Sayfa 11 / 12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
301 ile 330 arası toplam 355 sonuç

Konu: Şu an Hangi Yıldasınız, Takımınız ve Başarılarınız Neler?

Beşiktaş'la 2010-2011 sezonundayım.Şu ana kadar:
    5 süper lig şampiyonluğu,
    3 Fortis Türkiye Kupası
    1 UEFA
    1 ŞAMPİYONLAR LİGİ KUPASI
    2 SÜPER KUPA
    1 DOSTLUK KUPASI.
    Şu anda aynı zamanda türkiye milli takımıyla +26 averajla lider olarak grup maçları oynuyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2008 takım Şekerspor
    2.Lig B 2.lig A 2 Tr Kupası 1 Şampiyonluğum Uefada da çeyrek final oynamışlıım vr

benim 2007 - 2008 gs
    1 cl
    1 uefa
    2 türkiye kupası
    2 süper lig şampiyonluğu
    1 kıtalar arası

4. Default

2027 yılındaım. turkiyedeki en iyi antrnörler sırasında 1 ciyim.dünya sıralamasında 2.yim.alex ferguson war önümde birtek .su andaki takımım gencler birliği

5. Default

fenerbahçenin başındayım şu an 2009/2010 sezonundayım ligin ikinci yarısının ortalarındayım en yakın rakibe 20 puan fark yaptım şampiyonlar liginde çeyrek finaldeyim ayrıca 5 tsl 4 türkiye kupası 1 şampiyonlar ligi 1 uefa 2 süper kupa 2 avrasya kupası 1 kıtalararası kupa kazandım 55 maç galibiyet serisi 122 maç lık namağlup ünvanım sürüyo yeter heralde bu kadar ha birde en iyi antrenörler sıralamasında dünya da ve türkiyede 1. sıradayım ayrıca bir dönem çek cumhuriyeti milli takımını da fenerbahçe ile birlikte çalıştırdım

galatasaraysında o fenerbahçe avatarı ne yahu

2007-2008 yılındayım basel ile oynuodum.1 cl kupası 3 lig sampiyonlugu 3 isviçre kupası kadromdaki en ii oyuncular:mokoena,gioda,ziegler,kerlon bikac tane dha wardı (nie wardı diosun die sorarsanız gecen sene oynamıstım ) aklıma gelenler bunlar..

2008-2009 Monaco Yanİ Geldİm Gsden Her Sene Her Kupayi Aldim AlabİlceĞİm

Ben Trabzonspor ile su an 2. yilima basladim:ilk senemde 1 Cl, 1 Lig sampiyonlugu 1 turkiye kupasi ve bu senede super kupayi aldim.HEM DE TS ILE.Alinir krdesim TS ile hersey yapilir Ama işi bilecen...
    Kadro su :
    1-Oscar Cordoba GK
    2-Muslu DR
    3-Mike Zonneveld DL
    4-Kursat Duymus DC
    5-Edinho DC
    6-Okan Koc MR
    7-Abdullah Ercan ML
    8-Özlem Yilmaz (Deniz Baykara) MC-DMC
    9-Martin Andresen MC yada DM
    10-Fatih Tekke
    11-Mirku Vucinic

4-4-2 Normal in biraz ustu atak
    Full backler de defans yapiyor nerdeyse DC ler kadar
    Takim komple top calma Full Sadece forvetler yarim
    Oyun kurucu var benim Martin Andresen
    idi... En buyuk TS!!!

2010 Yılındayım 1 Juventus SerieB Şampiyonluğu,3 Juventus Seriea Şampiyonluğu,İngiltere ile Dünya Kupası Şampiyonluğu ve Konfederasyon Kupa İkinciliği,Juventusla 2 kez İtalya Kupa ve Süper Kupa Şampiyonluğu,1 kez Şampiyonlar ligi,1 kez Kıtalararası Kulüp Şampiyonluğu ve UEFA Süper Kupa Şampiyonluğu.

bende 2009 yılındayım gs ile 4 cl 4süper cup 4 clup word 4 lig 4 tc

Thumbs up

:-TSI-3: Şu Anda Bursasporla 2022 Yilindayim.İlk Senemde Play-off Larla Çiktim SÜper Lİge.oyunda Alt Yapidan Oyucu Çokartip GelİŞtİrİp Satmayi En Önde Tutuyorum.İlerde Çok Kalİtelİ Oyuncular Çikio Ama Artik Fm2007 Var Ve 2006ya GÜle GÜle Demek Zorundayimm

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

M.United tayım , 2010-2011 sezonu ,2 buçuk senedir united dayım 1 şampiyonlarligi,1 lig şampiyonluğu ,2 fa cup,1 carling cup,1 uefa kupası başarılarım daha fazlasını da yakalıyacak bi kadrom var...

gs deyim 2010 üç lig 2 türkiye kupası 1 uefa finali

kuzey kore'nin suwon takımını çalıştırıyorum. ilk sezon yeni bitti. açılış ligini birinci, kapanış ligini üçüncü bitirdim. playoff larda k-league şampiyonu oldum. asya şampiyonlar liginde ilk turda elendim. doğu asya şampiyonlar liginde ise na malup şampiyon oldum. şimdilik bu kadar.

2011 yilindayim galatasaraydayim suana kadar hep sampion oldum 2 kere turkie kupasi 2 kere sampiyonlar liginde 2. tura ciktim ve hep turkie super kupasini kazandim

Nesil
    2006
    Yer
    Balikesir

Ben Galatasaray Dayim Ilk Senemde Samp Ligi Samp Oldum Hic Hile Yapmadinmi Derseniz Acikcasi Bi Transfer Hilesi Yaptim Robinho Yu Galatasaraya Getirdim Baskada Hile Yok Turkiye Superligi Yenilgisiz Samp Bitirdim Hatta Fb Yi 9-0 Yenip 5 Hafta Onceden Samp Ilan Ettim Turkiye We 2 Turkiye Super Kupasi Aldim Villarreal Den Euro Super Kupayi Aldim Suan Ligde Dewam Ediorum Barcelonadan Teklif Geldi Reddettim Gs Ile Sozlesme Suruo Die Sezon Sonunda Birakicam Barcelonaya Gidecem Oyunun En Zengin Takimi Super Bi Takim

İlk senemi bitirdim Schalke 04 ile

CL Şampiyonluğu (Fİnalde Porto'yu 4-0)
    Lig Şampiyonluğu (29.Haftada Garantiledim)
    Liga-Pokal Şampiyonluğu (Stutgart'ı 2-1 Yendim)
    DFB-Pokal Şampiyonluğu (FC Bayern'i Penaltılar sonucunda 3-2 Yendim)

0 Hile

Ben şu anda galatasaraydayım ilk senm daha...Ama inanın hiç hile kullanmadım.. takıma maniche ve yaya toure yi aldım...lig sampiyonu turkıye kupası uefa kupasında b.mücnhen i yenerek kazandım... süper kupada arsenala 5-1 kaybettimm ... ama olsun dolu dizgin gidiyorummmm....

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Şuan 2006 Yılının İlk Sezonunu Bitirdi arkadaşım Ve Tam Bir Süper Sezon Geçirdi Diye Bilirim Bütün Kupaları Aldı Fenerbahçe ile

Buyrun Arkadaşlar Bunlarda SS ler

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by ѕєянαт.01 View Post
    Şuan 2006 Yılının İlk Sezonunu Bitirdi arkadaşım Ve Tam Bir Süper Sezon Geçirdi Diye Bilirim Bütün Kupaları Aldı Fenerbahçe ile

Buyrun Arkadaşlar Bunlarda SS ler
    Gerçekten ßaşarıLı ßir Sezon Geçirmiş..

22. Default

2011deyim iki takım yönettim.Tottenham ve Man Utd.Man Utd'a yeni geçtim henüz başarım yok.Tottenhamla ise 3 lig şampiyonluğu 1UEFA 2FA Cup 2 lig kupası 2 Comminty Shield 1 Avrupa süper kupası aldım

MarsıLyadayım ama ondan once ankaragucu ıle 2 sezonda 1 sampıyonluk.mıllı takımda olimpiyat sampiyonlugu yıll 2009

v.manisaspor ile başladım şampiyon oldum ve türkiye kupasını aldım daha sonra kariyer yapmak için vestel i bıraktım ve fiorentina ya gittim burda da şampiyonulğa doğru gidiyorum(2. sezonum)

2017 yılındayım takımım liverpool şampiyonlar ligi ve uefa kupası kaldırdı

Nesil
    2006
    Yer
    football manageri olduğum

2012 deyim ve Karşıyaka ile son 3yılda Süper Lig, 1 Türkiye Kupası, 1CL, 1 Süper Kupa, 1 Kıtalararası Kupa

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Exclamation başlangıç

ben fm 2005 te 2013 yılına kadar geldim.

en başta galatasarayla 3,2 sezon geçirdim.
    3 lig kupası
    2 türkiye kupası
    1 şampiyonlar ligi kupası
    1 süper kupa kazandım
    2006-2007 sezonunda yarı finalde roma'ya elendim.
    sonra liverpool rafa benitezi kovdu.teklif yapacağı ilk menajer bendim.ben kabul ettim.
    4 yıl liverpool ile devam ettim.
    4 lig şampiyonluğu
    4 fa cup şampiyonluğu
    3 community shield kupası
    2 ingiltere kupası kazandım
    3 şampiyonlar ligi
    3 süper kupa kazandım.sonra liverpooldan istifa ettim ve manchester united bana teklif yaptı.kabul ettim.1 yıl orda menajerlik yaptım 1 lig şampiyonluğu kazandım.sonra şanssız bir sonuçla bilgisayar format çekildi ve oyun silindi sonra ise 4 dünya klüb şampiyonluğu yaşadım 1 galataaray 3ü liverpool

28. Default

kayseri 2009 dayım
    Geçen sene 4. oldum
    Bu sene liderliğe oynuyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Liverpool ile 3 ŞL kazandım

ben fm2006 da fenerbahçe ile 2012 yılındayım ve 7 lig 7 türkiye kupası 4 şampiyonlar ligi (üst üste) 1 uefa kupası 3 dünya kulüpler kupası 5 süper kupa portekizle 1 dünya kupası 2 avrupa kupası 3 konfedarasyon kupası kazandım

Sayfa 11 / 12 İlkİlk ... 9101112 SonSon

Mesaj Yetkileri