Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 172 sonuç

Konu: FM 2009 Güncelleştirmesi [03.08.2008]

birader bu linklerin hiçbiri çalışmıyor nerden indireceğim bu yamayı

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Arkadaslar Orduspor kadrosunu koyabilirmisiniz..Şuan işdeyimde.Akşam duruma göre indirecem

Bu arada bütün emegi geçenlerin ellerine saglık

Nesil
    2007
    Yer
    34

Yanlış anlama Mustafa Abi Sana Birşey Demeye Çalışmıyorum, Tekrar Ellerine Sağlık Güncelleştirmede Bu Halde

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Benim koyduğumda güncelleştirmeden bi goruntu
    Enteresan bir durum. :s

Orduspor'dan görüntü.

ya kardes yamayı indirdim ama bir türlü güncellenmedi oyuncular dedıgın yere attım..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Anıl birde 802 db ile yaser yıldız ekran görüntüsü koyar mısın?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Yeni oyuna başlaman gerekiyo yamanın aktif olması için. Yeni oyun yaptıktan sonra datayı sorduğunda bu update dosyasını seçmen gerek

nereden seçicez bu db yi

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Yeni oyun yaptığında bir pencere açılması gerekiyo

sagol kardes ellerine saglık

Güncellemeyi indiriyorum. Fm 09 beklemeden bir kariyer başlatacağım Teşekkürler emeğin için.

Nesil
    2005
    Yer
    İst/B.evler

Öncelikle ellerine sağlık diyim arkadaşım gerçekten çok yararlı bir dosya fakat benim sorunum kadrolarla falan değil forumdaki diğer sayfalarada baktım fakat bulamadım mutlaka yazılmıştr çözümü oyuna girdiğimde ben büyük bir kısmı türkçe olan oyun bir anda ingilizceye dönüyor bunun için ne yapabilirim ?

cok iyi olmus ama 68mblık guncellemen rapidde eror veriyor neden yardımcı olurmusun bana

Emre Abi Yaser'in profilini istemişsin;

ya inidrmiyo arkadaşlar.biri düzeltemezmi şu linki link olü.

uzun bir aradan sonra tekrar fm oynayasım geldi bu yama iyi olacak. sağolun

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Abi Kayseride Bayram Çetin DC Kaleci değil

Hastalik Yeniden Doguyor Kardesim Fm I Ilk 2008 De Ogrendim Gunluk 10 Saat Oynamaya Baslamistim. Son Zamanlarda Sikici Gelmeye Basladi Transfer Iyice Zorlasmaya Basladi Ama Bu Paket Heyecan Yaratiyor Emegine Saglik Umarim Okul Acilmadan Birakabilirim

kardeş bişey diyeceğim yaser in ss sini koyan kardeş banada o skinin linkini yollar mısın hangi yama o ??logo fln çok güzel gözüküyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Abi Kayseride Bayram Çetin DC Kaleci değil
    Galiba random kalmış Bayram'ın mevkisi. Ben denemek için açtığımda baktım bende DC olarak çıkmıştı. Yada yanlış hatırlıyorda olabilirim

Quote Originally Posted by cristiano46 View Post
    kardeş bişey diyeceğim yaser in ss sini koyan kardeş banada o skinin linkini yollar mısın hangi yama o ??logo fln çok güzel gözüküyor
    Skin'in adı Gluu Skin.
    Yöneticiler onaylarsa sitede konusu açılacak.
    Link istemişsin boş çevirmeyelim
    http://rapidshare.com/files/135282655/gluu.rar.html

güzel çalışma teşekkürler.1 eylül tarihinde tekrar bi güncelleştirme yaparsan çok iyi olur.kolay gelsin

yaa arkadaşım eline koluna sağlık eyvallah çok saol ama trabzonsporun oyuncuları o kadar kötü oyuncularmı ya güncellemeyi yüklemeden önce song'un defansif özellikleri mkemmel yani galatasaraydayken örneğin gökhan ünalın ya kayseride özellikleri bombaydı bitiricilik olsun kafa olsun fakat trabzonu burda bitirmişsiniz zaten çok kötü olmuş bu konuda biraz daha gerçekci olabilirdin eyvallah...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sakuraozgun View Post
    yaa arkadaşım eline koluna sağlık eyvallah çok saol ama trabzonsporun oyuncuları o kadar kötü oyuncularmı ya güncellemeyi yüklemeden önce song'un defansif özellikleri mkemmel yani galatasaraydayken örneğin gökhan ünalın ya kayseride özellikleri bombaydı bitiricilik olsun kafa olsun fakat trabzonu burda bitirmişsiniz zaten çok kötü olmuş bu konuda biraz daha gerçekci olabilirdin eyvallah...
    :s nası yani. Oyuncuların özelliklerine ellemedimki ben düşüş olsun. Trabzona kastımmı var benim Yapsam Galatasaray'a yaparım

Yanlışın var tekrar bir karşılaştırma yap. Sadece Transferlerin gerçekleştirildiği bir güncelleme bu. Oyuncu özelliklerine senin bu şekilde yaptığın gibi yorumlar geleceğini bildiğim için ellemedim. 8.0.2 ile tek fark Murat ile 4 büyük takımdaki bazı oyuncuların mevkilerini düzelttik. Misal Emre MLC değil MC, Ufak tefek oyunu hiç bir şekilde etkilemeyen birşey yaptık yani.

Ellerine sağlık,sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

inş napoli intertotodadır geçen sürümde yok gözüküyodu.... birde ilk seneden sonra intertoto kupası oynanmıcak olması biraz kötü olcak gibi onda bi düzeltme yapılması mümkün değil galiba

Sen çok büyük bir insansın ya, çok teşekkür ederim. Umarım Fener'e biraz para koymuştursun, Alonso'yu nasıl alırız yoksa.

27. Default

Quote Originally Posted by sakuraozgun View Post
    Hocam ben de Trabzonsporluyum, ligde su an kayıpsızım ılk yarı ıtıbarı ıle Trabzonspor cok daha ıyı yama ıle bırlıkte ... 5 Ağustostan ıtıbaren olan transferler eklenecektır bugun yamaya 1 eylulde yayınlayacagım yenı yamayı ...

bank asya 1.lig transferleri yapıldı mı? bir de adanaspor stadı 21500 kişilik ve adanaspor a ait adana demirspor a değil

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

gerçekten çok teşekkürler. bir tane eksik buldum. bilmiyorum daha önce yazan oldu mu? aragones hem ispanya'nın hem fener'in hocası gözüküyor oyunda. yenisini yayınlayacakken düzeltirsin. her şey için tekrardan teşekkürler.

ilk link çalışmıyo ama alternatif link çalışıyo, çok teşekkürler

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri