Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 44 sonuç

Konu: 1991'in KIZILYILDIZ'ını yeniden tekrar canlandırmak için====>(1.Sezon)

Nesil
    2007
    Yer
    İZMİR

Default 1991'in KIZILYILDIZ'ını yeniden tekrar canlandırmak için====>(1.Sezon)

KIZILYILDIZ(REDSTAR)
    Sırbistan`ın başkenti Belgrad doğumlu futbol takımı. Türkçe`de Kızıl Yıldız, Kızıl Yıldız Belgrad ve Crvena Zvezda olarak da bilinir.
    Kızıl Yıldız, Belgrad Üniversitesi öğrencileri tarafından 1945`te kuruldu. 1979`da UEFA Kupası finali oynadılar. 1991`de Bari, İtalya`da Avrupa Şampiyonlar Kupası`nı ve aynı yıl Tokyo`da Kıtalararası Kupa`yı kazandılar, Süper Kupa`yı kaybettiler. 1991 tarihlerinin altın yılı oldu ve Kızıl Yıldız bir daha bu kadar başarılı olamadı.
    Yapılan istatistiklere göre Sırbistan`ın ve Yugoslavya`nın en popüler takımı olan Kızıl Yıldız Dejan Savićević, Vladimir Jugović, Siniša Mihajlović, Dejan Stanković, ve Dragan Stojković gibi birçok yıldızı da uzun süre kadrosunda barındırdı.
    Stadion Crvena Zvezda 57.328 kişilik kapasiteye sahiptir.
    CRVENA ZVEZDA STADYUMU

-----------------------------------------

TRANSFERLER HAZIRLIK MAÇLARI VS. SS LERİ EN KISA ZAMANDA EKLENCEKTİR
    YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

NOT=Hugo adlı kullanıcıyaa yardımlarından ötürü teşekkür ediyorum...
    Http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538;Okunmuş kabul edilmiştir

Tebrik ederim güzel seçim..

Nesil
    2007

baŞarilar Dİlerİm

Kolay gelsin Tibet. İnşallah Şampiyon olursun

sakary Ali Misafir

başarılar ilginç bir kariyer olacak

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

başarılar kızılyıldızda transferleri bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

basarıLar Tek Rakip Partizan Ligde .

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başarılar güzel bir kariyer olacağa benziyor

bu seneki kızılyıldızdan 3 transferimiz (dorde tutoric,dusan andjelovic ve nenad jestrovic) için takip edicem kariyerini,başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    İZMİR

TRANSFERDE İLK BOMBAMIZI PATLATTIK METZ VE 20 KEZ ANGOLA MİLLİ TAKIMI FORMASI GİYEN LUİS DELGADO KIZILYILDIZDA
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    5 HAZIRLIK MAÇI YAPTIK VEE 5 KEZ BERABERE KALDIK GOL ATMA SORUNUMUZ YOK AMA ÇOK GOL YİYORUZ 1.31 MN TRANSFER BÜTÇEMİZ OLDUĞUNDAN DOLAYI TRANSFERLERDE ÇOK SEÇİÇİ OLMAK ZORUNDAYIM 1 TANE DEFANS OYUNCUSU ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÖNERİLERİNİZ DİNLİYCEM

ŞAMPİYONLAR LİGİ 1.ÖNLEME MAÇIMIZ

ŞAMPİYONLAR LİGİ 2.ÖNELEME MAÇIMIZ

TURU GEÇTİK AMA DİĞERKİ ÖNELEME RAKİBİMİZ MARSİLYA İLK MAÇ DEPLASMANDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
    Last edited by tibet : 03.Ağustos.2008 at 04:41 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Marsilya çok rahat eler seni kusura bakma

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Zor bir kariyer olucak ama başarılar dilerim
    Şu kaldırımda resmin olsaydı
    Eğilip öperken görenler, Varsın dileniyorum sansaydı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Marsilya çook zorr

Nesil
    2007
    Yer
    İZMİR

ewt farkettim çok zor maç olcak yinede verdiğiniz destek için saolun

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

marsilya zor takım ama bu eleyemeyeceğin anlamına gelmiyor başarırsın bence

Nesil
    2007
    Yer
    İZMİR

SIRP LİGİ 1. MAÇIMIZ
    ŞAMPİYONLAR LİGİ 2.ÖNLEME 1.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 2.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 3.MAÇIMIZ

ŞAMPİYONLAR LİGİ 2. ÖNELEME 2.MAÇIMIZ

MARSİLYA TAKIMINA ELENDİK GAYETTE NORMAL BİŞEYDİ BİZDEN 2-3 GÖMLEK ÜSTÜN Bİ TAKIM , LİGTE İİ GİDİYORUM AMA ÇOK KARTLI MAÇLAR OLUO NERDEYSE HER MAÇTA KIRMIZI KART VAR.......

2.TRANSFERİMİZZZ RENAUD COHADE 2.2MN ÖNLİBERO MEVKİSİNEE SAĞLAM Bİ TRANSFER

Nesil
    2007
    Yer
    İZMİR

SIRP LİGİ 4.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 5.MAÇIMIZ

UEFA KUPASI ÖN ELEME 1.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 6.MAÇIMIZ

UEFA KUPASI ÖN ELEME 2.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 7.MAÇIMIZ

----------UEFA GRUBUMUZZZZ-----------

UEFA'DA ÇOK ZOR Bİ GRUBA DÜŞTÜK ÇIKMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPÇAZ 1 TRANSFER DAHA YAPMAYI DÜŞÜNÜORUM 3 MN BÜTÇEM VAR FİKİRLERİNİZİ VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

ŞLde Marsilyaya elenmen gayet normal ligde iyi gidiyorsun UEFAda gruplarndan çıkmanı bekliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    ŞLde Marsilyaya elenmen gayet normal ligde iyi gidiyorsun UEFAda gruplarndan çıkmanı bekliyorum
    UEFA'da işim çok zor 1 dafans 1 ortasahanın ortasına adam almam gerekio takımım çok eksikk o açıkları kapatabilirsem çıkarım die düşünüom gruptan...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bence uefa da gruptan çıkarsın .. marsilyayı kafaya takmamak lazım .. ligde ise açık ara şamp. olursun Bence.. başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by faylozof View Post
    bence uefa da gruptan çıkarsın .. marsilyayı kafaya takmamak lazım .. ligde ise açık ara şamp. olursun Bence.. başarılar
    inşş çıkarım gruptan ama transfer yapamıom gelmek istemio kimsegruptan çıkarsam marsilyayı istiom rakip intikam alınıcak
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    SIRP LİGİ 8.MAÇIMIZZ BÜYÜK DERBİ..
    SIRP LİGİ 9.MAÇIMIZZ

SIRP LİGİ 10.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 11.MAÇIMIZZ

KIZILYILDIZ TAKIMIYLAA UEFA GRUBU MAÇIM ORTADA Bİ MAÇTI İKİ TAKIMDA POZİSYONA GİRDİ MAÇ GOLSÜZZ BİTTİ TAKIMIM BENFİCADAN Bİ FARKI OLMADIĞINI KANITLADI....

2.UEFA GRUP MAÇIMIZZ HEERENVEEN'LEN KENDİ SAHAMDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM....

.
    .
    .
    Last edited by tibet : 08.Ağustos.2008 at 16:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İZMİR

Bir kariyeri besleyen yorumdurr....
    Yorumsuzz kariyer ilerlemezzz...
    Uefa maçları vee ara transfer ss'leri yorumlardan sonra eklencektir tabi yorum yapan olursaa....

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Kardeş Uefada Bence Gruptan Çıkarsın Ligde Seni Zorlayacak Takımda Rahat Oyna Yorum Konusunda Bende Şikayetçiyim Sadece Okuyorlar Hiç Yorum Yazmıyorlar Ama Sen Kafana Takma Devam Et Kariyere

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başarılar benim de bir sırbistan kariyerim var vojvodinayla şampiyon oldum umarım uefa yı alırsın

Öncelikle Başarılar Lig De Bnce Açık Ara Şampiyon olursun Birde Uefada 2. Veya 3. olarak Bir Üst Tura Çıkarsın....

Igor Burzanovic çok kaliteli bir adam sakın kaçırayım deme elinden. İyi gidiyorsun, Marsilya'ya elenmen normal...

Nesil
    2007
    Yer
    İZMİR

SIRP LİGİ 12.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 13.MAÇIMIZ

UEFA GRUBU 2. MAÇIMIZZ--SAHADA NENAD MİLİJAS ŞOV VARDI TEK BAŞINA ALDI MAÇI FORVETLERİMİZ YİNE ETKİSİZDİ

SIRP LİGİ 14.MAÇIMIZ

UEFA GRUBU 3.MAÇIMIZ--7 ŞUT KALEYİ BULAN 0 ( FORVET TRANSFER EDİCEZ ARA TRANSFER DÖNEMİNDE...

SIRP LİGİ 15.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 16.MAÇIMIZ

UEFA GRUPLARI 4.MAÇIMIZ---YİNE FORVETLER SESSİZ TEK KALE OYNADIĞIMIZ MAÇTA RAKİBİMİZİN KALEYİ BULAN 1 ŞUTU GOL OLUYORR AVRUYAPA VEDA EDİYORUZ...

TRANSFERDE MÜTHİŞ ATAK SIRP FUTBOLUNUN GELECEĞİ RAKİC TEKRAR ÜLKESİNE DÖNDÜ 4.1MN SALZBURG TAKIMINA BONSERVİS ÜCRETİ OLARAK VERİLDİ...

TRANSFERDE DURMAK BİLMİYORUZ RAKİC'İN PARTNERİ BELLİ OLDU DESPOTOVİC'TE KIZILYILDIZDA 2MN RAPİD KLÜBÜNE BONSERVİS ÜCRETİ OLARAK ÖDENDİ....

AKSAYAN SAĞ KANADA GENÇ YILDIZ RUTGER WORM KIZILYILDIZDA 2.6MN NEC KLÜBÜNE BONSERVİS ÜCRETİ OLARAK ÖDENDİ...
    -SATILAN OYUNCULAR-
    LUCAS - 4MN WİGAN
    BETOLİGAR - 3.2MN GENK
    --------------------------------
    TRANSFER VE UEFA MAÇLARI HAKKINDAKİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Transferler Gayet İyi Başarılar Dilerim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Hadi Kardeş Devamı Yokmu
    Last edited by bugra 1905 : 10.Ağustos.2008 at 18:19 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İZMİR

SIRP LİGİ 17.MAÇIMIZ
    DESPOTOVİC GOLLE BAŞLADI BEKLENENİ VERCEK GİBİ GÖRÜNÜYORR.....
    SIRP LİGİ 18.MAÇIMIZ

BU KEZ RAKİC SAHNEDE...
    SIRP LİGİ 19.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 20.MAÇIMIZ

MİLİJAS VE RAKİC ŞOV..
    SIRP LİGİ 21.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 22.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 23.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 24.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 25.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 26.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 27.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 28.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 29.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 30.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 31.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 32.MAÇIMIZ

SIRP LİGİ 33.MAÇIMIZ

LİG PUAN TABLOSU

-SEZON SONU DEĞERLENDİRMESİ-
    KALECİ
    RANDJELOVİC=33 Yaşındaki tecrübeli filebekçi 40 maçta 28 gol yiyerek takıma güven verdi önümüzdeki sene takımda kalıcak
    DEFANS
    İBRAHİMA GUEYE=30 Yaşındaki senegalli stoper defansın kilit oyuncularındandı hız sorununun dışında bi eksiği yok seneye takımda kalıcak
    BOJAN MİLADİNOVİC=25 Yaşındaki sırp stoper transfer yapamadığımız defans bölgemizi canını dişine takarak müdafa etti seneye takımda kalıcak
    BRONOWİCKİ=27 Yaşındaki polonyalı sağ bek defansta güven veren oyunculardandı 3.5mn ingiltere ligine transfer oldu
    LUİS DELGADO=27 Yaşındaki angololu sol bek 2. ligten transfer edilmesine rağmen görevini fazlasıyla yerine getirdi seneye takımda kalıcak
    ORTA SAHA
    RENAUD COHADE=23 Yaşındaki fransa vatandaşı oyuncu ön libero mevkisinde sağlam bi grafik çizdi 6 gol 5 asistle sezonu kapattı 4.7mn brescia takımına transfer oldu
    VLADİMİR BOGDANOVİC=21 Yaşındaki genç sırp sağ kanatta sakatlıklar sebebiyle şans bunldu ve eline gelen bu şansı iyi değerlendirdi 2 gol 8 asistle sezonu kapattı gelecekte çok şey bekliyorum seneye takımda kalıcak
    NİCOLA TRAJKOVİC=27 Yaşındaki sırp oyuncu ortasahada güzel bi form sergiledi 4 gol 4 asistle sezonu kapattı seneye takımda kalıcak
    NENAD MİLİJAS=26 Yaşındaki sırp oyuncu ortasahanın beyniydi yaptığı asistler ve golleri hem avrupada hem ligte devam etti başkan 5.5mn parmaya sattı ondan seneyede yararlanmayı düşünüodum ama başkan sağolsun
    OGNJEN KOROMAN=29 Yaşındaki sırp sol kanat oyuncusu tecrübesiyle takıma liderlik etti 3 gol 9 asistle sezonu kapattı seneye takımda kalıcak
    RUTGER WORM=22 yaşındaki hollandalı sağ kanat oyuncusu devre arasında transfer edilmesine karşılık çok iyi işler çıkattı sağlam bi görüntü çizdi seneye avrupada güvendiğim oyunculardan
    FORVET
    DJORDJE RAKİC=22 Yaşındaki sırp forvet devre arasında takıma katılmasına karşılık 15 maçta 10 gol 4 asistle süper bi performans sergiledi seneye avrupadaki gol umudum
    RANKO DESPOTOVİC=25 Yaşındaki sırp forvet devre arasında takıma geldi ama rakicle çok iyi bi ikili oldular 14 maçta 7 gol 7 asist yaparak kendisini kanıtladı
    IGOR BURZANOVİC=22 Yaşındaki oyuncu ligte yeterliydi ama avrupuda etkisiz kaldı tecrübesizliğinden kaynaklandığını sanıyorum sezonu 28 maçta 15 gol 7 asist yaparak kapattı kendisine teklifler var değerlendiricem göndere bilirim...

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Ligi iyi Tamamlamışsın
    Rakicin Performansı Gayet İyi
    Seneye Avrupada Söz Sahibi Olacak Bir Takım Kurmalısın
    Önümüzdeki Sezon İçin Şimdiden Başarılar
    Transferleri Bekliyorum Ayrıca Kariyerinin Devamınıda Bekliyorum

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri