1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: tecrübemi konuşuyor genç yetenekmi.

Nesil
    2006
    Yer
    zonguldak

Default tecrübemi konuşuyor genç yetenekmi.

Fm de genç oyuncular evet çok güzel ama bide şu var özellikle milan gibi takımlarda defansa genç oyuncu koyarsan sonuç hiçde iyi olmuyor ne kadarda genç oyuncu sempatisi olsada içimde. ben tecrübeli oyuncuların defansta oynamasını tecih ederim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben her sezon 1 genç yetenekte ısrar ederim ama sadece 1 tane. 10 tane tecrübeli ve iyi oyuncunun yanında oynayan 1 genç yetenek bir sonraki sene tecrübe de kazanmış olacaktır sonuç olarak. Şimdiye kadar en çok kaleci olarak bir genç yeteneği takıma kazandırmaya çalışırken zorlandım, onun dışında ister defans olsun ister forvet pek sorun yaratmaz yanındaki tecrübeli oyuncular nedeniyle.

tecrübe falan hikaye

Nesil
    2005
    Yer
    Konya/Selçuklu/Esenler Ad

italya da defans ta genç oyuncu hiç iyi olmuyor ama la liga veya ingiltere de 2 sezon sonra çok harika bir oyuncu olabiliyor

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

tecrübenin önüne hiçbirşey geçemez...ama bi şekilde genç oyuncularıda takıma motive etmek lazım...
    %85___tecrübe
    %15___genç yetenek

Ikisindende olacak, benim genelde defansta tecrube, on hatta genc oyuncular.

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

genç yetenekler tabi ii ama
    takımın hepsi genç yetenek olursa olmaz tabi
    tecrübeli futbolculardan bişyler öğrenmeleri gerek

bazen Sergen'in akıl dolu pasıyla maç kazanırsın
    bazende Kerlonun driblingiyle

sonuçta arkadaşların dediği gibi
    her sene bi kaç genç takıma aşılamak gerek

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

bence tam ayarını buLmak gerek genc de oLsa sonradan sans vererek yavas yavas oynatarak deneyimLi yapabiLirsiniz. bir oyuncuyu. ama hemen pat die bu adam genc yetenekLi deyip kadroya koyarsanız basta biraz sorunLar cıkabiLir ben kim oLursa oLsun aLdığım adamı hemen direk onbire koymam meseLa. deneyim ve yetenek şart.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

bence özelliklerine bakmak lazım mesela ben göbekte toraman ve gökhan z. kullanıyorum çünkü geçilmezlik 20 ben takımımı yaparken bunlara dikkat ediyorum.

valla özellikler ön planda ama arada gençlere yer vermek lazım şampiyonluğu garantiledikten sonra falan mesela full grenç takım çıkıyorum sahaya

Ben her sene alt yapıdan 1 tane oyuncu cıkarıp içlerin en iyisini onu takıma monte ediyorum tabi özelliklerine bakıyorum hızlı gelişebilecekse alıyorum 1 ve ya 2 sene sonra cok yüksek fiyatlara satıyorum satmadıklar tecrübeli oyuncu oluyor dısarıdan para verip oyuncu aldıgım nadir olur

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Genç oyuncu derken profili olmayan genç adamları getirirseniz bişe çıkmaz o adamdan ama bence dayanıklılık,hız,güç gibi we teknik olarak pas,orta,topkontrol,çalışma hırsı,tekniği iyi olan gençlerde hiç bir sorun yaşanmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

Galatasaray'da iyi gençler var zaten bir de Nuri'yi aldım ama birkaç tane de yabancı almak istiyorum kimisi maça 11 yabancıyla çıkıyor bu nasıl yapılıyor yabancı sayısı 6'yı aşsın istiyorum ama...

Nesil
    2006
    Yer
    zonguldak

Quote Originally Posted by miharbi
    Genç oyuncu derken profili olmayan genç adamları getirirseniz bişe çıkmaz o adamdan ama bence dayanıklılık,hız,güç gibi we teknik olarak pas,orta,topkontrol,çalışma hırsı,tekniği iyi olan gençlerde hiç bir sorun yaşanmaz.
    benim dediğm defansta genç yetenek adı üzerinde yetenek ama defansata bişey yapamadığını söylüyorum genç yeteneklerin ileride yani forvet, orta sahada daha iyi olduklarını görüyorum ama neden defansta bu kadar iyi değiller..

Nesil
    2005
    Yer
    Eski Açıktan

bence De italyada genç falan hikaye %90 tecrübe ama bundesliga vb. da %70 tecrbe %30 genç yetenekler

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

abi ikisini yanyana oynattınmı bi süre sonra sorun kalmaz yeterki birbirlerine alıssınlar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

valla bende italya da gençlerle bu iş olmaz diyodum ama 1 hafta kaldı ligin bitmesine interin 1 puan önündeyim.hemde düşük bir yaş ortalamasıyla.

maç kadrom...

----------------------curci(20)-------------------------

-svek(19)----mexes(24)-----chıvu(25)----deschacht(23)-

--------mancini(25)----de rossi(2.2)----sivok(2.2)---------

---------------totti(29) veya aquilani(21)----------------

---montella veya cerci(18)---cassano(23) veya palacio(2.2)
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

bende ara sira 1 ya 2 tane genc oynatirim ama fazla genc oynatsam, yeniliyor takim.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by koray_capello
    valla bende italya da gençlerle bu iş olmaz diyodum ama 1 hafta kaldı ligin bitmesine interin 1 puan önündeyim.hemde düşük bir yaş ortalamasıyla.

maç kadrom...

----------------------curci(20)-------------------------

-svek(19)----mexes(24)-----chıvu(25)----deschacht(23)-

--------mancini(25)----de rossi(2.2)----sivok(2.2)---------

---------------totti(29) veya aquilani(21)----------------

---montella veya cerci(18)---cassano(23) veya palacio(2.2)
    Baba sivok spastiğinin ne işi var orda ya.Nıc nıc nıc yakıştıramadım.

tecrübe ama aralara da genç yetenekleri serpiştirmek lazım dimi ama?

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Ben başına geldiğim takımı genellikle gençleştiririm.Yaş ortalamsı 24-25 civarı olur.Hatta basından bununla ilgili sorular alırım.Benimkisi biraz takıntı galiba.Mesela 22 kişilik kadroda 3-4 kişi 30yaş ve üstü olur...

Nesil
    2006

Genç olsun.Yetenek olsun.Potansiyeli olsun.Constinency si 15 üzeri olsun.Ama benim olsun.

Mesaj Yetkileri