Sayfa 10 / 12 İlkİlk ... 89101112 SonSon
271 ile 300 arası toplam 355 sonuç

Konu: Şu an Hangi Yıldasınız, Takımınız ve Başarılarınız Neler?

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by peluk
    tebrikler ve basarılarının devamını dilerim
    sağol kardeşim tekrar

2021 yılında
    galatasaray
    15 CL
    15 ŞAMPİYONLAR LİGİ
    16 LİG KUPASI
    16 TÜRKİYE KUPASI
    15 CLUB WORLD CHAMPİON SHİP
    16 senedir gs deyim ama artık tüm oyuncular değişti teklifler geliyor italya milli takımına geçebilirim..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

2009-2010

2-fransa ligi
    1-şampiyonlar ligi
    1-UEFA
    2-fransa kupası
    1-süper kupa

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default atletico madrid

en sewdigim atletico madrid ilee 2030 yılına kadar geldim fm 06 da sayısız kupalar almadıgın kupa yoktu ama büyük takımla zevkli çıkmadıgını anladım we artık küçük liglerde kısıtlı bütçelerde oynuyorum trabzonspor,tampere united,lyn oslo gibi takımlar

Nesil
    2006
    Yer
    Trabzons

08-09 sezonu Trabzonspor 4lig 2şampiyonlar ligi(final maçını yapıyorum 1 tane daha olacak) 2 super cup, 2 club world cham. ve 2 türkiye kupası ( yine final maçını yapacam) , ve de türkiye ile milli takım gruplarından çıkıorum (2takım birden yönetiyorum)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Vallaha Yeni Başlıyom Kafayı yedim Lig Bitti Fixtür Açılmadı

Quote Originally Posted by kadirserhat
    Vallaha Yeni Başlıyom Kafayı yedim Lig Bitti Fixtür Açılmadı
    update yükle sorunun ortadan kalkar

8. Default

Fenerbahçe ile 2024-2025 sezonuna geldim.Aldığım başarılar altta beyler.

elazığspor dayım
    ligde
    durmum bu

kadrom da bu

2 sezon bitti fenerbahceyle 2 super lig 1 uefa 1 sampiyonlar ligi 2 turkiye kupası

Real Madrid 'le 2028deyim.Aldıgım kupa sayısını unuttum.En kısa oyunum 2012de.

2006 yılındayım 1lig 1kupa 1de uefa galatsaray takımını yönetiyorum

slm arkadaslar galatasarayla 2022 ye geldim turkiyeden çok iyi golcüler çıkıoo merak etmeyin o seneye kadar 1 uefa 12 şamp ligi 15 lig 15 turkiye kupası ve 13 de süper kupaa ve turkiye le 3 dünya kupası ile 2 avrupa şamp

Nesil
    2006
    Yer
    Menejer'i Cook Seviyorum

Ben Valencıa ile 2015 Yılındayım.Hem Valenciayı calıstırıom hemde Brazil milli takımını.8 yıl arka arkaya hem ıspanya lıgı sampıyonlugu,ıspanya kral kupası sampıyonlugu,İspanya li kupası(Hepsi 8 sene arka arkaya).6 sene sampıyonlar lıgı ve super kupa sampıyonlugu.Brazilya ıle 2 dunya kupası sampıyonlugu(2010-2014)Amerika Sampiyonlugu.Aklıma gelen bunlar

15. Default

chelsea
    2011 kadar geldım almadıgım kupalar kalmamıstı ve buna oyuncularda dahıl ne yazıkkı save dosyam hata verdı bunun nedenı almanyanın basındayken bılıyorsunuz almanyanın oyuncuları gzlı tabi basında olunca teklıf yapabılıyorsunuz teklıf yptım oyuncu gızlılıkten cıktı teklıfı kabul ettı oyuncunun uzerını tıkladıgımda habire oyundan attı.bırsey olmaz deyıp devam ettım sene 2010 nun eylul ayıydı daha sonra tam 2011 geldım transfer yaptıgım oyuncular geldı almanyadakı oyuncuda mecburen takıma geldıgı ıcın oyundan attı yanı bu nedenle devamını getıremedım
    en ufacık hata vazgecemedıgım kadromdan men ettı benı

2020 yılındayım bjk bir dünya klübü bir sürü genç yeteneğim var anternmanlara çok dikkat ediyorum herkesin ayrı bir antrenman programı var

2068 napoli 43 şampiyon 10 uefa 68 lig 66 italya cup 1 inter toto

newcastle 2009 -2010 sezonundayım
    ilk sezon ---lig kupası-lig 3.lüğü
    ikinci sezon----fa cup- lig 4.lüğü
    3. sezon---fa cup hariç tüm ingiliz kupaları- sampiyonlar ligi-super kupa
    4. sezon---namağlup sampiyonluk-- kıtalararası sampiyonluk haricinde tüm ingiliz ve uluslararası kupaları (arsenalin teklifi oldu kopamadım siyah bezalı renklerden)
    bu sezonun da 9 haftası liderim namağlup...
    ayrıca bi süre portekizi calıstırdım sıkıldım bıraktım tanımıyodum bikaç oyuncu harcinde kimseyi. türkiye teklif verdi elemelerle sırpları geçip 2010 a kaldık hedefim kupada iyi bi sonuç ...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

2008 Haziran'dayım

Karabüksporla 2 sezonda Süper Lig'e çıktım , antreman tesisleri 1 sezon önce geliştirilip iyi tesisler olmuştu ama açlık yapıp daha geliştirilmesini istedim. Ultimatom verdim Görevden aldılar.

2007 Temmuz'da Lucchese'ye (Seri B ) iş başvurusu yaptım , aldılar. 20. olup küme düşürdüm istifa ettim. Beklentiler küme düşmemek için savaşmak yönündeydi zaten

Karabüksporda ben gidince 16. olup küme düştü

Şu anda iş arıyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

gs ıle 2.sezonu yenı bıtırdım sayılır.2007 hazırandayım.

ılk sezonda $amp lıgınden uefa ordanda ılk turda elendım turkıyede $amp olup turkıye kupasında yarı fınalde ts ye elendım.sezon sonunda stat kapasıtesını artırtarak 37500 e cıkardım.

2.sezona daha bır umıtle ba$ladım.$amp lıgınde son mac portoyu deplasmanda 4-3 yenerek gruptan ınter ıle cıktım.ve tabı gerısı destansı bır oyku.ona burdan bakabılırısnız turkıye $amp.lugu,turkıye kupasınıda aldım.sezon sonunda yonetım butceyı ne kdr ıstedıgımı sordu eheh.toprak altı ısıtma hedesı koydular.bu kadar $ımdılık.yenı sezon hyrlı olur umarım.

21. Default Fm

şu an 2017 ylındayım.beşiktaşla süper şeyler yaptım.4 şampiyonlar ligi 1 uefa kupası 8lig şampiyonluğu 3 lig ikinciliği 6 türkiye kupası aldım.kadrom:
    kale:runje,defans:dr_muslu,dl_lahm,dc_gökhan zan,önder turacı,orta saha:dm_koray avcı,michael carrick,ml_alex,mr_burak yılmaz,amc_juan riquelmeforvet:fc_carlos tevez(türk oldu)

galatasaraydayım 2019 a geldım
    ligde 2 kere kupada 3 kere alamadım şampıyonlar lıgını 8 kere ladım uefa yıda 1 kere aldım

bjk 2010 yılındayım
    5 süper lig şampiyonluğu
    3 Türkiye Kupası
    2 uefa
    3 super kupa
    1 şampiyonlar ligi kupası

24. Default Stuttgart

ilk senemde 2. oldum
    2. sezonda 1.oldum ama averajla b.munihi hiçbir macta yenemedim ve en iyi berabere bitti maclarım.
    2.sezonun sonunda takımından 10 futbolcu gonderip yenilerini aldım cogu genc ama takım gercekten cok saglam oldu sezona German Cup ve B.Munih zaferleri ile basladım. ama takımın yıldızı 36 yasındaki DMC Silvio Meißner ve Thomas Hitzlsperger

NOT:hakan şükürüc hiç aramıyorsunuz stuttgat la oynarken cunku Marco Streller var hehe. bi kanser ediyo bi sevinçden olduruyo

Galatasaray'ım
    2006 Yılındayım
    1.Türkiye Türkcell Süper Lig Kupası
    1.Fortis Türkiye Kupası
    1.Uefa Kupası
    1.Dostluk Kupası

Ben 8007-2008 Yilindayim 2 Yildir Fenerdeyİm 2 Lİg 2 T.kupasi 1 Uefa Çeyrek Fİnalİ 1 Şampİyonlar Lİgİ Çeyrek Fİnalİ Fatİh Terİmİn TÜrk Takimlarindakİ En BaŞarili Teknİk DİrektÖrlÜk Ünvanini GeÇtİkten Sonra Avrupada Bİr KulÜp ÇaliŞtirmak İstİyorum Lyon Gİbİ

Ben 8007-2008 Yilindayim 2 Yildir Fenerdeyİm 2 Lİg 2 T.kupasi 1 Uefa Çeyrek Fİnalİ 1 Şampİyonlar Lİgİ Çeyrek Fİnalİ Fatİh Terİmİn TÜrk Takimlarindakİ En BaŞarili Teknİk DİrektÖrlÜk Ünvanini GeÇtİkten Sonra Avrupada Bİr KulÜp ÇaliŞtirmak İstİyorum Lyon Gİbİ

galatasaray 2008-2009 3 lig 3 türkiye kupası . 1 şampiyonlar ligii kupası , 1 süper kupa, ilk yılımda uefa yarı finali , ikinci yılımda şampiyonlar ligi çeyrek finali....

Fenerbahçedeyim 2008-2009 sezonunda 3lig 3fortis türkiye kupası 2 şampionlar ligi 1 uefa 3 süper 1 kıtalar arası kupa aldım ingilterenin başındayım 2008 avrupa kupasını aldım şimdilik bu kadar

TÜMER YAGIZ harbıden manager bole oynanmalı dımı kım senı hemen buyuk takımın hocası yapar desteklıyorum seni

FM 2006'ya yeni geçtim (Biraz geç kaldım sanırım) ve Sakaryaspor'da sezonun ortasında işbaşı yaptım (işssiz başladım) ilk sezon averajla playoffları kaçırdım, ikinci sezon süper lige çıktım playofflardan... Erhan namlıyı 4.9 milyon Euroya, Oktay'ı 2.3 milyona sattım sonra hasan kabze ve semihi aldım şimdi süper ligdeyim ama form berbat... GS'ye 4 çakıyorum ankaradan 5 yiyorum sonra beşiktaşa 3 çakıyorum gidip antepe yeniliyorum felan şu anda 2007 yılındayım ve 12. sıradayım... Ama iki sene içinde avrupaya açılcam takımın bütçesi 20 milyon Euro, transfer de kafadan 11 milyon felan oldu... Bedava alıp milyonlara satıyorum beşiktaş ve trabzon sağolsun... Hangi oyuncum 3-5 maç iyi oynasa deli teklif yapıyor Brezilya'dan çok güzel 19-20 yaşlarında oyuncular aldım yıldız adayı ve onları türk yapmaya çalışcam.. Hayırlısı bakalım...

Sayfa 10 / 12 İlkİlk ... 89101112 SonSon

Mesaj Yetkileri