Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Template Bölümü

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

bahsettiğin siteler affiliates olarak SI'a bağlı, yanlış tanımlama olmaması için açıklama ihtiyacı duydum. Diğer soruya gelince, bahsettiğiniz sitelerdeki template çalışmaları veya grafik çalışmalarından tutun diğer tüm dosyalar, kullanıcıların paylaşımları ile oluşmakta. Tabi bu kullanıcılarında bu işin nasıl yapıldığını bilmeleri için rehber yazıları veya bahsettiğin templatelere ihtiyaçları var. Bu gibi paylaşımların yapılması taraftarıyız. Zaten yeni sitemizde dosya paylaşımları bahsettiğin siteye benzer olacağı için dosyalar konusunda sıkıntı yaşanacağını zannetmiyorum.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Çok iyi olur bende Face Pack hazırlarım

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Dosya hazirlamak icin ne yazik ki sadece templateler yetmiyor. Calisma istegi, grafik duzenleme programi becerisi sart. Template bolumu acilabilir amenna. Ancak buna olan ilgi ne boyutta olur bunu dusunmek gerek.

Template paylasimi isin en kolay kismi. Ancak ilgili bolum acildiktan 1-2 ay sonrasinda ilgisiz kalacaktir. Bu da gerek paylasim yapanlari gerekse calisma hazirlayanlari uzecektir.

Bu is icin oncelikle nitelikli ve yetenekli arkadaslarin ilgisi gerekli. "Ha" deyince olmuyor maalesef...

Sitemiz yenilenme evresini tamamladiginda yonetim olarak belirli bir karar alinir ve uygulamaya gecilir...

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Nitelikli ve yetenekli olduğum söylenir çevremce hırs mı oda var Fm bilgim mi üstüne yoktur bana dökümanları verin 1 kere anlatın napacağım diye başlarız hemen

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by attiilla View Post
    Nitelikli ve yetenekli olduğum söylenir çevremce hırs mı oda var Fm bilgim mi üstüne yoktur bana dökümanları verin 1 kere anlatın napacağım diye başlarız hemen
    Sanırım yukarıda yeterince açıklayıcı olamadım Sanki yonetici alımı yapıyormuşuz gibi yazmışsın. Ki ayrıca böyle bir alım yapsak bile bunları senin değil başkalarının senin için söylemesi lazım.

Anlatmak istediğimiz şey bir anlık hevesle değil uzun zaman bu bölüme ilgiyi artıracak çalışmaların tüm üyelerce hazırlanıp paylaşılabilmesi...

Nesil
    2006
    Yer
    Karadeniz

Template bölümüyle beraber toturial bölümü de açılsa. Sitedeki grafikerler bildiklerini aktarsa bilmeyenler de bu işe girişir. Ayrıca siteye her geçen gün yeni insanlar giriyor biri gider diğeri gelir.

Yeni sisteme geçince bir açıklama yapılır. Şu anlık kilitli.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri