1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Spiker Sorununun Çözümü

Nesil
    2006
    Yer
    Boston / Istanbul

Default Spiker Sorununun Çözümü

Günler süren uğraşlarım sonucu bu problemin çözümünü buldum. 2 farklı bilgisayarda denedim ve ikisindede problem bitti. ''Combo Fix'' ve ''CCleaner'' ile bilgisayarınızı taratın. reg edit ve diğer antivirüslerin bulamadığı 2 tane farklı virüs kaldıracaklar bilgisayarınızdan. ondan sonra fm niz normal olarak çalışmaya devam edecek. alt yazı ve maç motorunda uyuşmazlık olmayacak. haydi kolay gelsin.

http://www.ccleaner.com/download

http://www.tamindir.com/program/18628/ComboFix.htm

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sorunu yaşayan arkadaşlar deneyip konu altına yazarlarsa seviniriz. Umarım kesin bir çözümdür.

Nesil
    2006
    Yer
    Boston / Istanbul

kesin çözüm bence. bendeki durum enteresandı. flash disk imin içinde virüslü dosya varmış. flashdisk i taktığım anda laptop a virüs bulaşıyordu. yaklaşık 7 saat uğraştıktan sonra virüsleri bu programlarla sildim. bunları yapmadan önce oyunu yaklaşık 10 kere uninstall edip tekrar kurmuştum. bu programları kullanıp virüslerden arındıktan sonra bir daha flashdisk i takmadım ve iki gündür normal olarak oyunumu oynayabiliyorum. sorun varsa yardımcı olurum.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sorunu olan arkadaşlar denedikten sonra burada yazarlar yardımcı olmaya çalışırız.

Teşekkür ediyoruz.

Çözüm işe yarıyor fakat oyunun yarisi ing.ce oldu?

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Bende de sorun çözüldü gibi görünüyor. İnşallah bir daha çıkmaz bu sorun.

Teşekkürler

Şimdilik oyun sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Umarım böyle devam eder...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Önemli bir sorun olduğunu sanırım hepimiz biliyoruz. Duruma göre konuyu sabitleyebiliriz.

bende ccleaner ve tuneuputulities ile temizlememe ragmen hala devam etmekte hatta ilk once gol oluyor sonra goruntusu bile geliyor eskiden o olmuyodu en azından

oluyomu ki
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bnde ses hiç çıkmıo
    Last edited by serhat16 : 28.Ağustos.2008 at 14:23 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

bu ccleaner ve diğer program maç devam ederken ansızın oluşan goller ve benzeri olaylar sorununu çözüyor mu? oyundan soğudum resmen senkronsuzluk var maç içnde adamlar oynuyor gözüküyorken skor tabelasına bi bakıyosunuz 2 gol olmuş....bu o sorunu çözüyor mu?

2 gündür bu sorunla uğraşıyoduk, neyse ki bu konuyu gördüm, denilenleri yaptım, 4 5 maç sorunsuz geçti, sorun düzeldi galiba. Çok teşekkürler...

Ama bi sorum daha var. Bu virüs flashdisklerden bulaşıyo demişsiniz, sizce flashdiski pcye her taktığımdan sonra yine aynı taramaları yapmalı mıyım ?

sağol valla gözüme uyku girmiyordu tam 6 mactır oynuyorum su an sorunum yok massallah

Mesaj Yetkileri