Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678
211 ile 228 arası toplam 228 sonuç

Konu: FM 2009 Güncelleştirmesi

arkadaşar bende indirdim aymayı ama bi türlü uptade edemiom konunun başındaki sorunla aynı sorunum var ama bi türlü çözemiom yardımmcı olacak arkadşlar varmı ltfn

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=65128

Bundan sonra bu başlıkta devam edelim.
    Konunun başındaki sorun derken?

Dosya sürümü: 8.0.2 kurdum *****ledim,2009 güncellemeyi dediğiniz ( C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db\ ) yere attım , sonuç 2009 güncellemesi olmadı , Dosya sürümü: 8.0.2 değişmedi.Ne yapmalıyım ?yardımcı olursanız sevinirim , saygılar...

Unhappy

arkadaşlar linkte hata var error falan dio bi yardım edin

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

ya ark lar bu database i oyuna girerken nereden seçiyoruz ben yapamadım da bi anlatırsanız iyi olur db kısmına yapıştırdım çıkan dosyaları ama oyuna girdiğimde çalışmıyor

@ Shade1907, tıkla buna ve önce 'Free User'a, sonra da yuvarlak 'Download' butonuna tıkla. Ve gelecek pencere de bilgisayarına kaydetmesi için ilgili seçeneği onayla.

@ user1983, fenerfb, arkadaşlar, dosyayı ilgili yere taşıyacaksınız, ardından oyuna girip "New Game"e ardından, gelen minik pencereden; açılır listeye tıklayıp, "FM2009 Güncelleştirmesi"ni seçecek ve oyunu kuracaksınız.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

ben bunu bulamadım ya açılır liste nerde resimle anlatırsan iyi olur veya oyun orjinal deil ondan olabilir mi
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya ark lar bu database i oyuna girerken nereden seçiyoruz ben yapamadım da bi anlatırsanız iyi olur db kısmına yapıştırdım çıkan dosyaları ama oyuna girdiğimde çalışmıyor yardım ederseniz sevinirim
    Last edited by fenerfb : 09.Ağustos.2008 at 22:10 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Öncelikle Rar'dan çıkanı klasör halince koydugundan emin ol, gördüğün gibi;

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post

Kurulum için: C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db Rardan çıkan dosyayı bu alana atınız. Örnek olarak benim bilgisayarımda yer aldığı yer:
    http://img155.imageshack.us/img155/954/kaytui4.jpg
    Sonrasında oyuna başlayıp, önce "New Game"e, ardından da resme bakarak olayı tamamla. Yine yapamıyorsan, göremiyorsan, klasörü yanlış yüklemiş olmandan dolayıdır. Başka bi sorun olamaz.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

aynı seyi yaptım olmadı ya indirmede nasıl hata olur daha öncede indirdim başka bişey eynı hatalardan oldu bi daha bişi indirmem burdan zaten

İndirme de hata olur demedim ben sana... Oyunun güncelleştirmeyi görmesi için düzgün şekilde "db"ye atman gerekir. Bunun düzgün şeklini de BeeTLeJuiCe açıklamış ve ben bir üstteki meajda bunu tekrar sana gösterdim. Büyük ihtimal senin sorunun burada. Bunu düzeltmende bi tavsiye veriyim sana. Rar'dan çıkarırken "Buraya Çıkar" ya da İngilizcesi "Extract Here" seçeneği ile çıkarma işlemini yaparsam bu sorunu aşarsın.

arkadaslar oyununuz orjinal olmadıgı için 802 güncelleştirmesi geçerli olmaz siz 802 yüklediğinizde ve sonra tekrar cd içindeki ''kırek'' i yaptıgınızda oyn tekrar 800 e döner bu yuzden bu yamayı oyunda goremessiniz ve database seçemessiniz!!!

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

aynısını yaptım ama farketmiyo heralde oyun orjinal olmadığından
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    heralde cd orjinal olmadağından editörüde kendim yapamıyorum yapılıyo da yine seçilmiyor zaten editör yaptığımda pc çok fazla yavaşlıyor sildiğimde yeniden eski haline dönüyor
    Last edited by fenerfb : 10.Ağustos.2008 at 18:47 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by ForeverGs View Post
    arkadaslar oyununuz orjinal olmadıgı için 802 güncelleştirmesi geçerli olmaz siz 802 yüklediğinizde ve sonra tekrar cd içindeki ''kırek'' i yaptıgınızda oyn tekrar 800 e döner bu yuzden bu yamayı oyunda goremessiniz ve database seçemessiniz!!!
    Bu yamayı çalıştıran herkez Orjinalmi oynuyor ? Sanmıyorum
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

dostum resimde morgan de santic var ama oyunda o yok fm en son 22.01,.08 tarihli olan indirilio fakat 03.08.08 tarihli olanda hata verio ben bi türlü çözemedim bu işi cok mu aptalım yada morgan de santic olan link bozuk mu yani 03.08.2008 li olan link bozuk mu cvp yzn olursa sevinirim şimdideen saolun

benm bilgisayar sistemim windows vista bu documents and.s. nerde bulamıorum bir türlü

dün aksam yazdım ama bi cvp alaamadım arkadaslar bi yardımcı olsanız morgan de santic li olan link bozukmu yaw

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Arkadaşlar şu konuları niye doğru dürüst okumuyorsunuz?Son güncellemenin linki sapasağlam, çalışıyor..

http://rapidshare.com/files/13461888...rmesi.rar.html
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Denedim ama olmadı.. Yenisi varken eskiye rağbet edildi.. En İyisi Burdan devam edin.. Bu konu Kapanmıştır...

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678

Mesaj Yetkileri