1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: İngiltere Premier Lig Face Pack (Polaroid)

Default İngiltere Premier Lig Face Pack (Polaroid)

Tanıtım
    Facepackin içerisinde İngiltere Premier liginde mücadele eden 20 takımdan 499 adet oyuncunun ve 20 adet teknik direktörün yüz resmi bulunmaktadır. Toplam 519 adet yüz resmi vardır.

Özellikler
    Yapımcı: mersinlivolkan (Volkan Köse)
    Stil: Polaroid
    Lig : İngiltere

Örnek Resimler

Link
    http://www.turksportal.net/dosya/fm/28846/bilgi/
    Last edited by Sekopej : 12.Ağustos.2008 at 17:31 Reason: Sİteye eklenip konu onaylanmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Gecikme için özür diler, paylaşım için teşekkür ederiz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

indiriyorum, teşekkürler

nereye atacağımızı da belirtirsen çok memnun olurum

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\graphics\pictures\players\normal bu sırayla git ve içine at kardeş.

Cache adlı klasör var .Cache klasörünün içindekileri sil.
    Yereldisk C:\Documents and Settings\Kullanıcı adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008\cache

bende graohics dosyası yok nasıl bulabilirim

Yeni klasör ekle de , klasörün adına graphics yaz.
    Kısaca kendin yapıyorsun kardeş.

cacke klasörü nü bulamadım

Quote Originally Posted by selamican View Post
    cacke klasörü nü bulamadım
    Yerel disk C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008\cache

bu sırayla takip et kardeş eğer yoksa şunu eksik yapmışsındır.

Bilgisayarıma gir veya belgelerime orda üstte araçlar diye bir buton var ona tıkla aşağı doğru seçenekler açılır ordan klasör seçeneklerini seç.
    Açılan sayfada görünüm butonuna tıkla ve açılan yeni yerde gelişmiş ayarlar var.Orda gizli dosya ve klasörler var. Ordan gizli dosya ve klasörleri gösteri seç.Uygula de tamam de kapat.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

benim çok hoşuma gitti, diğer ligleri de indiriyorum

şimdi bende türkiye ligleri için yüz paketi var.bunu yükleyince onu silmem lazımmı yoksa ikiside gözükür mü?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Hayır silmen gerekmez onlar bağımsız 2 paket.. Eğer bu paketin üzerine yine aynı ligi yüklersen olmaz.. Ama İngilterenin yanına istediğiniz tüm ligleri yükleyebilirsiniz..

Tamam.Teşekürler yama ve cevap için.

cok makbule gecti .. tesekkürler ..

arkadaşlar bn bu yamayı yükledim ancak çalışmadı çnkü bnde 2008-2009 güncelleme yaması yüklü acaba ondn dolayı mı resimler görünmüyor:S

Yereldisk C:\Documents and Settings\Kullanıcı adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008\cache 'nin içerisini boşalt.

Bu sırayla git içerisini boşalt ve oyuna gir.Güncellemeyle alakası varmı bilmiyorum ama bunu bir dene

sabahtan beri cache dosyasını arıyorum gzli dosyaları gösteride açtım ancak böle bi klasör yok başlattan arama motorundanda arattırdm ancak yok:S
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    başardım ya türksportal türkçe programındaki ayarlardan cache klasörünü temizleden temizlettim o klasörü oldu bnm gbi uğraşan ark bu yoluda kullanablr
    Last edited by radek bredenov : 22.Ağustos.2008 at 17:16 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

bende bazıların resmi gözükmüyor neden

Paketin içerisinde bulunan 519 oyuncununda yüz resmi görünmesi lazım kardeş.Yeni bir güncellenme kullanıyorsan yeni transferler yoktur veya 8.0.2de genç oyuncuların bazılarının resmi yok.

20. Default

teşekkür ederim arkadaşım ellerine sağlık. alternatif link varmı arkadaşlar sunucular bakımda olduğundan dolayı indiremiyorum.

Eline Sağlık Volkan

pekı bu resımlerın daha onceden oynadıgımız oyundan gorebılıyormuyuz yoksa yenı oyuna baslamak sartmı?

Daha önce oynadığın oyunda görebilirsin.

Mesaj Yetkileri