke ile ligde 1.yim.

9maçta 7g 1b 1y

Klüp Güveninde daha yüksek bi yerde olmalı diyor :itele:

Ya aRkadasLar zaten Yeni uye oLdum ve de cok guzel ßir Site gercekten.ßenim ilginc oLyim haLen yasaniyor.ankaraspor ile ligin en fazla gol atan takimiyim hemde en fazla gol yiyen takimiyim

30. Default

Adu 3 sene üst üste premier lig yılın genç oyuncusu seçildi ve 16 yaşında ABD milli takımına seçildi şuan 20 yaşında ve 50 kez milli oldu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tottenhama okadar kupa kazandırdım CL maçında Juventusa elenince oyunculara kızdım diye beni kovdular bende manchester unitede gittim

Sayfa 11 / 13 İlkİlk ... 910111213 SonSon

Mesaj Yetkileri