1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: FM 2006 Data Güncellemesi

Default FM 2006 Data Güncellemesi

Özellikler ;

-Türkiye ve İngiltere liglerinden bütün transferler , diğer liglerden de % 90 tranfer girildi.

-Oyuncu güçleri ayarlandı.

-Oyuncu mevkileri düzenlendi.

-Teknik direktörler ve finansal durumlar düzenlendi.

-Genç patlamaya hazır oyuncular eklendi.

-Yenı Yıldızlar ve ayrıntıları girildi.

-Futbolu bırakan oyuncular eklendi.

-Stadium ayarları yapıldı.

-Klüp ve lig reputation ları düzenlendi.

-Gelecek transferler ayarlandı.

İndirmek İçin

http://rapidshare.de/files/14788829/..._V4.0.rar.html

tamam forumun linkini kaldırdım şu başlığı da bi zahmet ... FM 2006 Güncellemesi yaparsanız sevinirim 2006 güncellemesi çok sade oluyo

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Arkadaşım verdiğin link hatalı direk copy/paste yapmışsın...Ayrıca başlığı o şekilde değiştirdiğim zaman yine site adını içereceğinden dolayı başlığı değiştiremiyorum maalesef...

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Ayrıca başlığı o şekilde değiştirdiğim zaman yine site adını içereceğinden dolayı başlığı değiştiremiyorum maalesef...
    ok sorun değil

bi sorun olmadığına göre bu mesajını editleyebilirsin bu arada başlığı Fm 2006 Data Güncellemesi olarak değiştirebilir misin? Edit: Teşekkür ederim

gördüğüm kadarıyla fazla ilgi görmemiş ama çok şey kaçırıyosunuz dandik yamalardan değil bu piyasada doğru dürüst yama yok ama millet gene de herhalde laf olsun diye yayınladığımı sanıyo oysa neler neler yaptım şu piyasada düzgün bi update çıksa da herkes onu yüklese içim yanmıcak

Nesil
    2001
    Yer
    Bilkent University

Boşver Deniz dostum bilen biliyor,birazda yayınladıgın mekan önemli tabi...

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Mekan elbette önemli ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki çalışmaları paylaşmak ve büyük kitlelere ulaştırmak için buradan daha iyi bir mekan yok..Neticede burası Football Manager'in Türkiye Resmi Araştırma Sitesi.....

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Neden ilgi almadığı konusuna takıldım?
    Şimdi ilgi denmişken elinde hazırladığın bir ürünü tanıtmasını bilmiyorsan tabiki ilgi alamazsın.

Tebrik ederim oturmuş bir data güncellemesi yapmışsın. Şimdi söyleyeceklerimi ukalalık olarak değil sadece bir fikir olarak algıla lütfen. Bunu tanıtırken niye oyundan bir kaç ekran görüntüsünü eklemedin? Bunlar bir kullanıcı için seçim yaparken önemli ayrıntılar. Güncelleme paketi içerisinde yer alan özelliklere ait bir kaç örnek verebilirdin. Eminimki o zaman bir kaç üye çalışmanı taktir edecekti.

Günde 600 kişinin üye olduğu bir forum tabiki çalışma yapan bir kişi için caziptir ki biz 8. yılımıza girerken bunca yıla kadar üye zorunluluğu getirmediğimiz ve sırf bu FM severler için milyonları cebimizden çıkarttığımız dosya sunucularımızı sizlere açtık. Ha dosya sunucumuz sürekli sorun yaratıyordu gittik yenisi aldık. Biz sitemize reklam aldık bunun parasını yemedik, gittik siteye yatırım yaptık. Baktık ki diğer siteler dosya merkezlerinde üyelik zorunluluğu getirmişler ve üye sayıları ile kibirleniyorlar işte o dakikadan sonra diğer sitelerin yaptığı gibi dosya merkezimizi üyeliğe bağlayıp diğer sitelerdeki gibi rapidshare gibi üyeyi yoran dosya serverlarında önemli dosyalarımızı barındırmadan, üyelerimize üstün hizmet sunmaya başladık.

Ve en önemlisi biz forum haricinde kalan sitemizin günde binlerce kişinin ziyaret ettiği FM bölümümüze gönderilen dosyaları eklemiyoruz diye birşey söylemedik. Eğer sen bana veya başka bir yönetici arkadaşa bu çalışman için ulaşsaydın, emin olabilirsinki çalışman sitemiz dosyalar bölümünde yayınlanırdı. Bunu keyif alarak eklerdim çünkü bunca yıla kadar yabancıların yaptıkları güncelleme paketlerini ekleyeceğime bir Türk arkadaşımın çalışmasını eklemek bana keyif verir.

Şimdi diğer güncelleme paketlerinin sitemizden neden kaldırıldığı konusuna geleyim, bizler çalışmaların yayınlanmasına karşı değiliz ama bazı konularda kurallarımız var. Bu kurallar geldi sebebi forumlarımız üzerinden üyelerimiz kullanılıyor. Nasıl mı? Bu site üzerinden kendi sitelerinin reklamlarını yapanlar ve sitelerine getirerek üye zorunluluğu ile dosya indirtenleri gördük. Bundan sonra bir takım forum kuralları hazırladık. Bunu süistimal eden kişiler yüzünden bir takım düzenlemelere gittik. Bir web sitesi veya forumun adını ön plana çıkartarak yayınlanan hiç bir çalışmayı forumda barındırmıyoruz. Beğenmeyen yazmaz, beğenmeyen gider kendi sitesinde yazar. Beğenmeyen gider bunu yapabileceği başka forum site bulur. Sanırım yazdıklarım anlaşılırdır.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

saol gardaş bilen biliyo

eline sağlık arkadasım umarım fatıh tekke nın potansıyelı bunda da 150 değildir. anlamıyorum bu yapımcıları kac tane yeteneklı futbolcu varkı fatih tekke kadar
    emeğine sağlık

buna benzer bi yama zaten başka bi site tarafından yapıldı..
    zamanı geldiğindede güncellenecek.....

ayrıca bahsettiğin yamaya benzer bi yama bu site tarafından transfer dönemi bittiğinde yapılacak.....

FM 2006 Patch v6.0.1 ve FM 2006 Patch v6.0.2 olmadan FM 2006 Patch v6.0.3 kurula bliomu

EmeĞiNE SaĞlık

İnşallah taİnşallah takım ayrımı yapmadın kardeş!!!

Mesela Olcanı dehşet yapıp GS'li Aydın'ı kötü yapmadın!?

gerçektende güzel yama emeğine sonuna kadar saygım var

benim yama çok eskidi beyler ama yenisini yapıyorum 2 gündür uğraşıyorum bitti sayılır 18 tane ligdeki full transferler bi de önemli liglerde düşenler çıkanlar futbolu bırakanlar bütçeler hepsini baştan yaptım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

sabırsızlıkla bekliyoruz

arkadaşlar fm 2006 6.0.3 versiyonun ***** dosyasını nereden bulucam lütfen yardımcı olun

20. Default

arkadaşlar ben bu fm günçellerştirmelerini yüklüyom ama hata veriyo oyunu açmıyo yardım ederseniz sevinirim şimdiden hepiniz saolun.

Mesaj Yetkileri