1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: 4-1-4-1 ideal taktik

Arrow 4-1-4-1 ideal taktik

Öncelikle Selam arkadaşlar Buyrun size 4-1-4-1 taktik.Bu taktikle ilk önce kalemizi gole kapatıyoruz.Sonra gol gelecek zaten.Bu taktikte önemli olan mevki forvettir.Sağlam bir forvetle bu taktik iyi iş yapar.

Kaleci=Kaleci dandik olmasın yeter
    Bekler=Defansif özellikleri iyi olsun
    Defans Orta=Uzun ve kuvvetli olsunlar
    Ön libero=Dmc de açık yeşil oynayan bir oyuncu olsun.Defansı kuvvetli olsun
    Kanatlar=Ofansı iyi olsun
    Sol Mc=Oyun kurucu özelliği olan uzaktan iyi şut atan bir AMC olsun
    Sağ Mc=İleri geri oynayabilen bir Mc olsun
    Forvet=Bitirici sprinter ama boyu çok kısa olmayan bir targetman olsun
    Başarılar(Üç senede Manchester City ile)
    Ligde Şampiyonluk
    Uefa Kupası Şampiyonluğu
    Fa cup
    Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu
    Ve bunların SS_leri

Ayrıca ligde bir üçüncülük,bir beşincilik

İşte LİNK=http://rapidshare.com/files/133297343/4-1-4-1___304_deal__Man_City__Aug_2010_.tac.html

Deneyenler yorumlarını esirgemesin

Bende bunu anlamıyorum benim yaptığım taktikler 10 haftadan fazla gitmiyor bu kadar uzun süre nasıl bu taktikler kullanılıyor hayret doğrusu Şimdi deniyorum umarı fayda eder kullandığım taktiklere benziyor.

Nesil
    2006
    Yer
    turksportal.net

bende ayni dizilisi FENERBAHCE'de kullaniyorum.5.sampiyonlugumu aldim. her macta oynu tek kelimeyle domine ediyorum! kimi zaman abartip 20 sut atip kalemde 0 sut gorcek derece oluyo. ozellikle karsimda buyuk takim varsa nedense daha etkiliyim. ama kucuk takimlarda 1az sorun yasiyorum. Sampiyonlar liginde hep iyi oynayip elendim gecen sezon yari finalde elendim. Ama bu sene ilk defa final oynicam isallah!!
    NOT:bu arada yilda 1-2 treansferden fazlasini yapmadim. sadece giden oyuncunun yerini doldurcak oyuncular aldim. takimim tamamen gelecege donuk. altyapi kayniyo simdi de elimde cok sayida iyi genc war nasil basacikicam onu dusunuyorum

fm08 de taktiklerin kralı bence çok iyi iş çıkartıyor

aynı dizilişi kullanıyorum takım taktikleri anlayış hafif ofans ,yaratıcılık fazla , pas tamemn kısa , tempo tamamen yüksek , genişlik dar , defans cizgisi hafif derin

bu şekilde çok iş yaptım bu taktikle

Mesaj Yetkileri