1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Gerçekçi olaylar

Default Gerçekçi olaylar

Arkadaşlar fm 2006 da başımıza gelen gerçekçi olaylar varmı(böylece fm nin özelliklerini öğreniriz)Mesela bir arakadaş doping var dedi bir ara neyse.sizin başınıza gelen olaylar varmı gerçekçi

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Bir yerlerde Özhan Canaydın'ın Fenerbahçe camiasının favori personeli olduğu bir patchden bahsedildiğini duymuştum..
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

bence zaten oyun cok gerçekci ..Mesela ben sampiyon oldugumda takımın yaş ortalaması 24 bu başarıyı neye baglıyorsunuz gibi sorular geliyor ve cevap seceneklerıde türkiyede verilen cevaplar gibi

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

bende şöyle bişey olmuştu...uğur yıldırımı transfer ettiğim zaman necati ve ümit karan "transfere gerek yoktu" tarzında söylemlere başlamışlardı haklı olarak çünkü formayı kaptırabilirlerdi...ama bir süre sonra ikisinde favori personeli uğur yıldırım oldu...
    birde şöyle bir vakka...muslu yu bilirsiniz,adamı transfer ettim ama fazla forma şansı vermedim,baktım 1 sezon sonra adamın favori takımları arasında fenerbahçede var...siz de de böyle bişey oldumu...adam benim takımımda ezeli rakibim onun favori takımı...

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

bende de nereye oyuncu arasam soruştursam falan
    o bölgenin elemanlarının moralleri düşüyo
    ağlıyolar zırlıyolar falan

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

saçmalık var o da şu:6,03 patchinde gs takımında murat murat die bi adam var mübarek özellikleri buffon kadar bişey yaw

cm serisiydi.. ben bjk yeğen de samsunspor du ve ben 3 veya 4 kırmızı kart gördüm yeğen e dedim "şimdi bu maçın hakemide cem papila dır" hakeme bir baktık. Gerçekten de Cem papila çıktı

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by nart_susruko
    bende şöyle bişey olmuştu...uğur yıldırımı transfer ettiğim zaman necati ve ümit karan "transfere gerek yoktu" tarzında söylemlere başlamışlardı haklı olarak çünkü formayı kaptırabilirlerdi...ama bir süre sonra ikisinde favori personeli uğur yıldırım oldu...
    birde şöyle bir vakka...muslu yu bilirsiniz,adamı transfer ettim ama fazla forma şansı vermedim,baktım 1 sezon sonra adamın favori takımları arasında fenerbahçede var...siz de de böyle bişey oldumu...adam benim takımımda ezeli rakibim onun favori takımı...
    Oyun açılınca zaten Muslu'nun favori takımı Fenerbahçe olarak görünüyor.Sen dikkatsizce almışsın herhalde

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by meddah
    Bir yerlerde Özhan Canaydın'ın Fenerbahçe camiasının favori personeli olduğu bir patchden bahsedildiğini duymuştum..
    Amma adamsın yaw

ben kimsenin favori personali olamadım :'(

ben de bi şey yapmamama ragmen durduk yere vucinic in favori personeli olmustum nie anlamadım

Nesil
    2006

evet oluyor özellikle africadan aldığım oyuncular yaşama sorunu çekiyorlar anteramana felan gelmiyorlar takımdan özel izin istiyorlar eee örn olarak birzamanlar fenere gelen ortega

Mesaj Yetkileri