Sayfa 1 / 13 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 361 sonuç

Konu: FM' de karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Thumbs up FM' de karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

CM oynarken birçoğumuzun başına ilgiç ve komik olaylar gelmiştir.. FM' in çıkmasıyla birlikte birçok CM sever FM oynamaya başladı, haliyle aynı olayları bir çoğumuz hala yaşamaktayız.

Başına gelen ilginçlikleri, komik olayları burada yazalım, paylaşalım...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

inter le CL karşılaşması yaparken korner kullandım top kale içine doğru gitti sonra bir futbolcu tam çizgiden çıkardı topu sanırım ivan cordoba idi

demekki elle çıkarmış hakem önce endirek verdi daha kararını değiştirip santraya doğru koştu gol verdi nasıl olduğunu anlamadım ama gol saydı
    2-0 öne geçtim merak eden arkadaşlar varsa telle videosunu çekip atarım rapide

3. Default

bn juninhoyla kornerden gol atmıştım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

birsürü ofsaytten gol yediğim oldu
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ridvanu
    inter le CL karşılaşması yaparken korner kullandım top kale içine doğru gitti sonra bir futbolcu tam çizgiden çıkardı topu sanırım ivan cordoba idi

demekki elle çıkarmış hakem önce endirek verdi daha kararını değiştirip santraya doğru koştu gol verdi nasıl olduğunu anlamadım ama gol saydı
    2-0 öne geçtim merak eden arkadaşlar varsa telle videosunu çekip atarım rapide
    Telle çekme yaw macı kaydet rapide koy ufacık bisey oluyo zaten ben merak ettim

Genelde hangi takımda olursam olim, 80'den sonra bir çok maç kaybettim

7. Default

Quote Originally Posted by ermoon34
    Genelde hangi takımda olursam olim, 80'den sonra bir çok maç kaybettim
    +11111111111111 kardesim..

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

Quote Originally Posted by alkaweb
    Telle çekme yaw macı kaydet rapide koy ufacık bisey oluyo zaten ben merak ettim
    ya kusura bakma senin dediğin gibi yapıcaktım ama
    şu save temizleme programının gazabına uğramış

9. Default

Hasan Sas 2 defa Europen player of year ve altin krampon aldi hepsi yunus babanin eseri dedi... ayrica Favori personeli olarak beni 1st gosteriyo bana tapiyo (ovunmek gibin olmasin )

Hasan ayrica AML cok super oynuyo her mac 3 asist 1 gol tafsiye ederim ama dusgun bir antreman lazim...

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

bazı yerlerde canaydın fenerin favori personel i imiş(ona bişey dedğim yok,çok normal bişey,yani bayağı gerçekçi)

ama bendekini anlayamadım...muslu yu bilirsiniz...aldım ama pek oynatmadım...nasıl oldu bilmiyorum ama adamın favori takımı fener oldu...bende bastım tekmeyi...

ben Osasuna'yım Getafe yle maç yapıyom frikik oldu sonra Getafenin kalecisi geçti sanırım sergio sanches frikiten vurdu gol oldu maç 1-1 bitti

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

ben de bir şeyi anlamadım Bülent Korkmaz yıllarca Galatasara'da oynamış bir oyuncu şimdi teknik direktör Galatasaray'a çağırdım reddetti Fenerbahçe ile sözleşme imzaladı.
    Ama Fenerbahçe-Galatasaray maçında gitmek ne imiş gösterdim gününü havalandı mutlaka yencez filen dedi ama Galatasaray yendii yani ben!!!!

bende 1dakikada 2 penaltı oldu adamlar penaltı attı mondi kuratardı dönen topu tamamlamak isterlerken ergün penaltı yaptı bu sefere yedim ama allahtan 3-2 yendim

ben hiberniandayım aberdeen takımı kendi sahasında 4 forvetle maça çıktım ne yaptıysam maç ilk yarı 3-0 yenik ikinci yarı hernan rodrigo lopez diye bir adam var serberst aldım adam 4 gol bir tane guarin maç 5-3 bitti

maç içinde değil ama ilginç bir olay. nik besagno die serbest bi adamla ilgileniodum. biseneye yakın yabancı kontenjanım olmadığı için imzayı attıramadım. adam 17 yaşındayken futbolu bıraktı evet yanlış duymadınız(okumadınız) 17 yaşında.!.

Nesil
    2005
    Yer
    Stamford Bridge

ben athletic bilbao ile celtaya karşı oynarken kaleyi topa tuttum. sadece 1 gol atabildim. 90+4te celta ilk kez kaleyi tutturdu. o da gol oldu. maç 1-1 bitti. işin kötüsü adamlar 10 kişi idi...

Quote Originally Posted by drciwan
    ben athletic bilbao ile celtaya karşı oynarken kaleyi topa tuttum. sadece 1 gol atabildim. 90+4te celta ilk kez kaleyi tutturdu. o da gol oldu. maç 1-1 bitti. işin kötüsü adamlar 10 kişi idi...
    bana da oluyo arada çok salakça bişey

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Fenerbahçe'yle İnönü'de Beşiktaş'a karşı oynuyordum.Appiah'ın pasından Anelka'nın çalımı ve çok dar açıdan yaptığı şuta kadar neredeyse gerçeğiyle aynı bir gol attım.Attıktan sonra şoktan gole sevinemedim bile.NAsıl böyle bir olay oldu hala anlamış değilim.

Talking

Quote Originally Posted by mesut966
    ben hiberniandayım aberdeen takımı kendi sahasında 4 forvetle maça çıktım ne yaptıysam maç ilk yarı 3-0 yenik ikinci yarı hernan rodrigo lopez diye bir adam var serberst aldım adam 4 gol bir tane guarin maç 5-3 bitti

İşte bu süper bir olay,Fenerli Rapaiç vardı bir dönem..Onun 4-3 lük Gaziantep maçındaki olaya dönmüş.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankaranın Dikmeni

Quote Originally Posted by nart_susruko
    bazı yerlerde canaydın fenerin favori personel i imiş(ona bişey dedğim yok,çok normal bişey,yani bayağı gerçekçi)

ama bendekini anlayamadım...muslu yu bilirsiniz...aldım ama pek oynatmadım...nasıl oldu bilmiyorum ama adamın favori takımı fener oldu...bende bastım tekmeyi...
    AsLında Hepsinde öLe oyuna başLar başLamaz musLunun fawori takımı ajax,fenerbahcedir.

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

bende yazayım başımdan geçen bi olayı ben GSyi yönetiyorum BJK ile kupa maçı oynuyoruz 3-1 liderim 90 dk girdiğimizde ben arkama yaslandım temem buda bitti derkeeen kalleş hakem 7dk uzatma verdi ve BJK penaltı kazandı dedim olsun yaa noolcak 3-2 olur en fazla dedim ama bu BJK 7 dakkada 3 gol attı 4-3 yenildim

Bide Arsenalle bikere tam 10 ar penaltı çektik kaleciler ya tutuyo yada oyuncular dışarı etıo ama yenilen yine ben oldum

Bunu yazamadan edemeyecem Cm01-02 den Bi futbolcuyu alıp 2-3 ay sonra satmaya çalışınca futbolcu beni buraya yalan vaadlerle getirdiniz kandırdınız gideceğim takımı seçerken çok yanlış yapmışım vs vs ağlamaya başlıodu kopuyodum burda gülmekten

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

wome...kendi sahasındaydı kimse yok bi o bi kalecim.top ayağında ortasahaya doğru ilerledi.sola doğru döndü böle u çizdi.kimse yok ama.ve taca çıktı adam...

denizlispordayım vestel maçı 3 oyuncu değişikliğimi yaptım 2 si sakatlıktan dolayı bu değişiklikerden sonra 2 oyuncum daha sakatlandı buna rağmen vestel manisayı 2-1 yendim

Default 6 takımla uefa kupası

ben 2008 2009 sezonundayken 6 takımla uefa ya gitmişti türk takımları

bjk: intertota
    denizli :inter tota
    gs: şampiyonlar ligi
    sivas:lig 4. lüğü
    trabzon: lig 3. lüğü
    inegöl: türkiye kupası ( finalde fenere kaybetmişti penaltılarla)

ancak gruplara kalamayacak bu 6 takımda çünkü nasıl olduysa sivasspor beşiktaşla( yani benle) eşleşti

http://img233.imageshack.us/my.php?image=ads305z3ip.jpg

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

eee ne var bunda?

26. Default

evet olamazmı yani

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

süper olmuş valla

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eran
    Fenerbahçe'yle İnönü'de Beşiktaş'a karşı oynuyordum.Appiah'ın pasından Anelka'nın çalımı ve çok dar açıdan yaptığı şuta kadar neredeyse gerçeğiyle aynı bir gol attım.Attıktan sonra şoktan gole sevinemedim bile.NAsıl böyle bir olay oldu hala anlamış değilim.
    Aynısı daha önce bana da olmuştu ve neredeyse birebirdi, yalnız Galatasaray maçıydı (sanırım o oyun 6.0.1'de idi).

Upload ettim, ilgisini çekenler bakabilirler :
    http://rapidshare.de/files/15438982/...saray.pkm.html
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

güzel olmuştu ondan yazdım

az önce agustosun 14 ünde 3 tane oyuncum grip oldu ispanyadayım üstelik =)

Sayfa 1 / 13 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri