Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 172 sonuç

Konu: FM 2009 Güncelleştirmesi [03.08.2008]

ellerine saglık kardesim cok ii bi calisma beklediğim yama buydu hatta bugün baktım gelmişmi die forumları gezmiştim bi baktım gelmiş sevinçten havaya uçtum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

DB seçmek bu demek oluyor.

tesekkurler tmm yaptım elıne saglık

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kızıyormuşum gibi anlaşılmasın ama kırmızı ilede belirtmemin nedenide bu.
    Not 3: Benzer sorunların olabileceği ihtimalina karşı, karşılaştığınız sorunların çözümü için http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=64310 linkinde yer alan önceki versiyonun başlığından yararlanabilirsiniz.
    Şu ana kadar belirtilen hataların hepsinin çözümünü önceki başlıkta anlatmıştım.

Kolaya kaçmayalım arkadaşlar. Sorunlarımızn çözümü için kendimiz uğraşırsak başka şeylerde benzer şeylerin çözümlerini kendinizde yapabilirsiniz.

çok teşekkürşler kardeş eline sağlık.

elinize sağlık

Dostum oyuncuların ücretleri düzeltilmemiş maalesef Mesela Hakan Balta 400 000 Servet 600 000 olarak kalmış yine.. Geçenki yama gibi olmuş bu kısmı. Takımların bütçelerinde kısmi düzeltmeler olmuş. Yeni gelen oyuncuların fiyatları düzenlenmiş ancak transfermrkt ile oyuncu bonservisleri uyuşmuyor maalesef örnek verilirse arda oyunda 6 000 000 gözüküyor ancak orada 15 000 000. bunlar sanırım düzeltilemedi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyuncuların ücretlerini bu kadar önemli kılan neki? Transfer etmek istediğinde takım oyuncunun gerçek değerini istiyor zaten. Sen satarkende istediğin değere satabilirsin.

Nihat FM 2008 ilk çıktığında 725k olarak gözüküyordu.
    Zamanla oyuncular gerçek değerlerine ulaşıyor zaten. Yüksek olanlar düşüyor, düşük olanlar çıkıyor.

hocam eline sağlık muhteşem bi çalışma emeğin için teşekkürler !!!

10. Default

Hocam, bızım ıcın felaket tanrısı olan baskan Nuri Albayrak oyunda gorunuyor hala, Sadri Şener olarak değiştirme imkanın varmı ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sadri Şener yapmıştım aslında onu :s
    Yanlış takımdamı değiştirdim acaba onu

İstersen tarif edeyim sen kendin değiştir. Çünkü değiştirsem en erken 1 saat sonra indirebilirsin. Kendin 5 dakkada halledersin.

kardeş samsunspor'un resmini koyacaktın ilk mesaja unuttun galiba

Default saolasın

kardesim yama için saol ama bende choose databese çıkmıyo sen foto koymuşsun ama ben o kutucugun nerden çıktığını bulamadım yardım edersen sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Galiba Çağatay Tekin'in Samsunda olması gerekiyordu. Kiralık sözleşmesinin olduğu gözümden kaçmış.

@burakmizrak78
    Choose Database Kutucuğu New Game dediğinde çıkması lazım. Eğer oyun versiyonun 8.0.2 ise.

benim versiyonum 8,0,2 değil onu yuklediimde de aynı sorun oldu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by burakmizrak78 View Post
    benim versiyonum 8,0,2 değil onu yuklediimde de aynı sorun oldu
    Oyununuzun orjinal değil ise bu tip hatalar ile karşılaşmanız normaldir.

benim oyunum orjinal deil ama buradaki herkesin oyunu orjinal deildir heralde bunun hiç bi çaresi yokmu

18. Default

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Sadri Şener yapmıştım aslında onu :s
    Yanlış takımdamı değiştirdim acaba onu

İstersen tarif edeyim sen kendin değiştir. Çünkü değiştirsem en erken 1 saat sonra indirebilirsin. Kendin 5 dakkada halledersin.
    Yaptım hocam, gordugum eksıklıklerı halledıp senınkını gelıstırmeme ızın verır mısın sana da yardımcı olabılırım elımden geldıgınce

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by burakmizrak78 View Post
    benim oyunum orjinal deil ama buradaki herkesin oyunu orjinal deildir heralde bunun hiç bi çaresi yokmu
    Herkesin orjinal oyun sahibi olmaması sitenin illegal içeriğe karşı olan tutumunu değiştirmez malesef. Belli kurallar var bunun için sitemizde illegal içerik hakkında yardım istemek yasak.

Quote Originally Posted by LaZz_61 View Post
    Yaptım hocam, gordugum eksıklıklerı halledıp senınkını gelıstırmeme ızın verır mısın sana da yardımcı olabılırım elımden geldıgınce
    Benim için bir sorun olmaz, zaten bundan sonra geliştirmeyi düşünmüyorum. Bir kaç gün içinde tatile gideceğim Eylül ayında geleceğim.

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post

Galiba Çağatay Tekin'in Samsunda olması gerekiyordu. Kiralık sözleşmesinin olduğu gözümden kaçmış.

@burakmizrak78
    Choose Database Kutucuğu New Game dediğinde çıkması lazım. Eğer oyun versiyonun 8.0.2 ise.
    kardeş sağol başlıyorum oyuna

çok sağol dostum. bi ara bende açtım editörü yapayım dedim ama altından kalkılacak gibi değil. ellerine sağlık

Abi Çok Saolda Fm Editörü Kullanamıorum

Quote Originally Posted by aykutgs54 View Post
    Oyuna Başlarken Db Sec Nedemek nasıl seccem ? oyunda mı seccem

Offf program fıles spor db ye attım yıne olmadı

Ne yapmam gerek lutfen yardımcı olun

hemşerim senin oyunu orjinal olmadıgı için bir kere versiyonun 8.0.0 dır bu yama ise 8.0.2 ile çalışmakda.802 ye yukseltemediğin için bu güncelleştirmeyi oyunda goremessin
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yav 2 günle flaş transferleri kaçırdın arkadaşım

bugun Ricardo Oliveira G.Saray'da Van Der Vaart Real Madrid'de Jose Antanio Reyes Benfica'da ben yine editorden yapıp oyle kariyer başlatcam keşke senin yamada direk olsaydı diger arkadaslarımız için.
    Last edited by ForeverGs : 05.Ağustos.2008 at 21:41 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sağlık olsun ne diyelim

Eğer çok eklemek isteyenler varsa ve Editörü nasıl kullanacağınızı bilmiyosanız ss ile anlatabilirim. Gerçi bişi yok kolay bişi.

Exclamation

Quote Originally Posted by ForeverGs View Post
    hemşerim senin oyunu orjinal olmadıgı için bir kere versiyonun 8.0.0 dır bu yama ise 8.0.2 ile çalışmakda.802 ye yukseltemediğin için bu güncelleştirmeyi oyunda goremessin
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yav 2 günle flaş transferleri kaçırdın arkadaşım

bugun Ricardo Oliveira G.Saray'da Van Der Vaart Real Madrid'de Jose Antanio Reyes Benfica'da ben yine editorden yapıp oyle kariyer başlatcam keşke senin yamada direk olsaydı diger arkadaslarımız için.
    ricardo oliveira nın durumu belirsiz hocam

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

bazılarını siz ekleyin

Nesil
    2007
    Yer
    34

Ellerine Sağlık Mustafa Abi.. Benim söylüyeceğim 2 Şey Var Galatasaray'ın Baş antrenörü Ahmet Akcan Gözüküyor, Yaser Yıldız'ın Güçleride Acayip Düşürülmüş 8.2 de Çok Daha iyiydi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güçlerde oynama yapmadım, ne düşürülmesi Sana öyle gelmiştir.

Nesil
    2007
    Yer
    34

Yok abi Yaser'in Güçler 8.0'dakiyle Aynı Sanırım Başka Bi Problem Oldu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

8.0.0 oynamayalı yıl oldu. Orda nasıl bilmiyorum ama 8.0.2 de aşağıdaki ile aynı.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri