Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 37 sonuç

Konu: Template Bölümü

Default Template Bölümü

Hep tüketen olduk, Niye bundan sonra üreten olmayalım ?

Football Manager'in diğer ülkere bağlı Resmi Sitelerinin neredeyse hepsi paso dosya üretiyor, hatta sadece FM içerikli o siteler.
    Turksportal'da ama sadece Grafikerler ve birkaç tane bilen üyeler dosya yayınlıyor. Bizim üyelerimizde eminimki üretmek istiyor, ama imkan ve gerekli dökümanı bulamıyorlar.

Grafik Paketleri Bölümüne Template Bölümü açılsa, Oraya Logo templatelerini , Face Templatelerini koysak, Grafik Paketleri yapmak isteyen üyelere bu imkanı sağlasak, dahada büyümezmiyiz ?

Bence güzel fikir,elimde birçok template var, böyle bir bölüm açılırsa ben yayınlarım bir çok template, böylece üyelerimiz stil stil logo paketi yapar, bizlerde bunları oyunumuza aktarırız.
    Değişiklik güzeldir

Sadece öneri tabikii, kabul edilip edilmemesi yönetime kalmış.
    Teşekkürler...

Bravo Ahmet...

İyi bir düşünce Ahmet.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çok güzel bir düşünce Ancak paylaşım konusunda o kadar umutlu değilim ...

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Evet , bunu ben de düşündüm ama bir iki template görmüştüm Genel Tartışmalarda , sonra vazgeçtim , gerçekten güzel olur , template ve dersler sayesinde üyelerin biraz daha grafik işlerine yönelmesi sağlanabilir..

Bencede iyi düşünmüşsün Ahmet
    burdan yetkililere sesleniyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Template'ler zaten sınırlı. Ama öyle bir bölüm açılırsa bizlerdende değişik template'ler ortaya çıkabilir.

Her ülkenin FM Sitesinde olduğu gibi TSI'da da olabilir. En azından daha çok içerik bulunur sitemizde.

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Ben birçok template biliyorum yabancı sitelerde orda burda , çok yararlı olur bence , bir bakayım derken atılıyor insan işe

Ne oldu arkadaşlar, son durum ne ?

Ben ilgilenirim, ilgilenecek arkadaşlarda olduğuna eminim. Top yöneticilerde,cevap bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Gönüllü lazımsa buyurun ben burdayım,Turksportalı temsil etmek için her zaman hazır bekliyorum.

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Template'ler zaten sınırlı. Ama öyle bir bölüm açılırsa bizlerdende değişik template'ler ortaya çıkabilir.

Her ülkenin FM Sitesinde olduğu gibi TSI'da da olabilir. En azından daha çok içerik bulunur sitemizde.
    Quote Originally Posted by DeNiZ_1903 View Post
    Ben birçok template biliyorum yabancı sitelerde orda burda , çok yararlı olur bence , bir bakayım derken atılıyor insan işe
    Quote Originally Posted by Ahmet_77 View Post
    Ben ilgilenirim, ilgilenecek arkadaşlarda olduğuna eminim. Top yöneticilerde,cevap bekliyoruz
    Quote Originally Posted by attiilla View Post
    Gönüllü lazımsa buyurun ben burdayım,Turksportalı temsil etmek için her zaman hazır bekliyorum.
    Bu konu'da kimler var, kaç kişi öğrenelim. Ona göre Türksportal Yönetim'de cevabını verir. Nitelikli kadro oluşturulursa neden olmasın.

Benim birçok yabancı sitelerde üyeliklerim var, İngilizcemde gayet yeterli, bazı yabancı sitelerlede bağlantılarım var, işi koparırım yani Yardımcı olacak arkadaşlarda vardır eminim

14. Default

benimde yaptığım şeyLer var bende koyarım

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Ben Ahmet'e yardımcı olurum ..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

O zaman şöyle yapalım..

Her template için belli başlı bi konu açalalım ve üyeler o templerle yapmış oldukları çalışmaları o konunun alt sayfalarında yayınlasınlar.. Biz de ilk sayfayı sürekli güncelleyelim.. Tıpkı Sousi'deki gibi..

Ne dersiniz?

Şamda Kayısı

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Bence çok güzel olur.. Ama bilgi verilmeli de..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Tabii ki bu templerle İlgili Tutroial da hazırlanır ve konulur... Ama eğer yapabileceğinizi düşünüyosanız açalım böyle bişeyi.. Anlık Heyecan olmasın?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Mehmet doğru diyor, bir anlık hevesle girip sonra yarıda bırakırsanız olmaz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Ben sadece template eklerim , ilginç ve güzel.. Ama birçok arkadaşın seferber olması gerekir 3-5 kişiyle olucak iş değil bence..

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Evet bende elimden geleni yapmaya çalışırım..Eğer yeterli dökümanı ve yardımı alabilirsem neden olmasın,

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by FenerBahceLi View Post
    Tabii ki bu templerle İlgili Tutroial da hazırlanır ve konulur... Ama eğer yapabileceğinizi düşünüyosanız açalım böyle bişeyi.. Anlık Heyecan olmasın?
    Logo paketleriyle ilgili templateler bölümüne ben talibim.Sitede sadece FMG'09 stil olanları yayınladım ama diğer logo stilleri hakkında da bilgim var.Bence açılırsa güzel olur böyle bir bölüm, gerekli yardımı yaparız..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Quote Originally Posted by FenerBahceLi View Post
    Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Mehmet doğru diyor, bir anlık hevesle girip sonra yarıda bırakırsanız olmaz.
    Tabiiki de. Nitelikli kadro oluşturmak lazım bu iş için. Önce bakalım hangi arkadaşlarımız kadroya dahil olmak istiyor ondan sonra karar verilir yapılır mı yapılmaz mı.

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Nitelikli kadroda her zaman yer bulacağıma inanıyorum.Bne kadroya dahil olmak isterim

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Eğer böyle bir işe girilecekse bir anlık hevese girilip bırakılmamalı. Diğer çalışmalarımızdan bir anlık hevese kapılan ve bu tür işlere girip bir daha ortalarda görünmeyen arkadaşları tanıyoruz. Bu işi yaparım ve bir aksilik çıkmazsa sonuna kadar götürürüm diyen arkadaşlardan oluşmalı bu grup. Ayrıca yardıma ihtiyaç olunduğu zaman herkesten yardım istenmeli. Ben photoshop vb. programlardan anlamam ama bu çalışmaya girecek arkadaşların sonuna kadar destekçisiyim.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şu an için çok kapsamlı olarak böyle bir bölüm açmayı düşünmüyoruz arkadaşlar. Yeni sitenin gelişiyle birllikte böyle bir bölüm açabiliriz. Ayrıca böyle bir bölümün açılıp açılmaması konusunda da karar verecek grafik ekibimizde bulunanlardır. Onların önderliğinde gelecek zamanda açılabilir.

Şimdi tepmlate göndermek isteyenler varsa mevcut katerogilerde konu açarak gönderebilirler. Dosya gönderir gibi gönderilirse ve kurallara uygunsa onaylar, siteye ekleriz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Bence bu bölüm Yüz Paketleri , Logolar gibi sıradan bir bölüm olmalı , yapanlar çalışmalarını zaten yaparlar template paylaşım merkezi olabilir adı..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Football Manager'in diğer ülkere bağlı Resmi Sitelerinin neredeyse hepsi paso dosya üretiyor
    Bana bu bahsettiğin neredeyse tüm diğer ülkere bağlı dosya üreten Resmi Sitelerin adreslerini verebilir misin?
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

FMCentre
    FMGLive
    Sortitoutsi

Resmimi bilmiyorum bunlar ama resmi olduklarını düşünüyorum, öyle duydum yani, bu örnekler çoaltılabilir, aklıma ilk etapta gelenler bunlar

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri