1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Şampiyonluk ya Ruhunuzdadır ya da Hiçbiryerde !

Default Şampiyonluk ya Ruhunuzdadır ya da Hiçbiryerde !

Herkese merhaba..
    Hem yeni olduğum sitedeki arkadaşlarla kaynaşma adına, hem de 14 yıldır bitmeyen bir çile olan Demirsporumuzun şampiyonluk özlemini dindirmek adına Adana Demirspor kariyerime başlıyorum. Yukarıdaki resim 14.10.07 tarihinde çekildi. Ama orada yazılanları ciddiye alan futbolcu ve yönetimimizden Adana Demirsporlu olmadığı için bu sene yine LigB deyiz. Son 2 senede olanları unutmak adına açtım bu kariyeri. Amacım Süper Lig'e çıkarmak Demirsporumuzu..
    Bu arada FM 8.0.2 güncelleştirmesinde sadece 2 oyuncu var geçen seneki gerçek kadrodan. Nedendir bilinmez böyle oluşmuş. Yanlışlıkla çok iyi birşey yapmışlar. Normal kadro çıksa idi zaten çoğunu yollayacaktım.
    Hadi bilgileri vermeye başlayalım

Transfer Bütçesi : 0 $
    Maaş Bütçesi : 27.56B $
    Mevcut Maaş : 116B $
    Uyuşmazlık : 89.31B $

Takım Bilgileri :

Transferler :

Çok fazla gelen olduğu için gelenler ve gidenleri ayrı ayrı vereceğim.

Gelenler :

Gidenler :

Pek gelen olmaz ama giden adamların çok olacağını şimdiden söyleyeyim. Bu gelenler içerisinden gönderilecek adamlar var.

Stadyum :
    5 Ocak Cehennemi

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538
    Yeni kariyer kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
    Kariyerim kabul edildikten sonra maçları ve puan durumunu koyacağım.

Eğer ki eksik ya da yanlış bişey yaptıysam uyarırsanız sevinirim.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Bence iyi bir seçim yapmışsın bu tür kariyerler zevkli oluyor
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

3. Default

başarıLar adanayLa üst tura rahat çıkarsın kiraLık oyuncuLara yöneL

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

üst liglerden oyuncu kiralamaya bak ilk sene baya işe yarıyor başarılar kariyerinde...

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Bence de üst liglerden bir takımla ilişki kurarsan da iyi olur sana hiç maaş ödemeden adam kiralarlar .Acayip oyuncu almışsın yav.Saydım tam 37 tane Bunların bazılarını parayla satıp transfer bütçesi oluşturmayı mı planlıyorsun yoksa
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

yeni gelen oyuncuyu göndermek zordur.İlhan ParLak kiraLık Listesinde onun için nabız yokLamanı öneririm.

sakary Ali Misafir

değişik bir kariyer olacak başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

kariyer hayrlı olsun insallah umdugun basarıları kazanırsın
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

zevkLi Olcaga Benziyor

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Başarılar dilerim.Adana Demirspor çok iyi takım.Umarım istediğin başarıyı elde edersin.

Ufak bir öneri;İlhan Parlak'ı kiralayabiliyorsan kirala,çok iyi oynuyor,çok faydası olur.Ben Fenerbahçeli değilim ama oyunda doğruya doğru

Son Transferler ile kadro hemen hemen şekillendi. Doğru oyuncuları bulmak için çok fazla adam gerekiyordu bir kaçını serbest bıraktım birkaçını bedelsiz listeye koydum. Ve kardeş klübüm olan Tokatspor'a kiralık olarak yolladım. Yönerim bana her gün küfür ediyordur ama olacak o kadar
    Yukarıdaki transferlerden sonra gelen gidenler burada.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Başlarda kötü başladığımız hazırlık müsabakalarında sona doğru bir düzelme ve seri galibiyetlerimiz başladı. Takımdaki kadro şekillendi. Taşlar yerine oturdu. Artık Lig için hazırız

....Veeeeeeee Lig başladı....

Last edited by Kaybolus : 01.Ağustos.2008 at 01:42

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

BasarıLar .

Kupada Ezeli rakibimizi yendikten sonra Lige geri dönelim. Sivas engeli zor ama kupadan gelecek parada önemli ekonomik açıdan. Dua edelim ki Sivas'ın kötü günü olsun

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Ligde toparLanman gerek iki beraberLik oLmamış.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Şuana kadar iyisin.Sivasspor zor rakip ama imkansız değil.Umarım gruplara kalırsın.

sakary Ali Misafir

sivas zor takım sürpriz bekliyorum ligte iyi başlamamışsın ama toparlanırsın

Lige devam ediyoruz kupa maçına kadar.

4. Hafta

5. Hafta Büyük Derbi !

5 Hafta sonunda oluşan puan tablosu :

6. Hafta

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Niye hiç Parent CLub kullanmadın. Bende Kocaelispor'la başladım Fenerbahçe Parent club oldu bana İlhan-Volkan babacan-Gürhan gibi oyuncuları yolladı. Yönetime başvur Parent club için. Zaten Galatasaray-Fenerbahçe çıkarıyolar hangisini istersen seçersin. Mehmet Güven-Çağrı Yarkın-Volkan babacan-İlhan Parlak-Murat sözgelmez-Aydın Karabulut kiralarsın.2. lig için müthiş transferler oluyo öneririm.

sakary Ali Misafir

iyi gidiyorsun ligte toparlanmış başaılar

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

galibiyet ve beraberliğin varcok da fena degil aslında ezeli rakibi de elemişsin insallah devamı gelir
    TariboWest

Quote Originally Posted by malakaci View Post
    üst liglerden oyuncu kiralamaya bak ilk sene baya işe yarıyor başarılar kariyerinde...
    Quote Originally Posted by cagri10 View Post
    başarıLar adanayLa üst tura rahat çıkarsın kiraLık oyuncuLara yöneL
    Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    yeni gelen oyuncuyu göndermek zordur.İlhan ParLak kiraLık Listesinde onun için nabız yokLamanı öneririm.
    Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Başarılar dilerim.Adana Demirspor çok iyi takım.Umarım istediğin başarıyı elde edersin.

Ufak bir öneri;İlhan Parlak'ı kiralayabiliyorsan kirala,çok iyi oynuyor,çok faydası olur.Ben Fenerbahçeli değilim ama oyunda doğruya doğru
    Öncelikle Sağolun arkadaşlar. Kiralık oyunculara yönelmek istedim. Çoğuna teklif götürdüm. Ama kendileri kabul etmediler. Ben de eldeki malzemeyi ahrmanlamaya çalışıyorum. Devre arası Üst liglerden kendi takımında kadroya giremeyen iyi oyuncalara bakacağım.Umarım gelirler

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Niye hiç Parent CLub kullanmadın. Bende Kocaelispor'la başladım Fenerbahçe Parent club oldu bana İlhan-Volkan babacan-Gürhan gibi oyuncuları yolladı. Yönetime başvur Parent club için. Zaten Galatasaray-Fenerbahçe çıkarıyolar hangisini istersen seçersin. Mehmet Güven-Çağrı Yarkın-Volkan babacan-İlhan Parlak-Murat sözgelmez-Aydın Karabulut kiralarsın.2. lig için müthiş transferler oluyo öneririm.
    Ben o konuya sıcak bakmıyorum. Herhangi bir kulübün himayesi altına girmek istemem. Sonuçta "Biz Halkın Takımıyız"

Bu arada tüm cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.
    Akşama kupa maçıyla devam edeceğim kariyerime.
    .
    .
    .

Birleştirilen Mesaj:
    ---------------------------------------------------------------------------
    Yeni Skinle aldığım Muhteşem Galibiyet

Düştüğüm Grup.

Dün gece kaptırmışım Ligin ilk ayağını bitirdim

Kupa maçında aldığım Şans galibiyeti heralde bu gurpta ilk ve tek olacak

Maçların ayrıntısıyla boğmayayım sizi. Toplu sonuçları vereyim.

Şimdilik iyi gidiyoruz. Play off grubu zorlayabilir bizi. Takımın yaş ortalaması biraz yüksek olduğu için maçın sonlarına doğru kopmalar yaşanıyor. Sıradaki maçım Fenerbahçe ile ama daha 1 ay var. Bu 1 ayda kondüsyon yükleyelim biraz takıma. Transfer çalışmalarına da başlayalım ufaktan..
    Last edited by Kaybolus : 02.Ağustos.2008 at 13:19 Reason: düzenleme iyidir :)

Mesaj Yetkileri