Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon
121 ile 150 arası toplam 172 sonuç

Konu: FM 2009 Güncelleştirmesi [03.08.2008]

Mrhblar ben inidirdim yazılanarı uyguladım olmadı yardım edermisiniz ???????

Sana Helal Olsun Süper Bir Yama Football Managere Gelen En İyi Yama

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Şimdi indirmek nasip olacak ellerine sağlık çok teşekkürler.
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Arkadaşlar Link Kırık RApide Yönlendiriyo ve Direct File Not Hatası Veriyo İlgilenebilirmisiniz Acaba...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ARkadaşlar Alternatif Link Denmiş Ama Nerde Bu Alternatif Link Bi Yardımcı olsanıs Ben Göremedim Alternatif Link i...
    Last edited by BmyS : 21.Ağustos.2008 at 12:19 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Quote Originally Posted by BmyS View Post
    Arkadaşlar Link Kırık RApide Yönlendiriyo ve Direct File Not Hatası Veriyo İlgilenebilirmisiniz Acaba...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ARkadaşlar Alternatif Link Denmiş Ama Nerde Bu Alternatif Link Bi Yardımcı olsanıs Ben Göremedim Alternatif Link i...
    Bu linkten sorunsuz bir şekilde indirebilirsin Ben şu anda oynuyorum.
    http://rapidshare.com/files/13461888...rmesi.rar.html
    Twitter

Güzel çalışma sağol

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

elllerine sağlık

güzel ama türkçe desteklemiyor galiba

Quote Originally Posted by Hmthmz View Post
    Mrhblar ben inidirdim yazılanarı uyguladım olmadı yardım edermisiniz ???????

oyunun versiyonu 8.0.2 olmalı 802 olması için orjinal olmalı orjinal olması için para olmalı ... bolye bi geyik ile uzar gider bu :P

Dün gece indirmeye başladım, düşük bağlantı hızı nedeniyle laptopu açık bıraktım kendi indirdi. Sabah baktım 67 mb lık rar dosyası inmiş. Açmayı denedim ama açılmadı hata verdi. Rar dosyası açılamıyor vs. (şimdi işteyim resmini koyamıyorum hatanın) hatası verdi. Dosya bozuk mu, bi daha uğraşalım mı yoksa 1 eylüldeki yeni güncellemeyi bekliyelim mi 5 gün kaldı.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by kizilejderha121 View Post
    güzel ama türkçe desteklemiyor galiba
    Bu tür çalışmalarda Türkçe'yi desteklemiyor gibi bir durum söz konusu değil. TM2008 ile Türkçe olarak oynayabilirsin.

Quote Originally Posted by cumhuruzun View Post
    Dün gece indirmeye başladım, düşük bağlantı hızı nedeniyle laptopu açık bıraktım kendi indirdi. Sabah baktım 67 mb lık rar dosyası inmiş. Açmayı denedim ama açılmadı hata verdi. Rar dosyası açılamıyor vs. (şimdi işteyim resmini koyamıyorum hatanın) hatası verdi. Dosya bozuk mu, bi daha uğraşalım mı yoksa 1 eylüldeki yeni güncellemeyi bekliyelim mi 5 gün kaldı.
    Evet muhtemelen dosya hatalı inmiş tekrar indirmen gerekecek. 1 Eylül'deki yamayı beklemek yada tekrar indirmek sizin vereceğiniz bir karar.

ya arkadaslar ben indirdim de dosyayi rardan cikaramiyorum error gosteriyo neden?

8.0.2 sürümünün calışması için oyunun orjinalmi olması lazım ? orjinal olmayanlar bu guncellestirmeyle oynayamazmı oyunu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by Peshayat View Post
    ya arkadaslar ben indirdim de dosyayi rardan cikaramiyorum error gosteriyo neden?
    Dosya eksik ya da hatalı inmiş.. Tekrar indirin..

Quote Originally Posted by ilker215 View Post
    8.0.2 sürümünün calışması için oyunun orjinalmi olması lazım ? orjinal olmayanlar bu guncellestirmeyle oynayamazmı oyunu
    Evet orjinal olması lazım.. Gerisine biz karışamayız..

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Bu tür çalışmalarda Türkçe'yi desteklemiyor gibi bir durum söz konusu değil. TM2008 ile Türkçe olarak oynayabilirsin.

Evet muhtemelen dosya hatalı inmiş tekrar indirmen gerekecek. 1 Eylül'deki yamayı beklemek yada tekrar indirmek sizin vereceğiniz bir karar.

eğer 1 eyluldekı yamayı sız yapıyorsanız rapid harıcınde bır sıteye yukleyebılırmısınız sızden rıca edıyorum ındırme hızı rapıdden olunca 1-2 kb oluyo bende...

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Arkadaşlar acaba bana tarihe göre transferlere bakabileceğim bir site söyleyebilir misiniz tabii varsa yani 3 Ağustos 2008 tarihinden sonra yapılan transferleri bulabileceğim bir site.
    Twitter

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GLaDeR77 View Post
    Arkadaşlar acaba bana tarihe göre transferlere bakabileceğim bir site söyleyebilir misiniz tabii varsa yani 3 Ağustos 2008 tarihinden sonra yapılan transferleri bulabileceğim bir site.
    goal.com
    sporx.com
    transfermarkt.de

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    goal.com
    sporx.com
    transfermarkt.de
    Nasıl ayarlayabileceğim konusunda yardımcı olabilir misin ? Bu sitelerde transferler genel olarak yazılmış ben ise direkt 3 Ağustos'tan sonraki tarihlerde yapılmışları istiyorum.goal.com 'da 12 ağustos'tan sonrasını bulabildim son transferler bölümünde.Tarihe göre ayarlama yapmak istiyorum.transfermarkt.de de yanında tarihleri yazsa güzel olacak da ona göre tarihine bakıp anlayabilirim 3 ağustostan önce mi sonra mı yapıldığını.Dediğimi anladın sanırım.Ayrıca goal.comda birinci liglerin var genelde mesela Bank Asya falan yok yani.
    Twitter

Red face Bakarmısınz

bende bu transferlerı yenı yukledım bgn aynı resımdekı gıbı

C:\Documents and Settings\Tunc\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db
    bu uzantıya cıkardım kendı bılgısayarımda ama bı fark olmadı degısıklık ne yapabılırm :S

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GLaDeR77 View Post
    Nasıl ayarlayabileceğim konusunda yardımcı olabilir misin ? Bu sitelerde transferler genel olarak yazılmış ben ise direkt 3 Ağustos'tan sonraki tarihlerde yapılmışları istiyorum.goal.com 'da 12 ağustos'tan sonrasını bulabildim son transferler bölümünde.Tarihe göre ayarlama yapmak istiyorum.transfermarkt.de de yanında tarihleri yazsa güzel olacak da ona göre tarihine bakıp anlayabilirim 3 ağustostan önce mi sonra mı yapıldığını.Dediğimi anladın sanırım.Ayrıca goal.comda birinci liglerin var genelde mesela Bank Asya falan yok yani.
    aradığın şeyi sporx sitesinden bulabilirsin. EN SON TRANSFERLER konu başlığı altında orada 1 haziran tarihinden itibaren gerçekleşmiş transferler var fakat senin aradığın gbi 2. ligleride tam olarak kapsamıyor sanırım.

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Neyse yardımların için teşekkürler bununla idare edeceğiz o zaman
    Twitter

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Selamlar.1 haftadır bu güncelleştirmeyi kullanıyorum.Emeklerine teşekkür ediyorum fakat birşey sormam lazım.Bu güncelleştirmeye geçip yeni bir oyun açtım Liverpool'la bi transferlere bakmak için ve belli bi süre oynadm yarım sezon kadar... Oynadığım yarım sezon boyunca normal 8.02 versiyonuyla oynadığım oyun gitmiş bu güncelleştirmeyle beraber çok farklı bir oyun gelmiş.Oynanış okadar farklıki bi türlü çözemedim.Oyuncular garip şeyler yapıyorlar,maç motorundaki pozisyonlarda garip şeyler olmaya başladı bayaa...Sonra başka bir takımla başladım bilerek.Gittim çok transfer yapan bir takım aldım güncelleştirme olduğu için gittm A.Madrid'i aldım yine aynı garip şeyler oldu...Hiçbir sistem oturmadı taktikleri denedim denedim ne yapsam boş ve garip şeyler oldu maç esnasında..Başarılı yada başarısızlıktan bir kastım yok garipliklerden kastım var..

Çok uzattım k.bakmayın...Kısaca sorum şu oyuncuların transferini yaparken oyuncu profillerinde özel özelliklerinde falan herhangi değişiklikler yapıldı mı? Bu güncellemeyi siteye koyan arkadaş içtenlikle cevaplarsa sevinirim.Bu tür çalışmalar yapan herkese teşekkürler.

Default slm

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Dün gece diğer başlıkta vermiştim rapid linki onu verelim eğer sitenin linki çalışmıyorsa.

http://rapidshare.com/files/13461888...rmesi.rar.html
    Saol dostum bu link çalışıyor

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

dostlar birisi adanademirspor un kadrosunun resmini koyabilir mi acaba ona göre indireceğimde

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

bu yamanın 1 eylül versiyonu çıkacak mı acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayır çıkartmayı düşünmüyorum. Uzun süredir tatildeydim ve bugün döndüm. Tatildeolduğum sıradaki transferleri aktarmam uzun bir süre alacaktır. Ama istenirse başka bir sitede bulduğum başarılı bir çalışmayı önerebilirim. Ama oda henüz çıkmadı.

Eeee.. Eşşeğe su kaçtı şimdi. 1 eylülde yama çıkacak diye son versiyonla oyun başlatmadım. Bidaha uğraşmayayım bi kaç gün kaldı diye.. Oldu mu şimdi..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hiç bir yerde 1 Eylülde yenisini çıkarıcam diye duyurmadım hatta üstüne basa basa

Not 2: Güncellemenin son sürümüdür. Başka bir çalışma olmayacaktır.
    diye 2 versiyondada duyurdum 3 Ağustostan sonra yenisi olmayacak diye. Nedeni ise Ağustos boyunca tatilde olmamdır. 1 Aylık süre içinde olan transferleri 1 haftada yetiştiremem. Zaten Okulum açılana kadar çalışacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

bugün 1 eylül takımlar listeleri veriyo. allah için son transferleri 1 kişi yapmadı mı ?

Bende bazı oyuncular çıkmadı editorden şimdiki takımlarına aktardım fakat save database dediğimde bir sürü şey çıkıyor name discription filan onları nasıl ayarlıyacağız ? ordaki boşlukları doldurunca yenimi bir database oluşuyor ? o databaseyide oyunda kullanabilicez mi ? cevapları bekliyorum

Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Mesaj Yetkileri