Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 355 sonuç

Konu: Şu an Hangi Yıldasınız, Takımınız ve Başarılarınız Neler?

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Thumbs up Şu an Hangi Yıldasınız, Takımınız ve Başarılarınız Neler?

Merhaba arkadaşlar,

Bir araştırma yapayım dedim. Şuan hangi yıldasınız, şuan yönettiğiniz takım hangisi ve bu yıla gelene kadar elde ettiğiniz başarılar neler?

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

2007-2008 sezonu galatasaray 2 lig 2 kupa 1 uefa 1 şampiyonlar ligi 1 süper kupa ve önümde 1 süper kupa maçı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

roma yı yönetiyorum.bu daha ilk sezonum nerdeyse 1 ay oldu ama ilk sezon bitmedi daha.maçların full izlediğim için günde 1-2 en fazla 3 maç oynuyorum böle daha çok zevk alıyorum.ligin bitmesine 5 hafta var lider inter in 2 puan arkasındayım.italya kupasında finale çıktım milan ile oynayacam.eufa da yarı finalde benfica ile karşılaşacağım.
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

gs deyim 2011 su ana kadar her sene lig i we turkiye kupasi aldim 1 Uefa kupas 2 super kupa ve 1 sampiyonlar ligi kupasi !!

fb deyim 3.cü sezonum 3 lig şampiyonlugu(bu yılda dahil)3 türkiye kupası ,1 uefa ve 1 champions league kupası ve bide avrupa kupası 2008 tr ile

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Yıl 2012(yada 13 1 haftadır oynamıyorum)
    Takım Fenerbahçe
    Lig ve Kupada boşum yok
    x4 CL Kupası
    x1 UEFA Kupası
    x5 Super Kupa
    x2 Club World Championship

evet galatasarayla ajax ı yenerek 2. süper kupamıda aldım

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

2008 bitti
    CL kupasını aldım
    takıma Nuri Şahin ve Ronaldo yu ekledim
    Daniel Carvalho ile de anlaştım kontejyan boşaltmam gerek
    yer açılınca getiricem onuda

ayrıca portekiz milli takımı gel manager imiz ol dedi
    kıramadım onlarıda BJK Portekiz manageriyim

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

şu anda 2007 yılındayım.unemployed olarak başladım ve Kahramanmaraşspor'un başına geçtim.İlk yıl çok sıkıntılı bir şekilde küme düşmemeye oynadım ve son iki maçta kümede kaldım.İş artık bir onur mücadelesine dönüşmüştü.Takıma 16-17 yaşında genç elemanlar aldım ve dördünü ilk onbirde oynatarak ikinci sezonuma başladım.B kategorisinde şampiyon oldum.şu anda A kategorisinde 17 maç sonunda 4.sıradayım.Türkiye kupasında iki süper lig ekibini eleyerek gruplara kaldım.kesinlikle süper lige çıkacağım.Dedim ya bu bir onur mücadelesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by koray_capello
    roma yı yönetiyorum.bu daha ilk sezonum nerdeyse 1 ay oldu ama ilk sezon bitmedi daha.maçların full izlediğim için günde 1-2 en fazla 3 maç oynuyorum böle daha çok zevk alıyorum.ligin bitmesine 5 hafta var lider inter in 2 puan arkasındayım.italya kupasında finale çıktım milan ile oynayacam.eufa da yarı finalde benfica ile karşılaşacağım.
    ligin son haftası 1 puan farkla liderim
    uefada benfica ya elendim
    kupa finalinde ilk maçta san siro da milana 6-1 kaybettim

Türk takımlarımızla nasıl beceriyorsunuz UEFA ve CL vs kazanmayı yahu. Ben anlamıyorum. Ben bu konuda sınırlı bir yeteneğe sahibim galiba. Bir fikir verin size zahmet.

Akin_920 Misafir

ben galatasaraydayım 2 tsl 2 türkiye kupası 2007-2008 yılındayım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by koray_capello
    ligin son haftası 1 puan farkla liderim
    uefada benfica ya elendim
    kupa finalinde ilk maçta san siro da milana 6-1 kaybettim
    son maçta empoliyle deplasmanda 0-0 beraber kalıp interde chievo yu yenince son haftada şampiyonluğu kaçırdım

kupa rovanşta chivu nun kendi kalesine attığı golle 1-0 yine kaybettim

ikinci sezona başladım.fazla transferde yapmadım birkaç futbolcu gönderdim ve fabio grosso(20 trilyon) ile carl medjani(4.5 trilyon) aldım...

arsenal 2008 1 lig,2 fa, 2 lig kupası, 1 şam. ligi,1 uefa ,1 süper 200 milyon euro bütçe

ilk yıl bjk ile lig şam. uefa cup ı aldım

baştan şöyleyim tamamen gerçektir
    2010 yılı
    bugüne kadar ki takımlar (Bastan sona doğru sıralı)
    FB-Wolwes-Porto-Denizlispor
    TÜRKiYE-argentina

yapılan maç sys 213
    210G 3B 0M
    2715 Atılan golG 150Yenilen Gol

4lig şamp. @Porta hariç Hepsi(2.haftada ayrıldım)@
    13Kupa
    hersene şmp ligi kupası
    3türkiye cup
    avrupa şmp
    dünya şmp
    libertotares
    confedirasyon kup
    3süper cupa
    anlıyacağınız kötü bir kariyerim var

Yıl 2007, TRABZONSPOR'UM ile 2 yıl TSL, uefa'da çeyrek finalde Roma'ya elendim.

Bu avrupa başarılarını nasıl yapıyorsunuz yahu? Ben hiç beceremiyecem galiba.

fenerle ikinci senem ilk turkıye kupası ve lig sampıonu oldum.ligde hiç kaybetmedım.sadece 1 beraberlıgım wardı.kaldıkı sadece sezon basında takıma nuriyi ve fatıh tekkeyı aldım.anelkanın yıldızlastıgı sezonda anelka(54) ve fatıh(32) ikilisi 86 gol attı.(toplamda)o sene şampıolar liginde 3 oldum uefada ceyrek finalde romaya elendım.anelka sezon sonunda 55 m euya m.uniteda nobreyi zaragozaya 9m eu ya lucianoyu lazıo ya 7,5 euya aurelıo yoyu 4,2 euya bardouxe sattım.buarada tuncayıda 27m euya barcaya satım.gelelım yerlerıne.GÖKDENIZ 4,5 EU KERLON 9M EU,JERMAİN DEFOE 32 EU LEDLEY KİNG 12 EU PSWLİ ALEX 10 EU,EMRE B.OGLU 7,5 EU,YILDIRAY 6 EU,HAMİT ALTINTOP 4.2 EU.UGUR YILDIRIM 5 EU.ALDIM.bu takımla sapıyonlar ligi sampıonu oldum turkıye ligi , süper cup ve turkiye cup ellerınızden öper.sezon sonunda DEFOYEYİ 62M EU YA LIVERPOLA kerlonu 20 m euya starsburga SATTIM.yerlerıne baros ve nilmarı aldım..

bjk ile ilk yıl kupa lig ve uefa yı aldım

20. Default

walla 2008 yılındayım
    2-uefa
    2-turkey cup
    2-lig

21. Default

afedersiniz unutmusum bide türkiyenin basına gectim Leo messi yi takımıma kattım ve bjk takımındayım

Talking ooolleeyyy beee çok mutluyum çünkü gs ile 5 dk önce uefa kupasını aldımmm

maç başlamıştı ve real madrid ile galatasaray uefa finalinde karşılaşıyorlardı.gs nin teknik trektörünün kalbi güm tak güm tak... atıyordu.ve ve ve gslilerii sevinçe boğan olay oldu gs nuri şahin ile 1-0 öne geçti.ardından tevez durumu 2-0 yaptı ve direkte patlayan 2 top daha vardı(tabi realin direğinden dönen toplar) .bu zorlumaçı gs real madrid karşısında 2-0 kazanmıştıreal madrid doğru dürüst atak bile yapamadı ve yaptığı ataklardada mondi gayet başarılıydı zatennn...
    evet arkadaşlar gerçekten mutluyum henüz 2. senem ve uefa kupasını kaldırdım

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

helal olsun kardesim,tebrikler.hangi taktik ve kadronuda yazarsan sevinirim

hangi taktiği kullanıosun

finalde 1(sw)-4(dc.dr.dl.dc)-3(mr.ml.mc)-2(fc.fc) kullandım ve rahatca kazandım

26. Default

tbrkler. uefa kupasını almak ne demek ben çok iyi biliyorum. seneye inşallah cl kupasını alırsın

bende yürekten diliorum nede olsa galatasaraylısın

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

tebrik ederim bir daha inşallah şampiyonlar ligi kupasınıda alırsın ama dah öncesinde süper kupa var inşallah alırsın bütün kupaları kardesim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

kadronu yassana
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

taktiği upload etsene gsli dostum

Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri