Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 142 sonuç

Konu: FM2008-2009 Güncellemesi V1

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Konuyla alakası yok ama bişey sormak istiyorum. ss'lerde Galatasaray'ın yeni sezon formaları var. Acaba o dosyanın linki var mı ???

Quote Originally Posted by fernandez View Post
    İllegal içerik hakkında bilgi istemek,paylaşım yapmak yasaktır.
    Hocam bilgi istemiyorum sadece neden bu hatayı verir öğrenmeye çalışıyorum

bi cevap verirseniz sevinirim

Nesil
    2007
    Yer
    .

Quote Originally Posted by welet1905 View Post
    Konuyla alakası yok ama bişey sormak istiyorum. ss'lerde Galatasaray'ın yeni sezon formaları var. Acaba o dosyanın linki var mı ???
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=65420
    Bu linkten bulabilirsin.
    Quote Originally Posted by wampiro View Post
    Hocam bilgi istemiyorum sadece neden bu hatayı verir öğrenmeye çalışıyorum

bi cevap verirseniz sevinirim
    Şimdi arkadaşım senin sorunun oyununun kopya olmasından kaynaklanıyor. C.ra.ck istiyorsun sen.Burası resmi bir sitedir ve bu sitede o konu hakkında bilgi istemek kesinlikle yasaktır.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Quote Originally Posted by fernandez View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=65420
    Bu linkten bulabilirsin.

Şimdi arkadaşım senin sorunun oyununun kopya olmasından kaynaklanıyor. C.ra.ck istiyorsun sen.Burası resmi bir sitedir ve bu sitede o konu hakkında bilgi istemek kesinlikle yasaktır.
    hmmm ok hocam anladım teşekkürler

kimse yardım etmiiyecek mi beyler? Bilsek herhalde sizden yardım istemeyiz. ama görüyoırumki sadece yama yapıp siteye upload etmekle iş bitiyior. Yardım =0
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bnm oyun orjinal bende de ayno hatayı veriyor cd takalım korsana hayır falan !!! bu neyden kaynaklanıyor o zaman !!!
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    hocam sen bana şunu msn de anlatırmısın burda hiç bişey anlamadım .... [email protected] oke bekliyorum !!! yardımlarınızıııı
    Last edited by manager2112 : 25.Ağustos.2008 at 14:02 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by manager2112 View Post
    kimse yardım etmiiyecek mi beyler? Bilsek herhalde sizden yardım istemeyiz. ama görüyoırumki sadece yama yapıp siteye upload etmekle iş bitiyior. Yardım =0
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bnm oyun orjinal bende de ayno hatayı veriyor cd takalım korsana hayır falan !!! bu neyden kaynaklanıyor o zaman !!!
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    hocam sen bana şunu msn de anlatırmısın burda hiç bişey anlamadım .... [email protected] oke bekliyorum !!! yardımlarınızıııı

"fernandez" arkadaşın dediği gbi senn sorunun " oyununun kopya olmasından kaynaklanıyor C.ra.ck istiyorsun" ama bu forumda bu konuda açıkça yardım alamazsın farklı yollar denemen lazım ama sen bunu en son mesajında denemişsin...
    Oyunun orjinal olduğu halde böyle bir sorunla karşılaşmışsın ama benim böyle bir konuda bilgim yok diğer arkadaşların bilgisi varsa eğer yardımcı olurlar umarım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yardım istediğiniz konulara lütfen dikkat edelim arkadaşlar. Forum kuralları gereğince "İllegal içerik hakkında bilgi istemek,paylaşım yapmak yasaktır.". Eğer probleminiz yamanın indirilememesinden veya yamanın kendinden kaynaklanan bir problem varsa bu konuda elimden geldiğince yardımcı olurum.

Bu foruma konu açmak veya yama yayınlamak istendiğinde forum yöneticileride yamayı sunan kişilere bir takım kurallar belirtiyor ve bu kurallar arasında "yama hakkında yardımcı olmalısınız" kuralıda mevcut. O yüzden yayınladığım yama hakkında elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım fakat FORUM KURALLARI ÇERÇEVESİNDE.

Teşekkürler...
    Last edited by *(DEFOE)* : 25.Ağustos.2008 at 15:17 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

çok şahane olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Emegine sagLık Cok TEsekkurLer
    You'll Never BeatThe Irish !

Default yardım lutfen

arkadaslar bende aynın dosyayı yukledım ve rarından cıkarttıktan sonra aynen db klasorunun ıcıne yukledım ve oyuna gırıp verıtabanı sec dedıgım zaman 8.0.2 versıyonunu ve varsayılanı gorebılıyorum bunun dısında yukledıgım guncellemeyı goremıyorum neden olabılır

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by anaykh View Post
    arkadaslar bende aynın dosyayı yukledım ve rarından cıkarttıktan sonra aynen db klasorunun ıcıne yukledım ve oyuna gırıp verıtabanı sec dedıgım zaman 8.0.2 versıyonunu ve varsayılanı gorebılıyorum bunun dısında yukledıgım guncellemeyı goremıyorum neden olabılır
    Sanırım problem db klasörünün içersine tekrar db klasörü adı altında yamanın atılmasından dolayı oyun içerisinde gözükmüyor.
    eğer problem bundan kaynaklanıyorsa şimdi dediklerimi inceleyip düzeltebilirsen sorunu çözebiliriz:

"Belgelerim => Sports Interactive => Football Manager 2008 => db " içerisine girdiğinde "FM2008-2009 Güncellemesi V1" adında bir klasör mü yoksa "db" adında bu yamayı içerisinde barındıran bir klasör mü var? eğer böyle bir şey varsa 2.db klasörünün içerisinden yamanın klasörünü tekrar 1.db klasörüne kopyalarsan problemin çözülücektir.

arkadaşlar benim sorunum şu ; yeni oyun dedğimde veri tabanı seç diye bir ekran gelmiyo, direkt seçilecek ligler geliyo bunun için ne yapmalıyım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serkanhorozcu View Post
    arkadaşlar benim sorunum şu ; yeni oyun dedğimde veri tabanı seç diye bir ekran gelmiyo, direkt seçilecek ligler geliyo bunun için ne yapmalıyım
    8.0.2 yaması yüklü mü?

8.0.2 evet yüklü emin olmak için program files ta oyunun yüklü olduğu klasörün içinde uptades klasörü var onun içinde olduğunu gördüm.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaşlar 8.0.2 bilgisayarda yüklü bu güncellemeyi belgelerim fm 2008 db nin içine attım.fakat sorun şu yeni oyun dediğim zaman veritabanı seç diye bir pencere gelmiyorr.hemen seçilecek liglere gelito ekran. bunun için lütfen yardım.
    Last edited by serkanhorozcu : 26.Ağustos.2008 at 19:24 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serkanhorozcu View Post
    8.0.2 evet yüklü emin olmak için program files ta oyunun yüklü olduğu klasörün içinde uptades klasörü var onun içinde olduğunu gördüm.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaşlar 8.0.2 bilgisayarda yüklü bu güncellemeyi belgelerim fm 2008 db nin içine attım.fakat sorun şu yeni oyun dediğim zaman veritabanı seç diye bir pencere gelmiyorr.hemen seçilecek liglere gelito ekran. bunun için lütfen yardım.
    sorununu anladım fakat 8.0.2 yaması yüklü olduğunda yeni oyun butonuna tıklanınca güncelleme dosyası olmamasına rağmen bir panel açılıyor olması lazım ve seçenek olarak 8.0.2 ve default adında 2 seçeneğin olması lazım.

Oyuna girdikten sonra ayarlar bölümne girdiğinde en üstte "football manager 2008" altında "FM version 8.0.2" yazması lazım bir de onu kontrol edebilirmisin?

bende çok gari -1 yazıyo
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    - 1 yazıyo ne demekse
    .
    .
    .
    Last edited by barahir : 27.Ağustos.2008 at 01:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

8.0.2 yaması sende aktif olmadığı için oyuna başlarken güncelleme dosyasını seçebileceğin panel çıkmıyor. yüklemede bir sorun olabilir sanırım.
    yamayı tekrar yükle eğer olmazsa oyunu silip tekrar yamayla birlikte kur sorun çözülebilir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ÖNERİLERİNİZE SUNULUR:

Transfer dönemi bittikten sonra yayınlamayı düşündüğüm beetlejuice arkadaşımızın yapmış olduğu "FM 2009 Güncelleştirmesi" adındaki güncelleştirme ile kendi güncellememden oluşturduğum ortak yapıp olan güncellemenin yeni versiyonunda bir çok yenilik olması yönünde çalışmalar yapıyorum elimden geldiği kadarıyla.
    Bu yenilikler çerçevesinde uygulamak istediğim başka bir yeniliği yapıp yapmama konusunda tereddütte kaldığım için sizlere danışmak istedim. Eğer sizde uygun görüp olumlu bakarsanız güncelleştirmeye bu yeniliğide ekliycem.

*Bilindiği gbi geçtiğimiz haftalarda Galatasaray takımı türkiyenin öncü kuruluşlarından olan Türk Telekom ile yapmış olduğu sponsorluk anlaşması ile önümüzdeki 10 yıl süresinde seyrantepe stadının isim telif hakkını 70 milyon dolar gbi bir meblaya satın almış bulunmaktadır. Bu gelişme doğrultusunda oyun editöründen "seyrantepe stadının" ismini "türk telekom stadı" olarak değiştirdim fakat sponsorluk gelirlerinde herhangi bir oynama veya değiştirilme yapılamadığı için galatasarayın sponsorluk gelirlerine bunu yansıtamadım. Aklıma gelen bir başka yöntem ile bunu başka bir şekilde çözmek istiyorum tabi sizde görüşünüzü belirtip onay verirseniz.
    Oyunda Klüplerin bankalardan ve başkandan aldıkları kredi ve borç tutarlar olduklarını hepiniz bilmektesinizdir. Bu paralar klüplerin gelişimleri açısından çok önemlidir. Bende Galatasarayın 10 yılda alacağı 70 milyon dolarlık bu parayı oyunda bankadan kredi çekmiş gbi gösterip 120 aylık bir geri ödeme planı oluşturmak istiyorum.

* Aynı düşüncemi beşiktaşın başkanı olan yıldırım demirörenden almış olduğu 40 milyon dolarlık borcuda yansıtıp uygun bir dönemle geri ödeme planı oluşturmak istiyorum.

* Ve fenerbahçenin yıllık olağan mali kongresinde açıklamış olduğu gelir-gider kapsamında elindeki parasal gücü gerçekçi bir seviyeye çekmek istiyorum.

Eğer sizede olumlu gelirse bu uygulamayı güncellemeye yansıtıcam. Sizden istediğim şey bu yenile nasıl baktığınızı belli etmeniz ve eğer olumlu bakıldığında bana bu rakkamlar konusunda en doğru rakkamları bilgilendirmek için yardımcı olmanızdır.

Not: Gerekli çalışmaları sürdürmekteyim klüplere bu paraların nasıl yansıdığını oyunda gözlemliyip sizlerin görüşleri doğrultusunda sizlerle paylaşıcam.
    Last edited by *(DEFOE)* : 26.Ağustos.2008 at 22:38 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

linkte bi sorun var hehralde inmiyo :/

mrb defoe ıstersen nasıl yaptıgımı tekrar anlatayım rarlı dosyayı rarından cıkarttım ve rardan cıkan klasoru belgelerım-sport interactive-football manager2008-db klasorune attım
    atmıs oldugum klasorun adı fm2008-2009 guncellemesıV1 ve bu klasorun ıcındede 9 klasor var ama hepsının ıcı bos ve bır kac tanede dosya mevcut ve toplam klasor boyutu ıse 102 mb falan neyse dedıgım gıbı gorunurde hıc bı problem yok yanı ama yenı oyun dedıgım zaman bunu goremıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by exe_genesis View Post
    linkte bi sorun var hehralde inmiyo :/
    burdan indirebilirsin:
    http://rapidshare.com/files/13458489...si_V1.rar.html
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by anaykh View Post
    mrb defoe ıstersen nasıl yaptıgımı tekrar anlatayım rarlı dosyayı rarından cıkarttım ve rardan cıkan klasoru belgelerım-sport interactive-football manager2008-db klasorune attım
    atmıs oldugum klasorun adı fm2008-2009 guncellemesıV1 ve bu klasorun ıcındede 9 klasor var ama hepsının ıcı bos ve bır kac tanede dosya mevcut ve toplam klasor boyutu ıse 102 mb falan neyse dedıgım gıbı gorunurde hıc bı problem yok yanı ama yenı oyun dedıgım zaman bunu goremıyorum
    yapmış olduğun işlem doğru herhangi bir sorun yok fakat db klasörünün içine atmış olduğun "FM2008-2009 Güncellemesi V1" klasörünün içerisinse "client_db - lang_db - non_pl_hist_id - people_db - pl_hist_id - server_db - pl_hist_index - pl_hist_dt - non_pl_hist_index - non_pl_hist_dt DAT uzantılı dosya, edt ve lnc klasörleri mevcut olması lazım ki bunların içersinde de LNC, EDT, DDT uzantılı dosyalar olması lazım. Sende ise 9 tane klasör ve içleri boş ise indirilen dosya da bir problem var sanırım eksik indirmiş.

eğer kota problemin yoksa aşağıdaki linkten tekrar indirip deneyebilirsin:
    http://rapidshare.com/files/13458489...si_V1.rar.html
    Last edited by *(DEFOE)* : 27.Ağustos.2008 at 01:07 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

bişi sorcam yaa 2009u indirdim ama ben daha 8.0.2 yi yükleyemedim rarı açıom dbye çıkarıom sonra update konsolu çıkıo onu update ediom oyunu açınca oyunun cdsini istio.. herkeste istiomu bunu oyunun cdside şuan nerde bilmiom..

tesekkurler

Default yardım pls

ya arkadaslar sımdı benım durum haylı ılgınc sport ınteractıve klasorunun ıcınde
    fm 2008 klasorunun ıcınde db klasoru mevcut bunun ıcındede rarından cıkarttıgım 2008-09 guncelleme klasoru var
    bu klasorun ıcınde ılk etapta edt ve lnc klasorlerı vardı ve ıclerıde dosyalarla dolu ve aynı zamanda 2008-09 klasorunun ıcındede bı kac dosya var oyuna gırdıgım zaman bu 2008-09 klasorunun ıcıne bı kac bos klasor daha eklenıyo otomatık olarak db,game,skin,matches,sound gıbı ve oyuna gırdıgım zaman yenı oyun dedıgım zaman sadece varsayılan ve 8.0.2 seceneklerı karsıma cıkıyo yanlız bunları secmeyıp ayarlar dedıgım zaman orda bı secenek var sanırım ordan bu yuklemıs oldugum guncelleme klasorunu bulup secmem gerekıyor ama ordanda sadece 2008-09 klasorunu secebılıyorum cunku ıclerındekı dosyalar degıl eklenmıs klasorler gorunuyor herneyse ordan2008-2009 klasorunu secıp onayla dıyorum ve yenı oyun kısmına tekrar tıkladıgım zaman degısen hıcbırsey olmuyor yardım edermısınız lutfen baska yapmam gereken ne var

Kardeş sen yamayı atmışsın ama gördüğüm kadarıyla ben dahil çogu kişi mutsuz bu durumdan. Çünki paylaşımın tam değil. En çok merak ettiğimde neden 8.0.0 değilde 8.0.2 yamasıyla uyumlu güncelleştirme yapıyorsunuz.Gördüğünüz gibi çoğu kişi mağdur durumda.Eksil bi paylaşım olmasına ve kısıtlı yardımlarına rağmen eline emeğine sağlık.En azından 1 Eylülde çıkaracagın genişl kapsamlı yamayı 8.0.0 da uyumlu yaparsan çok memnun oluruz.saygılarımla.!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by manager2112 View Post
    Kardeş sen yamayı atmışsın ama gördüğüm kadarıyla ben dahil çogu kişi mutsuz bu durumdan. Çünki paylaşımın tam değil. En çok merak ettiğimde neden 8.0.0 değilde 8.0.2 yamasıyla uyumlu güncelleştirme yapıyorsunuz.Gördüğünüz gibi çoğu kişi mağdur durumda.Eksil bi paylaşım olmasına ve kısıtlı yardımlarına rağmen eline emeğine sağlık.En azından 1 Eylülde çıkaracagın genişl kapsamlı yamayı 8.0.0 da uyumlu yaparsan çok memnun oluruz.saygılarımla.!!
    İYİ OKUMANI ÖNERİRİM:

*Eksik bi paylaşım yayınladığımı düşünüp ve kısıtlı yardımcı olduğumu belirtip yinede emeğime saygı göstermişsin
    CEVAP: Teşekkürler.

*Benim eksik bir paylaşım yayınladığımı söylüosun
    CEVAP: Forumda herhangi bir güncelleme dosyası yayınlamak isteyen kişi yayınlayacağı yamayı ilk önce forum yöneticilerine sunar ve yöneticiler test aşamasına soktuktan sonra herhangi bir problemle karşılaşmadıkları taktirde yamayı forum da güncelleme dosyaları bölümünde forum üyelerine sunar. Yani kişi kendi başına buyruk bir yayınlama düzenleme hareketine girişemez. Kısaca forum yöneticilerinin onayı gerekiyor. Benim yapmış olduğum güncellemede test aşamasına girdikten sonra herhangi bir problemele karşılaşılmadığı için forum da yayınlandı.

*Kısıtlı yardım ettiğimimi söylüyorsun
    CEVAP: 7 24 bilgisayar başında bulunmuyorum elimden geldiği kadarıyla karşılaşılan sorunlara "Forum kuralları çerçevesinde" yardımcı olmaya çalışıyorum. Genel olarak Nekadr yardımıcı olduğuma kanaat getirmek için sadece karşılaştığın soruna verebildiğim yanıtylara değilde mesajlarda belirtilmiş olan üyelerin karşılaşmış olduğu sorunları tekrar baştan itibaren bir gözatsan iyi olur eleştirmeden önce.

*Senin sorununla birçok kişinin daha başına geldiğini belirtmişsin.
    CEVAP: Benim göz attığım kadarıyla sennle ortak sorunu olan sadece "analky" arkadaş bulunmakta. Karşılaştığın sorunla birçok kişi karşılaşsaydı sanırım belirtilerdi ki karşılaşmayan ve dosyadan faydalanabilen arkadaşlar saolsun teşekkür etmişler. "analky" arkadaşın ve senin sorunun anladığım kadarıyla rapidden indirilirken dosyaların eksik indirilmesinden kaynaklanıyor. Fakat bu sorun benim yüzümden değilde rapid den kaynaklanıyor. Belli aşamalardan sorna rapid de yayınlanan dosyalar zarar görebiliyor bunun için nasıl bir önlem alınır onu brn bilemem fakat bana değilde rapid yöneticilerine şikayetlerini sunsan bence daha iyi bir yolda olursun.

*En çok merar uyandıran konunun "neden 8.0.0 yamasına uygun güncelleme değilde 8.0.2 yamasına uygun güncellme yaptığım olmuş
    CEVAP: Bu sadece benim tercihime kalmış bir durum ve eleştirmeye açık olduğunu sanmıyorum. Ben 8.0.2 yamasına uygun yaptım başka birisi 8.0.0 yamasına uygun yapar bu kişiye özeldir. Burda kimseyi zorla yamamızı indirin gbi bir kural olduğunu sanmıyorum. Güncellemeleri tanıtan yazılar olduğun görmüşsündür ilk mesajda ve eğer okuduysan 8.0.2 yamasına uygun olduğu eğer yama yüklü değilse güncellmenin aktif olmayacağını belirtmişim. Bu uyarıyı okuyan ve bilen kişiler bu duruma uygun olarak hareket ederek yamayı indirip yararlanabilir yada kendisine uygun olmadığını düşünerek yamadan faydalanmak istemez.

*1 eylül deki güncellemenin 8.0.0 yamasına uygun olmasını istemişsin
    CEVAP: yayınlamayı düşündüğüm yeni güncelleme 8.0.2 yamasına uyumlu olacaktır. Bu konuda sana yardımcı olamıycam ama eğerki senn gbi birçok kişinin 8.0.0 yamanına uygun bir güncelleme istediğini biliyorsun ozamn taşın altına birazda kendi elinin sokmayı dene. Sorunlarına veya beklentilerini ilk önce kendi elinden gelidği kadar bir çözüm üretmeye çalışki başka kişilere bağımlı kalma(Bu bir hayat tavsiyesi). Umarım sende 8.0.0 yamasına uygun bir güncelleme dosyası yapıp forumda yayınlarsın ve birçok forum üyesi bundan yararlanır da demek istediğimi ozamn daha açık ve net bir biçimde anlarsın.

defoe önceki sorunum devam ediyor.dediğin gibi oyunu sildim tekrar yükledim ve 8.0.2 de yükledim. 2008 2009 v1 güncellemesin de belgelerimin içine attım. sorun şu oyunu açtığımda 1- ayarlar kısmında üstte yazan football maneger 2008 yazısının altında -1 yazıyor yani 8.0.2 yok.
    2- yeni oyun dediğmde veritabanı seç diye ekran da gelmiyo direk lig seçimleri ekranı geliyor.
    sorunumu çözmeni umut ediyorum. yardımların için tşşkler

Default ...

Tesekkur ederim guzel paylasim 1 eylulde yaacagin paylasimi bekliyorum....

arkadasim indirdigin v1 i D:\programfiles\Football Manager 2008\data\db
    buraya kopyalcaksin belgerime oluyomu bilmiyorum ama gercek yapilmasi gereken bu...

cd isteme sorunu ise tamamen kopya oyun anlamindadir!! ***** bulman lazim oda gercekten zor..

Epeyce emek vermişsin anlaşılan. Paylaşımın için çok teşekkürler.

öncelikle paylaşım için teşekürler.şimdi bu güncelleştirmede yani en son olarak yapılacağı güncelleştirmede şu anda yapılan transferlerde gerçekleşecek mi öteki fm 2009 güncelleştirmesindeki transferlerden başka.birde futbolcuların gerçek değerleri yapılacak mı merak ettim.

arkadaşlar yamayı yükledim ve çalıştı öncelikle teşekkür etmek istiyorum. 2. olarak sormak istediğim bank asya liginde bu yama ile 2 yabancı oyuncu mu oynatabiliyoruz. Rizesporu aldım 2. lige yeni düşmüş ve takım yabancı dolu olduğu için sorayım dedim :/

mrb arkadaslar okadar ugrastım defoe arkadas okadar yardım ettı ama bı turlu basaramadım ve bırden bıre bırı bı mesaj yazdı ve dedıkı bu mevcut guncelleme dosyasını program fıleste yanı oyunun kurulu oldugu dızındekı db klasorunun ıcıne atmalısın.
    yaptım ve basardım daha once sımdıye kadar kımse bunu soylememıstı herkezın agzından cıkan tek sey belgelerımdekı sport ınteractıve klasoruydu ama neyse sorun cozuldu nıhayet sonucta defoe cok yardımcı oldun bana calısmalarının basarılarını dılerım cok tesekkurler MUMCO adlı kullanıcı arkadasada cok tesekkurler yardımından oturu ıyı aksamlar hepınıze bol fm lı gunler

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri