Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 127 sonuç

Konu: ‘Şampiyonluk süreci başlamıştır’ |TrabzonSpor 2008-09|

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Default ‘Şampiyonluk süreci başlamıştır’ |TrabzonSpor 2008-09|

Evet arkadaşlar uzun zaman sonra yeniden karşınızdayım..Kariyerin adından da belli olduğu gibi 08-09 datasıyla oyuna başlıyacam.. bu datayı kendim oluşturdum datayı hazırlarken www.fanatik.com.tr'de ki transfer dosyasından yararlandım.Şimdiden söylemek istiyorum bu datayı hazırlarken sadece ama sadece oyuncuların klüpleri değiştirildi.Kendi yaptığım bu datada Turkcell Süper Lig'de ki son güne kadar yapılan bütün transferlerle birlikte bazı büyük Avrupa takımlarının da transferleri eklenmiştir.

Kariyer kurallarını kabul ediyorum.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538

Trabzonspor'a gelen ve giden oyuncular (editörden)

Gelen Oyuncular

Rigobert Song
    Gökhan Ünal
    Selçuk İnan
    Hrvoje Cale
    Gustavo Colman
    Tony Sylva
    Egemen Korkmaz
    Giray Kaçar
    Isaac Promise
    Fatih Altundağ
    Buğra Erdoğan
    İsmail Özeren
    Abdulaziz Solmaz
    Eren Görür
    Mustafa Yumlu (T.Karadenizspor'a kiralandı)
    Zafer Aydoğdu (T.Karadenizspor'a kiralandı)
    Selçuk Yıldırım (T.Karadenizpor'a kiralandı)
    Necdet Kaba (T.Karadenizspor'a kiralandı)

Ceyhun Gülselam , Yakup Bugun , Sami Büyüktopaç datada yer almadığı için Trabzonspor'a geçişleri yapılamamıştır.

Giden Oyuncular

Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazan)
    M.Keçeli (Bursaspor)
    Çağdaş Atan (E.Cottbus)
    Musa Büyük (Kocaelispor)
    Ahmet Şahin (Adanaspor)
    Jefferson (Konyaspor)
    M.Ocak (Ç.Rizespor)
    Jun (Teplice ) - Bonservisi ile birlikte
    T.Seyhan (Kiralık sözleşmesi iptal edildi)
    Ayman (Zamalek)
    S.Moawad (Al-Ahly)
    Ufukhan Bayraktar (V.Manisa)
    Kadir Keleş (G.Antep Bld)

Ayrıca editörden

» Gustavo Colman'ın 4 aylık sakatlığı düzeltildi.
    » Değirmenderespor'un adı Trabzon Karadenizspor olarak değiştirildi.
    » G.Oftaş'ın adı da Hacettepe olarak değiştirildi.
    » Trabzonspor'un yerine İnter-toto Kupasına Sivasspor katılacaktır.
    » Ve Trabzonspor kulübü Başkanı Sadri Şener olarak değiştirilmiştir.

Yeni sezon hazırlık maçları , gerek duyulursa yapılacak transferler ve lige yarın başlıyabilirim.Haftada 2 günüm boş olduğu için sadece Türkiye Liglerinin hepsi açık başlayacam ve boş günlerimin geceleri kariyere devam edeceğim.Şimdiden bu değişik kariyer için takip edenlere teşekkürler..

sakary Ali Misafir

başarılar TS bu seneki transferleriyle şampiyon olmalısın

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

kariyer hayırlı olsun emrah insallah basarılı olursun
    TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Ben seni şimdiden şampiyon görüyorum
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Haksız rekabet olmaması için Ligdeki 18 takımın da transferleri eksiksiz bir şekilde yapılmıştır.İşte 4 büyüklerin 2008-2009 kadrosu..

Trabzonspor

Beşiktaş

Fenerbahçe

Galatasaray

Ve 2008-2009 Turkcell Süper Lig

Takımımız Almanya'ya gitti.

Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyelerimizin uğurladığı kafilemiz bu sabah Türk Hava Yolları'na ait tarifeli uçakla 09.25'de İstanbul'a giderken, oradanda yine THY'ye ait tarifeli uçakla 14.30'da Hannover'e hareket edecek.

Giyim sponsorumuz Ramsey'in hazırladığı özel kıyafetlerle Almanya'ya hareket eden kafilemizin başkanlığını Başkan Yardımcımız Muammer Saka ve Sağlık ve Futbol Sorumlumuz Dr. İhsan Alioğlu yaparken, kafilemiz 27'si futbolcu olmak üzere toplam 45 kişiden oluşuyor.

Tony Sylva'nın biraz kilo sorunu var ama Almanya kampı sonuna kadar hazır bir duruma getirecez Sylva'yı

Almanya Kampı Hazırlık maçları , transfer çalışmaları hepsi bir süre sonra sizlerle ...

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Oo Emrah abi 09'u bekleyememiş, açmışın bi kariyer.Bu kadroyla ligde şampiyon olacağına eminim.Transferde ise forvet veya ortasaha alırsın diye düşünüyorum ki bunları almasanda pek sorun olmaz zaten.Başarılar abi, devamını bekliyoruz..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sylva dev gibi duruyor

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Saolasın Berk .. Evet bu kadroyla oynayabilmek için 2009'un çıkmasını bekliyemedim

Transferde

Sağ bek
    Sol Açık
    bir de Ortasaha düşünüyorum..

Erdinç Yavuz , Jabi , Ömer Rıza , Hasan Üçüncü satılık listesinde.

Özellikle Zafer Yelen transferini Almanya kampında bitirmeye çalışacaz..Bu transfer için Mahmut Aksu'yu yeniden devreye soktum elinden geleni yapacaktır.. Zafer Yelen %90 Trabzonspor'da diyebiliriz

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Başarılar dilerim tff.1ligin kadrolarına düzelttinmi

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Başarılar dilerim tff.1ligin kadrolarına düzelttinmi
    Fanatik'te ki transfer borsasında şu güne kadar Süper Ligde mücadele edecek takımların ve ligden düşen takımların gelen ve giden oyuncularının tamamı düzeltilmiştir fazla zamanım olmadığı için 2.lig'e pek zaman ayıramadım bazı takımların transferleri hariç.

Zafer Yelen Trabzonspor’da

Dış transferin en hızlı kulübü olan Trabzonspor, Hansa Rostock takımında forma giyen Zafer Yelen'i de renklerine bağladı. Zafer bordo-mavililerle 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Trabzonspor uzun süredir transfer etmek istediği Almanya'nın Hansa Rostock takımının gurbetçi oyuncusu Zafer Yelen ile anlaşmaya vardı.

Bordo-mavili kulübün asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Zafer Yelen'in kulübüyle yaptıkları görüşmelerin olumlu sonuçlandığını belirterek, genç futbolcuyla 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladı.

Yattara gidiyor mu?

İbrahim Yattara'nın takımdan ayrılması gündeme geldi.

Daha önce de bazı Fransız ve Belçika takımlarının listesinde olduğu bilinen Gineli’ye bu kez çok ciddi tekliflerin geldiği öğrenildi. Fransız basınında yer alan bir haberde Trabzonspor’un yıldızına St.Etienne’nin ve Lille takımının talip olduğu belirtildi.

Maç sonucu: A.Bielefeld: 2-2 Trabzonspor

Takımımız yeni sezonun ilk hazırlık maçında Bundesliga takımlarından A.Bielefeld ile 2-2 berabere kaldı.

Bayan hakem Bibiana Steinhaus’un yönettiği mücadeleye

Sylva,Serkan,Song,Giray,Cale,Hüseyin,Selçuk,Colman ,Zafer,Umut,Gökhan onbiriyle çıkan takımımız 2. dakikada Zafer Yelen'in golüyle ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.

Maçın 2.yarısınıda golle başlayan ekibimiz 59.dakika da yine Zafer Yelen'in golüyle 2-0 öne geçti.

Maçın bu skorla bitmesi beklenirken Bielefeld adına 89.dakika da Wichniarek ve 90.dakika da Richter'in golüne engel olamayınca maç 2-2 lik skorla tamamlandı.

Kadroda düşünülmeyen ve satılık listesine konulan oyunculardan iyi haber !!

Trabzonspor'un yeni sezonda kadrosunda düşünmediği isimlerden

Erdinç Yavuz 1 M Euro bonservis bedeliyle » İ.Büyükşehir Bld.
    Ömer Rıza 600 Bin Euro bonservis bedeliyle » Colchester
    Hasan Üçüncü 500 Bin Euro bonservis bedeliyle » G.Antepspor ile anlaşmışlardır.
    Last edited by shamur1 : 02.Ağustos.2008 at 03:26

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

paylas paylas
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

evet böyle yeni transferlerle kariyer daha renkli olur umarım şampiyon olursun

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

abi yeni kariyer açmışsın hayırlı olsun senin kariyerlerin ayrı bir zevk veriyor bana yine takip edicem başarılar

hayırlı olsun editörden ayarlamışsın yeni sezon gibi olmuş ts bu kadroyla şampiyon olur..

sakary Ali Misafir

bu kadro süper hazırlık döneminde de iyi sonuçlar bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Trabzonspor yeni kadrosuyla.. zevkli bir kariyer olacaga benziyor..şampiyon olacagından şüphem yok..

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Hazırlık Maçlarına devam..

Unterhaching 0 Trabzonspor 2
    Karlshure 3 Trabzonspor 2
    Leverkusen 2 Trabzonspor 2
    AZ Alkmaar 3 Trabzonspor 4

Genel anlamda kamp dönemimiz yapılan yeni transferleri takıma oturtmak açısından çok olumlu geçti.Eksik bölgelerimizi de en iyi şekilde tespit edip transfer çalışmalarına devam ediyoruz.

Etto(Araujo Dos Santos)ile sözleşme imzaladık.

Kulübümüz Hırvatistan'ın NK Dinamo takımının sağ bek oyuncusu Etto ile Zagreb'te sözleşme imzaladı.1.2 M Euro'ya 5 yıllık sözleşme imzalanan Etto , Hırvat oyuncumuz Hrvoje Cale ile çok büyük işler çıkaracaklarını söyledi.

Marcio Guerreiro Trabzonspor'da !!

Cruzeiro'da forma giyen Marcio Guerreiro ile 425 Bin Euro karşılığında 4 yıllık sözleşme imzaladık.

Erhan Küçük Trabzonspor'da !!

Geçen sene oynadığı futbolla dikkat çeken Kasımpaşa'nın 61 numaralı oyuncusu Erhan Küçük ile 450 Bin Euro bonservis bedeliyle 3 yıllık sözleşme imzaladık.

Yattara ve Jabi Trabzonspor'dan ayrıldı!

Kulubümüzün Gine'li oyuncuları İbrahima Yattara 3.5 M Euro'ya Lille Klubü ile , Daouda Jabi ise 1 M Euro'ya Le Mans takımıyla sözleşme imzalamışlardır.Kendilerine yeni kulüplerinde başarılar diliyoruz.

Abdulaziz Solmaz , Buğra Erdoğan , İsmail Özeren , Ergin Keleş ve Eren Görür pilot takımımız Trabzon Karadenizspor'a verilmiştir.

23 Kişilik Oyuncu Kadromuz

Last edited by shamur1 : 31.Temmuz.2008 at 18:24

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Yattarıyı yolllamasaydın keşke ama kadro iyi olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Bence rahat şampiyon olursun. Gustavo Colman ve Hrvoje Cale neler yapacak çok merak ediyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

devamını bekliyorum emrah yattara yı diğer transferlere bütce yaratmak için mi sattın yoksa kadroda düsünmediğinden mi insallah 1. secenektir
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Öncelikle güzel yorumlarınız için tşkler.. ama şimdi şöyle birşey var ben sadece Trabzonspor'un yeni transferlerini giden oyuncularını ayarlamadım ki .. sonuçta Ligde ki bütün takımların gelen-giden oyuncularını ayarladım. Yani Trabzonspor bu sene güzel bir kadro kurmuş olabilir ama 3 büyüklerinde zaten Türkiye standartlarının üstünde güçlü bir kadroları vardı ve bu kadrolara Guiza,Emre,Burak Yılmaz,F.Meira,Kewell,Yaser,Ferdi,Sivok,Zapatocny, Seric,Ekrem,Tuna,U.İnceman vs gibi yeni transferler de eklendi.. Yani şampiyonluk için beni şanslı görmeniz tabiki de hoşuma gitti ama o kadar da kolay olmayacaktır şampiyonluk.. Çünkü 3 büyükler de geçen seneye göre kadrolarını daha da güçlendirdiler.

BURSASPOR 2 - TRABZONSPOR 3

STAT: Bursa Atatürk
    HAKEM: Hakan Özkan

BURSASPOR: Ivankov 7, Vandelannoite 7, M.Keçeli 6, R.Gutierrez 7, Ömer 8, Veli 7, Romaschenko 8, Kirita 7, Yusuf 7 (Dk. 71 Nazmi 6) , G.Güleç 6 (Dk.71 M.Sarp 6) Zuniga 6 (Dk.75 Sercan 6)

TRABZONSPOR: Tony Sylva 6 , Etto 8, Cale 7, Giray 7, Song 7, Hüseyin 7, Selçuk 7, Zafer Yelen 7, G.Colman 8, M.Guerreiro 8, Umut 8

Goller: Dk.6 Romashencko , Dk.56 Ömer Erdoğan (Bursaspor) - Dk. 8 ve 58 Umut Bulut , Dk.36 Etto (Trabzonspor)

TRABZONSPOR 4 - KAYSERİSPOR 1

STAT: Hüseyin Avni Aker
    HAKEM: Cüneyt Bakıroğlu

TRABZONSPOR: Tony Sylva 7, Etto 8, Cale 8, Giray 7, Song 7, Hüseyin 7, Selçuk 7, Zafer Yelen 9, G.Colman 9, M.Guerreiro 7, Umut 8 (Dk.83 G.Ünal 6)

KAYSERİSPOR: Hasan 6, Muslu 7, Toledo 5, Aydın 6, Ali Turan 5, Saidoo 6, (Dk48.Escobar 7) Ragıp 6, M.Topuz 7, M.Eren 7, Cangele 5, (Dk.63 İgleisas 6) Aghahowa 6 (Dk.34 Koray 6)

Goller: Dk. 12 ve 45 Zafer Yelen , Dk.37 Umut Bulut , Dk.48. G.Colman (Trabzonspor) - Dk.40 Mehmet Eren (Kayserispor)

FENERBAHÇE 0 - TRABZONSPOR 2

STAT: Şükrü Saraçoğlu
    HAKEM: Cem Deda

FENERBAHÇE: Volkan 6, Önder 7, R.Carlos 6, Yasin 6, Lugano 7, C.Kazım 7, Wederson 6, (Dk.78 Ali Bilgin 7) Appiah 7, Alex 7, (Dk.70 Emre 6) Guiza 6, (Dk.70 Deivid 6) Kezman 6

TRABZONSPOR: Tony Sylva 8, Etto 7, Cale 7, Giray 8, Song 8, Hüseyin 7, Selçuk 7, Zafer Yelen 7, G.Colman 8, M.Guerreiro 8, Gökhan Ünal 8

Goller: Dk.32 Gökhan Ünal , Dk.69 Giray Kaçar

TRABZONSPOR 2 - KONYASPOR 2

STAT: H.Avni Aker
    HAKEM: Kuddusi Müftüoğlu

TRABZONSPOR: Tony Sylva 8, Etto 7, Fatih Altundağ 7, Giray 8, Song 7, W.Magrao 6, Selçuk 5, Zafer Yelen 8, G.Colman 6, M.Guerreiro 6, G.Ünal 8

KONYASPOR: Jefferson 7, M.Çoğum 7, Kaue 7, Mihajlov 7, İ.Güldüren 7, Ferdi 7 (Dk.76 Eren Şen 7) , M.Hacıoğlu 7, (Dk.83 Koray 7) Fahri 7, Mustafa Er 7, Veysel 8, (Dk.83 Erdal Kılıçarslan 7) Tehoue 7

Goller: Dk.53 Giray Kaçar , Dk.89 Gökhan Ünal (Trabzonspor) - Dk.23 Veysel , Dk.90 Erdal Kılıçarslan (Konyaspor)

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

» Ve Trabzonspor kulübü Başkanı Sadri Şener olarak değiştirilmiştir.
    Olay burada bitmiş zaten.

Başarılar Emrah. Fenerbahçe deplasmanı iyi olmuş 3 puan.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Olay burada bitmiş zaten.

Başarılar Emrah. Fenerbahçe deplasmanı iyi olmuş 3 puan.

Evet baya bir zaman harcadım bu kadar oyuncunun yeni takımlarına geçişi için. Sonra Trabzonspor'a baktım gerçekten de güzel bir kadro kurmuşuz.. ama o da ne .. Kulüp Başkanı olarak Nuri Albayrak yazıyordu.. değiştirmesem yazık olurdu bunca emeğe Sadri Şener profili olmadığı için editör de Nuri Albayrak'ın üstünde değiştirdim neyse umarım bu değişiklik kötü yansımaz Sadri Şener'e

Fenerbahçe deplasmanı 3 puan çok güzel oldu ama , bu 3 puanı almamızın en büyük etkeni kaleci Tony Sylva idi.. Şu an lig çok sarıyor böyle bir Trabzonspor'dan çok keyif alıyorum .. Fenerbahçe o kadar iyi bir takım olmuş ki benden başkasına yenilmedi ve şu an liderler.. Ligde 12.haftadayım heralde.

Başarılar Diliyorum umarım Şampiyon Olursun Feneri de Deplasmanda Yenmen İyi Olmuş...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Başarılar Emrah. Bu kadro ile şampiyonluğa ulaşacaksındır eminim.
    "YÜCE ATATÜRK"

sakary Ali Misafir

iyi başlamışsın kardeş şampiyonluk yakışır bu kadroya

bide böle oyuncuların puanlarını yazmak zor gelmiyormu ya

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Başarılar Emrah. Bu kadro ile şampiyonluğa ulaşacaksındır eminim.
    Saolasın Serkan .. ama Fenerbahçe Guiza ve Emre ile çok iyi bir takım oldu şuan Liderlik için onlarla çekişiyoruz..

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    iyi başlamışsın kardeş şampiyonluk yakışır bu kadroya

bide böle oyuncuların puanlarını yazmak zor gelmiyormu ya
    Saolasın.. Oyunculaın puanlarını yazmak tabikide ekstra zaman alıyor ama görsellik adına daha güzel birşeyler ortaya çıksın diye çaba gösteriyorum.

Şuan işte olduğum için maçları ekliyemiyorum yarın sabah eve gidince en kısa sürede yeni ss'lerle birlikte sizlerleyim..Yarına kadar 1-2 msj yazın da sabah eve gidince yeni resimleri eklemek için beklemiyeyim

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

emrah mesaj yazın demıssın yazayıjm dedım bende

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Çok zorlu 3 maçı atlatıp Konya maçında berabere kalmışsın..Ama o maçtada iyi oynamışsın anladıgım kadarıyla..Bu başlangıç şampiyonluk için beni daha bi ümitlendirdi..

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Willian Magrao Trabzonspor'da !!

Kulübümüz Brezilya'nın Gremio takımında forma giyen ortasaha oyuncusu Magrao ile 1.2 M Euro bonservis bedeliyle 4 yıllık sözleşme imzalamıştır.Ayrıca Feyenoord'un 19 yaşında ki Türk oyuncusu Ömer Özçelik ile 30 bin Euro karşığında 4 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

GALATASARAY 0 - TRABZONSPOR 3

STAT: Ali Sami Yen
    HAKEM: Tolga Özkalfa

GALATASARAY: Orkun 6, Uğur 6, Hakan 6, F.Meira 6, Servet 7, Linderoth 7, (Dk.80 Arda 6) Sabri 6, Kewell 6, (Dk.88 Volkan 6) Lincoln 6, (Dk.80 Hasan Şaş 7) Nonda 6, Ü.Karan 6

TRABZONSPOR
    : Tony Sylva 9, Etto 7, Fatih Altundağ 8, Giray 7, Song 8, W.Magrao 7, Selçuk 8, Zafer Yelen 7, G.Colman 8, M.Guerreiro 7, (Dk.45 Erhan Küçük 8) Umut 8

Goller: Dk.39 Selçuk İnan , Dk.61 Erhan Küçük , Dk.79 Umut Bulut (Trabzonspor)

TRABZONSPOR 2 - ANKARAGÜCÜ 0

HAKEM: Hüseyin Göçek

TRABZONSPOR: Tony Sylva 7 , Etto 8, Fatih Altundağ 7, (Dk.45 Erhan Küçük 7) Giray 7, Song 8, Magrao 7, Selçuk 7, Zafer Yelen 7, G.Colman 8, M.Guerreiro 7, Umut 6

ANKARAGÜCÜ: Serkan 7, Cem Can 6, İlkem 7, Burak 7, Lamas 6, (Dk.76 El Yasa 7) İ.Ege 7, Chimedza 6, M.Özkan 7, M.Duruer 7, Bebbe 6, M.Yılmaz 6 (Dk.66 Jaba 6)

Goller: Dk.47 Rigobert Song , Dk.53 Gustavo Colman (Trabzonspor)

ANKARASPOR 2 - TRABZONSPOR 1

STAT: Yenikent Asaş
    HAKEM: Aytekin Durmaz

ANKARASPOR: Senecky 7, Erhan 7, Eren 8, Batak 7, Baki 7, Nabil Dirar 8, Tita (Dk.90 Uğur Demirkol 7) 7, Hürriyet 8, Adem 7, M.Çakır 7, De Nigris 8 (Dk.74 Özer Hurmacı 7)

TRABZONSPOR
    : Tony Sylva 7, Etto 7, Fatih 6, Giray 7, Song 8, Magrao 5, Selçuk 7, Zafer Yelen 5, G.Colman 7, (Dk.50 Erhan Küçük 6) M.Guerreiro 6, G.Ünal 7

Goller: Dk.57 De Nigris , Dk.73 Hürriyet (Ankaraspor) - Dk.18 Selçuk İnan (Trabzonspor)

TRABZONSPOR 2 - BEŞİKTAŞ 1

HAKEM: Aytekin Durmaz

TRABZONSPOR: Tony Sylva 8, Etto 7, Cale 6, Giray 7, Song 8, Magrao 6, Selçuk 6, Erhan Küçük 8, Zafer Yelen 7, M.Guerreiro 8, G.Ünal 8

BEŞİKTAŞ: Rüştü 7, Serdar 7, Tello 6, (Dk.55 İ.Üzülmez 6) İ.Toraman 7, Zapatocny 5, (Dk.55 Sivok 7) Cisse 7, U.İnceman 7, Delgado 6, (Dk.71 Ali Tandoğan 6) Holosko 6, S.Özkan 6, Bobo 8

Goller: Dk.27 Gökhan Ünal , Dk.54 Erhan Küçük (Trabzonspor) - Dk.45 Bobo (Beşiktaş)

TRABZONSPOR 4 - ESKİŞEHİR 0

HAKEM: Bülent Yıldırım

TRABZONSPOR: Tony Sylva 8, Etto 8, Fatih 8, Giray 8, Song 8, Magrao 7, Selçuk 8, Zafer Yelen 8 , G.Colman 8, M.Guerreiro 7, G.Ünal 8

ESKİŞEHİR: Gatti 6, Özgür 6, (Dk.68 Bora 6) M.Önür 5, Vucko 6, Nadarevic 6, (Dk.68 Kamber 6) E.Toraman 5, (Dk.77 T.Türkmen 7) Engin 7, Ömer 6, Poljak 6, Anderson 6, Tetteh 6

Goller: Dk.12 Zafer Yelen , Dk.39 Gökhan Ünal , Dk.54 Giray , Dk.89 Etto (Trabzonspor)

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri