1 ile 30 arası toplam 361 sonuç

Konu: FM' de karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

Hybrid View

1. Default

Hasan Sas 2 defa Europen player of year ve altin krampon aldi hepsi yunus babanin eseri dedi... ayrica Favori personeli olarak beni 1st gosteriyo bana tapiyo (ovunmek gibin olmasin )

Hasan ayrica AML cok super oynuyo her mac 3 asist 1 gol tafsiye ederim ama dusgun bir antreman lazim...

Quote Originally Posted by askmeloveman
    Hasan Sas 2 defa Europen player of year ve altin krampon aldi hepsi yunus babanin eseri dedi... ayrica Favori personeli olarak beni 1st gosteriyo bana tapiyo (ovunmek gibin olmasin )

Hasan ayrica AML cok super oynuyo her mac 3 asist 1 gol tafsiye ederim ama dusgun bir antreman lazim...
    ark. kendini oyuncuya nasıl sevdiriyosun yani bana tapmasını nasıl sağlayabilirim

Quote Originally Posted by askmeloveman View Post

aynı başarıda nihatta bana aynı şeyi dedi kanqaaa
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ŞİMDİ YAKLAŞ VE ELLERİ KALDIR, TARİHE BENİMLE İSMİNİ YAZDIR...
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------İSTANBUL ATTACK & CEZA

Mesaj Yetkileri