Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
331 ile 360 arası toplam 361 sonuç

Konu: FM' de karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

1. Default

bende FM06 oynarken ikinci yarının ortalarına doğru oyuncu değiştirdim yeni giren oyuncular deplasman formalı cıkmaya basladılar.

Bide fenerbahceyle bi sezon yenilmeden şampiyon o sezon şampiyonlar ligi süper kupa turkiye kupası international cup aldım (tabi 3 sezon boyunca)sonra lig maçıydı bende hleb xavi quaresma cavenhagi fabregas vede alt yapıdan yetişen potensiyel starlarım vardı reyting olarak 4e katladığım Gaziantepspora evimde 7-1 yenildim:S

ben de fiorentinayım milanla maç yapıyorum.. maç 1-1 devam ediyo.. seedorf kornerden dönen topu frey in açılmış olduğunu görünce aşırtma olarak kaleye gönderdi benim defans da ilerde.. top ağlara giderken gilardino topu çizgiden çıkardı!! maçı 2-1 yendim

3. Default

türkiye süper kupası bjk.gs ben gs eyim maç 3-3 bitti penaltılara kaldık tam 17penaltı çekildi we toplamda sadece 3 penaltı gol oldu ben penaltılarda 2-1 yendim kalecilere baktığımızda benimki fevzi elmas bjk nın ki runje ydi

4. Default

hacılar benımde basıma sacma sapan bır olay geldiii bjk ıle seri yapmısızz gidıyoruzz futbolcular mutlu bende mutluu avrupada ve ligdee duman attırıyoruzz neysee gençlerbirliği maçıydı ben bastırıyorum gençler defansın kralını yapıyor kontra atakla bir tane çaktılar ama bjk bu dururmu saldırıyoruz derken bır kontra atak daha yedım toroman penalti yaptırdıı oldumu size 0/2 neyse umutlar tukenmez boyle cok maclar gorduk falan dıyorumm devre arası verdım gazı takıma gencler gene aynı taktık arkasına bır penaltı daha verdı hakem genclerbırlıgı aleyhıne ve bir penaltı daha ve İNANMAYACAKSINIZ AMA bir penaltıda daha gençler 5 attı bana ve 4 penaltı bir maçta ve tek takım aleyhine.En ilginçde hakem cem papila idi hehehe öpuyorum kardeslerım sizleri........

17 - 18 - 19 yaşında futbolu bırakan çok futbolcu gördüm.

6. Default

gs yi 9-1 yendim we 2007 yılında deplasman da ben de anlamadım nası oldu ama oldu

Henry'i bir maç oynatmadım diye mutsuz oldu ve ne zaman oynatacaksın beni seçeneği çıktı.Hani muhabir soruyoya. En yakın zamanda filan diye cevaplıyorsun. O çıktı

8. Default

Arkadaşlar beşiktaş ile destanlar yazmış bi insan olarak hayatımın en ilginç ve stressli maçını şampiyonlarligi finalinde juventus karşısında oynadım...
    İlk 30 dakikada 3-0 geriye düştüm ve ilk yarı sonuna kadar da 3 oyuncum kırmızı kart gördü...
    tabi bu olay fm 2005te oldugu için kadro eski....
    ikinci yarıya girdik ben artık takım halinde saldırma emri evdim ...
    artık kaybedecek bişey yoktu son on dakikaya göl yemeden girmeyi başardım..80. dk ronaldo kaza bela orta sahadan muhteşem bi gol attı..
    tabi kalevi buffonun büyük hatası vardı...ve dk 85 meydana ilhan çıktı muhteşem çalımlarla çeza sahası dışında muhteşem bir goll attı...
    90. dk ben herşey bitti derken ilhan orta sahadan yine muhteşem bir gol attı.. Ben o sırada sevinçten sandelyeden düştüm... inanılmaz bi maçtı!!!!
    Uzatmalarda yine son dk ya kadar dayanmayı başardık ve 120.dk ya girerken sahneye yine ronaldo çıktı kornerden gelen muhteşem ortaya muhteşem bir kafa vurarak işi bitirdi...

9. Default

christiano ronaldo 2 yada 3 sene sonra almak icin(gs ya) deli gibi ugrastım ama alamadım seref benım takımı kucumsedi tabi maas ucretimide tam umıdı kesmistimki roanaldoya kımse kontrat onermedi tabi serbest kaldı bende trial istedim 2 gun sonra ne goreyim ronaldo antremanda gs tesislerindetabi bi sevindirik oldum bi sevindirik oldum anlatamam.sonra hemen bi kontrat onerdim akabinde ronaldo bende hemde necati kadar maas alıyo heheh

Lightbulb Fizyoterapist'in kafası karışmış

Mahmut Hanefi'nin sakatlığının bitim süresine dikkat. Bu işin bi orta yolu yok mu canım?

bir keresinde 20212-2013 yılında şampiyonlar ligi grup maçında fenerbahçeyi yönetirken deplasmanda borissia dortmund la karşılaşıyordum ilk yarıyı borissia dortmund 4-1 kazanıyordu sonra ben oyunculara devre arasında baya bir kızdım bo maçı alabiliriz felan dedim 2. yarı bizim oyuncular çoştu ve maçı 6-4 kazandım bir keresinde de şampiyonlar liginde 3. tur da monaco yla karşılaşıyordum rövanş maçında(ilk maçın kaç kaç olduğunu hatırlamıyorum) ilk yarı 1-1 bitmişte ben de oyunculara baya bir moral verdim ve maçı 7-1 kazanmıştım

CM4'te Auxerre ile oynarken o zamanin Cruzeirosunda oynayan Alex'i almistim. Adam 5 sene mükemmel futbol oynadı 2 kere UEFA 1 kere Sampiyonlar Ligi sampiyonu oldum. Sonra ayagi kirildi futbolu birakti. Birakirken "Samet Bekdes adli hocasina futbol hakkinda ögrettiklerini asla unutamayacagini söyledi." demisti. =)

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

ayıptır sölemesi. shevchenko erkeklik organından sakatlanmıştı 10 ay oynayamadı

Cm oynarken Carlos Tevez ulkesine giderken ucak kazası gecirip oldu...Ve ismi her yerden silindi..Takımımdan milli takımdan falan...Cok sasırmıstım..Hala nasıl oldu anlamıs degilim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Catma22 View Post
    Cm oynarken Carlos Tevez ulkesine giderken ucak kazası gecirip oldu...Ve ismi her yerden silindi..Takımımdan milli takımdan falan...Cok sasırmıstım..Hala nasıl oldu anlamıs degilim
    Valla ilginç olmuş arkadaşımda bu rüya falan olmasın hani çok CM oynayıp rüyanda görmüş falan olma.

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Valla ilginç olmuş arkadaşımda bu rüya falan olmasın hani çok CM oynayıp rüyanda görmüş falan olma.
    Uyumadıgıma eminim Cunku babamada gostermiştim..SS cekmek te aklıma gelmedi o zamanlar zaten cm 01veya 02 ydi yanlıs hatırlamıyorsam..Simdi Fm oynuyorum

ergunu taraftar dovmustu
    bı krede arkadas ucak kazasında olmustu
    73 yasına gelmıstı

ya bu dediklerinizin hiçbiri benim basıma gelmedi.alexin ayağı kırılmıs futbolu bırrakmıs shevo benjaminlerden sakatlanmıs 10 ay ergünü taraftar dövmüş tevez ucak kazasında ölmüş
    çok enteresan şeyler bunlar ama teveze ayıp etmişler adam öldü anıları yaşasın herşeyini silip atmışlar
    benim basımada şöyle birşey geldi enteresan ama sizinkiler kadar değil
    arkadaşla ortak oyun başlattık aynı oyunda iki takım seçtik o romayı ben lazıoyu.lig şampiyonu hep arkadaş olurdu şampiyonlar ligi şampiyonuda hep ben
    ben 3-4 senede bir lig şamp olurdum oda 3-4 senede bir avrupa şampiyonu

sizce hangimiz daha başarılı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben de Türkiye Dünya Şampiyonu Olmuştu

Evet Evet Yanlış Okumadınız

Finalde Sanırsam Fransa'ydı 2-2 berabere kaldılar ve penaltılarla aldılar kupayı

Üstelik Yıl 2006

Ertesi Sene Bunun Şans Olmadığını İspatlayıp Konfederasyon Kupasını Aldılar

İnanamadım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mami_LEE View Post
    ayıptır sölemesi. shevchenko erkeklik organından sakatlanmıştı 10 ay oynayamadı
    Hehe koptum yaa

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

Hayatımda unutamadığım maçlardan biri Fb:-:Ts maçıydı.Ben Ts'dum.5-3 yenildim ama maç süperdi.Kim kazansa hakkıydı.

bende fm 2006 da nijerya dünya kupasını almıştı hatta ondan sonra teknik direktörleri milli takımı bırakmıştı
    yine 2006 da celtic ilk sene şampiyonlar ligi şampiyonu olmuştu

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Aynen bende de öyle oldu,Arsene Wenger geçti Nijerya'nın başına, Nijerya ne Fransa bıraktı ne de Brezilya..Kupayı da onlar aldı..
    (/s)

vallahi ben fm oynarken dakika 90 da 4 tane gol yedim hic anlamadim ve 4-3 yenildim hic bole bisi basima gelmemisti

25. Default totthenam west ham

west ham la kapışıyodum.ilk yarı 2_0 maglubuz.ikisi de carew den.sonra devre oldu .bunları azarladım.ikinci yarı başladı.3_0.iice umidi kestim.defoe_berbatov iklisi beni mahçup etti sonra.4_3.eeee hep bizemi olacak.biraz da blg nin canı yansın bakalım

Benimki maç olarak değil ama ilginç bir olay.Fenerbahçe'yi yönetirken Serkan Balcı'yı yerden yere vurdum.Yüz kere maaş kesintisi verdim.Ama favori personeli benim.Gerçekten çok ilginç oyun hatası sanırım...

fm 2006 oyununun 2006-2007 transferleri update ni yuklemis oyle oynuyordum...

uefa cup ta 3.turda karsima d.kiev cikti...ilk mac kadikoydeydi...

mac 1-1 gidiyordu oyunculardan biri kırmızı gordu...ben napacagimi sasirdim savunmaya cekildim...o mac 1-1 bitti...

2.mac kievdeydi...0-0 da dogal olarak deplasman goluyle kiev tur atliyor...

mac 0-0 gidiyor...dakikalar gectikce benim de umudum azaliyor...

88.dakikada sahneye kezman cikiyor golu atiyor skor 1-0 oluyor...ben tabi sevincten zıplıyorum...

bari arada yemeyelim derken 90.dakikada fatih tekke tur fenerbahce nindir diyor mac 2-0 bitiyor...

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

fm 2007 oynarken...
    sezon öncesi hazırlık maçlarımın hepsini iptal etmiştim ve o hafta hazırlık maçlaı vardı ve real madrid ile etimesgut sekerspor hazırlık maçı yapıyordu
    5-0

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

o tip şeyler bana da oluyo y.bosnaspor - inter

Talking

transfer ettiğim bütün ispanyollar türk oluyoduu.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by twins View Post
    ya bu dediklerinizin hiçbiri benim basıma gelmedi.alexin ayağı kırılmıs futbolu bırrakmıs shevo benjaminlerden sakatlanmıs 10 ay ergünü taraftar dövmüş tevez ucak kazasında ölmüş
    çok enteresan şeyler bunlar ama teveze ayıp etmişler adam öldü anıları yaşasın herşeyini silip atmışlar
    benim basımada şöyle birşey geldi enteresan ama sizinkiler kadar değil
    arkadaşla ortak oyun başlattık aynı oyunda iki takım seçtik o romayı ben lazıoyu.lig şampiyonu hep arkadaş olurdu şampiyonlar ligi şampiyonuda hep ben
    ben 3-4 senede bir lig şamp olurdum oda 3-4 senede bir avrupa şampiyonu

sizce hangimiz daha başarılı
    abi çok hoşuma gitti.güldüm yaaw.BENJAMİNLE TABİ

Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 210111213 SonSon

Mesaj Yetkileri