Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 53 arası toplam 53 sonuç

Konu: İstanbul Güngören'de Patlama

Nesil
    2006

Başın sağ olsun taytopcuoglu...

Terörü Lanetliyorum!

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Allah belalarını versin bu çocuk katillerinin.
    Last edited by Her026 : 30.Temmuz.2008 at 17:46

Ölenlere Allah Rahmet Eylesin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kanıbozuklar yaptılar yapacaklarını gene. Allah belalarını versin.

Ölenlere Allah rahmet eylesin.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Ölenlere Allahtan rahmet, Yaralı vatandaşlarımıza Acil şifalar diliyorum.

Bu konuda çok ağır şeyler yazacaktım ama ceza alıcam diye tutuyorum kendimi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Patlama bizim İstanbul'da ki eski evimizin orda olmuş galiba.Ölen vatandaşlarımıza Allah rahmet eylesin.

Terörü lanetliyoruz !

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ölen yurttaşlarımıza Allah rahmet eylesin.

Allah onları bildiği gibi yapsın..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Küfür etmeyi acizlik olarak görmüşümdür hep, sizlerden ricam da küfür etmemeniz arkadaşlar.

Bu hain saldırıda hayatını yitirenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyorum. Unutmasınlar ki bu saldırılar bizi korkutup sindiremez, daha da bizi birbirimize bağlar.

Masum insanları öldüren bu şerefsizlere destek çıkan, özgürlük için bunu yapıyor diyenleri de Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Lanet olsun teröre lanet olsun..
    Ölen kardeslermızın mekanları cennet olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bir hiç uğruna masum insanların kanına girdiler. Allah tez zamanda belalarını versin. Bunlar gece nasıl uyuyorlar merak ediyorum. Vefat edenlere Allah rahmet eylesin. Yaralılara da acil şifalar diliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Yedikleri kaba pisleyen kanıbozukların işi bu, apaçık ortada..

Milletimizin başı sağolsun, merhumların ailelerine rabbim sabır versin..
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Ben 1 sene önce Güngörende oturuyorum yeni oldu taşınalı ordaki bütün mahalleri falan bilirim gerçekten çok üzüldüm..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Allah Rahmet Eylesin

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Allah belasını versin bunu yapan kansız şerefsizlerin

ölenleri allah rahmet eylesin

Sheriff Misafir

Hain ve korkakça yapılan terör saldırısına lanet okuyor, Ölenlere Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar, ailelerine sabır diliyorum..

Teröristler ve yaltakçıları sizin içinde birşey dileyeyim.. Allah belanızı versin..

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Lanetliyoruz da noluyor ? İyi güzel dayanışma içinde oluyoruz balkonlarımıza ,işyerlermize TÜRKİYE bayrakları asıyoruz.. anca bu yaptıklarımızla kalıyoruz.. Teröre karşı yapılan nedir ?? Koca bir hiç .. Hiç kimse de kusura bakmasın siyasi içeriklide olsa da bu yorumumu yaparım ben çünkü senelerdir allah rahmet eylesin , terörü kınıyoruz , lanet olsun pkk demekten bıktık !!! ne çözüm üretiliyor ne de en ufak bir gözdağı veriliyor.. olan da masum Türk halkıma oluyor ..

Tutturdular bir Ergenekon .. maşallah herşeyin önüne geçti bilmem kaç sayfalık belgeleri ele geçirenler acaba bu bombalama olayını daha önceden öğrenemiyorlar mı ? bunu engelleyebilmek için hiçbirşey yapamıyorlar mı ???

Onca insanı suclu yada sucsuz bilemem ama 80 yaşındaki gazetecileri gece 4'de yatağından alıp götüren emniyetimiz neden bu olayların ele başlarına aynı muameleyi uyguluyamıyor ??

İçişleri Bakanı bugun ki açıklamasın da bu olayı yapan kişiyi bulmaya çalışıyoruz demiş .. Oh ne güzel valla bu kişi bulunsa nolur .. hadi buldun bu adamı içeriye attın ne değişecek .. bu olaylar bir son bulacakmı artık .. Hayır !!!

Bugün emekli generalimiz ne de güzel dedi.. mevcut hükümetin izlediği politika sonucu pkk örgütü aksine daha çok direniyor bunu bu eylemlerinden de görüyoruz .. çok da haklı ...

yazık günah ya binlerce insanımız yok yere terör denen lanet yüzünden hayatını kaybediyor.. bir hiç uğruna.. bizlere de sadece lanet olsun demek kalıyor ne belli belki de aynı eylemlere içimizden birileri yada yakınlarımız da kurban gidecek bunun olmayacağının garantisini kim verebilir ki .

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Çok Şerefsizce yapılmış bir plan. Ama isteseler çok çok büyük olaylar yapabilirler.Mesela 3. belkide 4. bomba patlatabilirlerdi.En son herkez feryat ederken bir 3. bomba patlatsalar daha büyük olurdu.Ve bunu çok rahat yapabilirlerdi. Bence 1. amaçları masumları öldürmek değil. "Bize karışmayın yoksa istesek daha beterini yaparız" demek
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    Lanetliyoruz da noluyor ? İyi güzel dayanışma içinde oluyoruz balkonlarımıza ,işyerlermize TÜRKİYE bayrakları asıyoruz.. anca bu yaptıklarımızla kalıyoruz.. Teröre karşı yapılan nedir ?? Koca bir hiç .. Hiç kimse de kusura bakmasın siyasi içeriklide olsa da bu yorumumu yaparım ben çünkü senelerdir allah rahmet eylesin , terörü kınıyoruz , lanet olsun pkk demekten bıktık !!! ne çözüm üretiliyor ne de en ufak bir gözdağı veriliyor.. olan da masum Türk halkıma oluyor ..

Tutturdular bir Ergenekon .. maşallah herşeyin önüne geçti bilmem kaç sayfalık belgeleri ele geçirenler acaba bu bombalama olayını daha önceden öğrenemiyorlar mı ? bunu engelleyebilmek için hiçbirşey yapamıyorlar mı ???

Onca insanı suclu yada sucsuz bilemem ama 80 yaşındaki gazetecileri gece 4'de yatağından alıp götüren emniyetimiz neden bu olayların ele başlarına aynı muameleyi uyguluyamıyor ??

İçişleri Bakanı bugun ki açıklamasın da bu olayı yapan kişiyi bulmaya çalışıyoruz demiş .. Oh ne güzel valla bu kişi bulunsa nolur .. hadi buldun bu adamı içeriye attın ne değişecek .. bu olaylar bir son bulacakmı artık .. Hayır !!!

Bugün emekli generalimiz ne de güzel dedi.. mevcut hükümetin izlediği politika sonucu pkk örgütü aksine daha çok direniyor bunu bu eylemlerinden de görüyoruz .. çok da haklı ...

yazık günah ya binlerce insanımız yok yere terör denen lanet yüzünden hayatını kaybediyor.. bir hiç uğruna.. bizlere de sadece lanet olsun demek kalıyor ne belli belki de aynı eylemlere içimizden birileri yada yakınlarımız da kurban gidecek bunun olmayacağının garantisini kim verebilir ki .
    Terör bitmesi için, Musul'a Kerkük'ü Türk topraklarına bağlamak zorundayız. Biz nekadar gidersek onlar o kadar geri kalır zaten farkındaysanız artık son bir yıldır sadece sivilleri hedef alıyorlar, güçleri bitmek üzere Askerler'e karşı tek yapabildikleri mayın saldırılarıdır.

Biz gene lanetliyelim, Türk Bayraklarımızı asalım onlar bu Bayrak'ları gördükçe sinirleniyorlarlar geriliyorlar ve Türkiye'yi gene bölemediklerini anlıyorlar.

Zaten adamlar girdikleri yere girmişler...

Çocukluğumun geçtiği yerler, üzüldüm gerçekten de.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by shamur1 View Post

Emrah abi söylediklerine harfiyen katılıyorum.Bu ülkenin asıl sorunlarını örtbas edip saçma sapan iddianameler, yasaklar ve meselelerle uğraşacağıma bu devletin gerçek sorunlarıyla ilgilenilseydi şuan başka devletlerin oyununa gelmez, onların yalakası olmazdık.Kimse de bize elini kolunu sallayarak saldırılar düzenleyemezdi, o devletlerin karşısında dimdik dururduk..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sheriff Misafir

Bu konunun siyasetle ilişkilendirilme potansiyeli var, dikkatli olun buna meal vermeyin arkadaşlar.. Böyle bir konu amacından çıkmamalı..

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=YrYSMmbkKcc&feature=related[/YOUTUBE]

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

öncelikle ölen tüm masum insanlara allahtan rahmet diliyorum konunun dışında olarak bela okumamanızı tavsiye ediyorum bela okumak bir sonuca vardırmaz ben allahtan onları ıslah etmesini ve doğru yola sevketmesini diliyorum bu yazdıklarım biraz acayip gelebilir ama hz.muhammedin bu konudaki hadis lerine bakarsanız anlarsınız

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri