Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 109 sonuç

Konu: Story of Career - 2009 Model Kartal

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Post Story of Career - 2009 Model Kartal

Yeni sezon kadrolarıyla oynamak moda oldu.Bende kalkıştım.Uzun zamandır aklımda olan bir kariyeri umarım size anlatacağım.Daha önceki kariyerlerime nispeten daha ağır ilerleyecek olan bu kariyerde her gün 1 veya 2 maç yayınlayacağım.Maçları bol bol detaylı anlatacağım ve hikayeler ekleyeceğim sürekli olarak.Maçın hikayesi,istatistikleri vs...

Zevkli olacağına inandığım kariyerime bu gece başlayacağım ve sizlerinde ilgisini bekliyorum.Şimdiden teşekkürler...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007

başarılar dilerim murat abi

sakary Ali Misafir

oo Murat abi senden süper bir kariyer bekliyorum başarılar dilerim BJkmizi en iyi yerlere getireceğini biliyorumve inanııyorum.bu arada story pf Career ne demek

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Başarılar... Takipteyim Murat Abi...

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Başarılar abi.Yeni sezon kadrolarını bu sitede nerden indirebilirim link verebilecek var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    oo Murat abi senden süper bir kariyer bekliyorum başarılar dilerim BJkmizi en iyi yerlere getireceğini biliyorumve inanııyorum.bu arada story pf Career ne demek
    kariyer hikayesi anLamına geLiyor.

Başarılar Murat Abi.Ne yapacağını merakla bekliyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar Murat abicim takipçinim

sakary Ali Misafir

bekliyoruz abi gelişmeleri

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

günde 1-2 maç az değil mi? başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

-

Yeni Sezon Yeni Teknik Adam

Beşiktaş başarısız geçirdiği 2007-2008 sezonunun ardından 2009 sezonuna yeni transferlerle girerken Çarşı'nında kapatılıp açılacağı yönündeki haberlerle oldukça sansasyonel olarak girdi.

Yeni sezon öncesi geri döneceğini açıklayan Çarşı grubu liderlerinden Alen Markaryan " Tribünlere geri döneriz ancak bir tek şartla.Ertuğrul hoca bu takımda teknik direktör olmayacak.Kendisiyle herhangi bir husumetimiz yoktur.Ancak çok fazla yeterli olarak görmüyoruz.Kulüp içerisinde Yardımcı Antrenörlük görevinde olabilir hiçbir sakıncası yoktur." bu şekilde açıklamalar yaparken bu olayın kesinlikle basına sızdırılmayacağı konusunda Başkan Yıldırım Demirörenle söz birliği yapmıştı.Fakat nasıl veya neden olduğu bilinmeden bu konuşmalar basına sızdırıldı.

-

Beşiktaş'ı Çarşı mı yönetiyor ?

Daha önce bir çok gez daha gündeme gelen bu soru bugünlerde yine gündeme düştü.Başkan Demirören'le Çarşı grubunun liderlerinden Markaryan'ın görüştükleri ve tribünlerin Ertuğrul Sağlam'ı istemediği söyleniyor.

Bu dedikodular arasında ise Ertuğrul Sağlam ile yollarını ayırdığını resmii sitesinden duyuran Beşiktaş Kulübü yeni Teknik Adamın Murat Özdemir olduğunu açıkladı.

Tüm dedikodular üzerine yaşanan teknik direktör değişikliği yaşanan olayların gerçek olduğuna işaret ediyor.Ancak tüm bu basına sızan olayları Beşiktaş kulübü yalanlamayıda es geçmiyor.

Akşam saatlerinde imza töreni düzenleyen Beşiktaş Kulübü yeni teknik adamı Murat Özdemir'le sözleşme imzalarken basına poz vermeyi de unutmadı.Murat Özdemir'le el sıkıştığı sırada objektiflere sıkıntılı ve düşünceli olarak yakalanan Başkan Demirören yeni sezondaki transfer bütçesinin 7.5 Trilyon YTL olduğunu bildirdi.

Yeni sezon öncesi Kamp Programı , Hazırlık Maçları ve tüm Transfer Haberleri bir sonraki yayında.

Takip edenlere teşekkürler.

Devamı gelecek...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

oLdukça eğLenceLi oLacak beLLi.
    KarakartaLımızı uçurmanızı diLiyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Resim Mükemmel Koptum Bu arada Kariyerinde Başarılar Murat Abi Güzel kariyer geçecege benziyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ve Şimdi Reklamlar...

Murat Özdemir Kariyerlerinde FM 2009 Güncelleştirmesini kullanıyor. Sizde indirin sizde oynamak istediğiniz takımların en güncel kadrolarına sahip olun.

http://rapidshare.com/files/13461888...rmesi.rar.html Link Hugo'nun fikri

Arkadaşın birisi nerden indirebilirim demiş o sorduğu için söyleyim dedim
    Last edited by BeeTLeJuiCe : 04.Ağustos.2008 at 01:53

Başarılar dilerim Murat abi. Başlık çok hoş olmuş

Reklamı yapmışsın da linki de koysaydın daha süper olurdu bu arada

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Ve Şimdi Reklamlar...

Murat Özdemir Kariyerlerinde FM 2009 Güncelleştirmesini kullanıyor. Sizde indirin sizde oynamak istediğiniz takımların en güncel kadrolarına sahip olun.

http://rapidshare.com/files/13461888...rmesi.rar.html Hugo'nun fikri

Yıkıldım dağıldım mafoldum xD
    Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tatile gitmeyeydim Bende Fenerbahçe ile yapardım.
    Başarılar murat

Yıkılacak ne var yahu

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Harika bir fikir kariyer ortasında reklam valla bittim Sandalyeden düştüm gülmekten xD Bu arada kariyerin sahibi arkadaşıma başarılar dilerim galatasaraylı olarak
    Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Ve Şimdi Reklamlar...

http://rapidshare.com/files/13461888...rmesi.rar.html Link Hugo'nun fikri

Dün indirmeye çalıştım %45'te dondu

sakary Ali Misafir

murat abi süper bir kariyer olacak olaya çok güzel başlamışsın devamını bekliyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

murat abi kariyerin hayırlı olsun besiktası en ii yerlere getireceginden süphemiz yok hade kolay gele
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Murat abi başarılar dilerim güzel bir giriş olmuş

Çok Zevkli bi kariyer bizi bekliyor anlaşılan ama inş samsunspor gibi olmaz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Prag’da İlk İdman

Yeni sezon hazırlıkları için Çek Cumhuriyeti’ne giden Futbol Takımımız, günü tek idmanla tamamladı.

Evzena Rozicheko Stadı’ndaki çalışmada Siyah Beyazlılarımız 2’şerli ve 3’erli gruplar halinde yaklaşık 2 saat süren tempolu koşular yaptılar. Futbolcularımızın yoğun tempoya rağmen neşeli olmaları ise dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan akşam TSİ 19.00 saatiyle Slavia Prag ile bir de hazırlık maçı yapan ekibimizde teknik direktör Murat Özdemir'in takımın başındaki ilk maçında oldukça heyecanlı olduğu gözlendi.

Hazırlık maçında 23 tane oyuncusuna da şans tanıyan Murat Özdemir sahadan 4-3'lük skorla mağlup ayrıldı.Bobo'nun bir Nobre'nin attığı iki gole Blazek'in hat-trick'iyle yanıt veren Slavia Prag'da 90.dakikada Duda sahneye çıktı ve takımını galibiyete taşıdı.

Maçtan sonra konuşan Murat Özdemir takımdan oldukça memnun olduğunu söylerken; "Oyuncular ve bizlerde yavaş yavaş takıma alışıyoruz.İlerleyen günlerde çok daha iyi Beşiktaş izlettireceğimizden şüphemiz yok." dedi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karadeniz

Murat abi yine mi kariyer? Bu kaçıncı yahu? Beşiktaş'ı en iyi yerlere getireceğine eminim. Bol şans.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kamp Yeri Değişti

Beşiktaş sezon öncesi hazırlık kampı için gittiği Çek Cumhuriyetindeki antrenman tesislerini beğenmediği için Hırvatistan'a geçiş yaptı.

Hırvatistan'a iner inmez otele yerleşen Siyah Beyazlılar öğlen saatlerinde çalışmalara başladı.

Hırvatistan’da Kros Çalışması

Futbol Takımımız yeni sezon hazırlıklarını tek idman yaparak sürdürüyor. Siyah Beyazlılarımız bugünkü antrenmanda kros çalışması yaptı.

Isınma hareketlerinin ardından süreli koşular yapan Siyah Beyazlılarımız kondisyon yüklemesiyle antrenmanı bitirdi. 1.5 saate yakın süren idmanda havanın Çek Cumhuriyetinin aksine serin olması oyuncularımızın işini kolaylaştırdı.

Akşam Saatlerinde Hırvatistan'ın Hajduk takımıyla bir de hazırlık maçı yapan Siyah Beyazlı ekibimiz karşılaşmadan 3-3'lük beraberlikle ayrıldı.

Slavia Prag maçında olduğu gibi bu karşılaşmada da 23 oyuncuya şans veren Murat Özdemir'in genç golcü Batuhan'a yine şans verdi.Batuhan ise bu şansı bir golle değerlendirdi.Batuhan'ın dışında Bobo ve Holosko'nun da birer gol kaydettiği karşılaşma dostça bir havada gerçekleşirken.Murat Özdemir'in maçtan sonra verdiği demeç ise çok ilginçti.

" Hazırlık maçıyla ilgili pek konuşmaya ihtiyaç duymuyorum.Herkes görüyor takımın durumunu günden güne daha iyi oluyoruz.Ancak bir türlü istediğimiz antrenman alanlarına sahip olamıyoruz.Daha önce Çek Cumhuriyetinde idik fakat orada havanın kötü olması ve yeterli tesislere sahip olamadığımız için kamp programını apar topar Hırvatistan'a kaydırdık.Gelin görün ki burada da kaldığımız Otel'in antrenman tesisleri çok yoğun.Bizden başka 3 tane daha takım burada çalışıyor ve istediğimiz verimi alamıyoruz.Yarın buradan hareket edip İngiltere'ye uçacağız.Kalan hazırlk kampımızı orada devam ettirip 3 tane daha hazırlık maçı oynayacağız.25 Temmuz gibi Türkiye'ye dönmeyi planlıyoruz."

30 Temmuz tarihinde Beşiktaş İnönü Stadı'nda İnter ile de hazırlık maçı oynayacağı açıklanan Beşiktaş'ta gündem Turkcell Süper Lig fikstürü oldu.

Sezona 12 Ağustos'ta İnönü Stadında ezeli rakip G.Saray ile başlayacak olan ardından Uefa elemesı oynayacak ve Avni Aker deplasmanında Trabzonspor ile karşılaşacak.7 gün içerisinde birbirinden önemli 3 karşılaşma oynayacak olan Beşiktaş'ı Uefa kupası eleme turu kura çekilişinde ise kolay rakipler bekliyor.

Transfer Çalışmaları

Yeni sezona bomba gibi hazırlanan Beşiktaş'ta transferde sessiz günler yaşanıyor.

Takımda her mevkii için kaliteli alternatifi bulunan oyuncuların mevcut olduğunu söyleyen Murat Özdemir'in kampın sonlarına doğru 2 tane yabancı oyuncuya yol vereceği ve 2 tane de kafasında planladığı genç oyuncuyu kadroya katacağı öğrenildi.

Transferler ile ilgili detaylı bilgiler daha sonra aktarılacaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

süper anlatım. Başarılar Murat.

sakary Ali Misafir

anlatım mükemmel abi transfere ihtiyaç yok bu arada taktiğin gereği veya kaleci sorunundan çok gol yiyorsun bence iyi bir kaleci alsan iyi olur

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Kariyer Süper Olacağa Benziyor Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Transferleri bekliyoruz..

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri