Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 172 arası toplam 172 sonuç

Konu: FM 2009 Güncelleştirmesi [03.08.2008]

ya o lınkden ındırdım db secemıorum sızın gıbı gelmıo bana yaa :S ne yapcam

Bu guncelleme yamalarını editorde acamıyorum neden ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ibayim View Post
    ya o lınkden ındırdım db secemıorum sızın gıbı gelmıo bana yaa :S ne yapcam
    Versiyon 8.0.2 değilse göremezsin.

Quote Originally Posted by dejavu1983 View Post
    Bu guncelleme yamalarını editorde acamıyorum neden ?
    Load Database diyince indirdiğin bu güncellemeyi seçerek yüklersen açabilirsin. Güncelleme eğer db klasörünün içinde değilse göremeyebilirsin o menüden.

guzel olmus elıne saglık
    Last edited by tuhcumunn : 13.Eylül.2008 at 15:59

sımdı tam olarak olayı anlatıyım beetlejuice raipden fln ındırdım herneysee db ıcınde attıımm daha sonra sanırm use skin cache clıckını kaldırdım ama hakktn olmuo benım ıdırdıgım Versiyon 8.0.2 olmadıgından mı boyle oluo acaba ya :S pekı benm ındırdıgım ney ya :S:S lınkden ındırdım bendee

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyunun 8.0.2 değilse tabi oynayamazsın. Bu Güncelleştirme 8.0.2'ye göre düzenlenmiştir.

8.0.2'yide yüklemek için oyununun orjinal olması gerekmektedir.

anladım bırader ya sımdı tekrar versıyen 8.0.2 yukluorm benm oyun 8.0 mıs ben bu 8.0.2 ı guncellestırmeye ılgı anlırom ya kuusura bakma bıraderr

Site anasayfasından indirilmesi mümkün değil. Çünkü rapidshare linki, bağlantısı değil, karakterleri kopyalanarak koyulmuş.

Arada nokta noktalar var.

Ana sayfada ki link bu.
    http://rapidshare.com/files/13461888...rmesi.rar.html

Olması gereken link'de bu.
    http://rapidshare.com/files/13461888...rmesi.rar.html

+
    Herşey için çok teşekkürler, FORZA ESKİŞEHİR.

Arkadaşlar benim bi sorum olcak yamayla ilgili...
    Yaklaşık 2 hafta önce kardeşime sorunsuz indirdim bi problem yok süper çalışıyo çok da kıyak yama olmuş....

Ama dün kendi pc me indirirken, ki 3 kere indirdim, 3ünde de %99da kalio...
    65.6mb /65.5 tamamlandı demesine rağmen bitmiyo, dosya gelmiyo...

Sizce problem nedir?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

fm 2009 un çıkmasına az bi zaman kala son zevkimi alayım dedim ve arkadaşın hazırlamış olduğu yamayı indirdim. fakat sezon sonu geldi ve de;
    1-) gs -9m ingiliz sterlini kadar içerde
    2-)fenerle kupaları filan aldığım için sadece 4m ing. sterlini param var

son 2008 denememde hevesimi kursağımda bıraktığın için teşekkür ediyorum BeeTLeJuiCe

Quote Originally Posted by ata0105 View Post
    fm 2009 un çıkmasına az bi zaman kala son zevkimi alayım dedim ve arkadaşın hazırlamış olduğu yamayı indirdim. fakat sezon sonu geldi ve de;

son 2008 denememde hevesimi kursağımda bıraktığın için teşekkür ediyorum BeeTLeJuiCe

Bunun güncelleme paketi ile ilgisi yoktur diye tahmin ediyorum. Ben FB ve GS yönettiğimde aynı sorunları yaşamıştım. Hatta Middlesbrough takımı şampiyonluklara taşıdığım halde para vermedikleri oluyordu.

Bu paketleri kullanmadım ancak Arkadaş büyük emek verip hazırlamış eline sağlık demek düşer bize...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ne demek rica ediyorum...
    Yahu bak bi yukarda konuşulanlara, 8.0.2 başlığına, onun geliştirme paketine, ne denmiş hep. Türkiye Ligindeki 3 büyük takım için finans problemi varmı yokmu bi öğren. Yani benle, bu yamayla alakası yok. Oyunun bir hatası.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28781/bilgi/

Eğer bu yamayı indirseydin altta problemlerin çözüldüğünü görürdün, bu yamayla 2014 yılına kadar gittim ve herhangi bir problem de yaşamadım.
    Zaten yama ile bilgilendirmede alt kısımda problemin çözüldüğünü görebilirdin.

Eğer veritabanı güncellemeni bu yamanın üzerine yapsaydın problem olmazdı arkadaşım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28781/bilgi/

Eğer bu yamayı indirseydin altta problemlerin çözüldüğünü görürdün, bu yamayla 2014 yılına kadar gittim ve herhangi bir problem de yaşamadım.
    Zaten yama ile bilgilendirmede alt kısımda problemin çözüldüğünü görebilirdin.

Eğer veritabanı güncellemeni bu yamanın üzerine yapsaydın problem olmazdı arkadaşım.
    8.0.2 Geliştirme Paketi üzerine yapılmadığını nerden biliyorsun? Oyunu açtığında hangi versiyon üzerine yapıldığınız kayıtlı oyun esnasında Game Status'e girere görebilirsin...

Ayrıca Finans problemi 8.0.2 Geliştirme Paketi ile tamamen çözülmüyor. Sorun onda da var. Takımınla yaptığın harcamalar, başarısızlıklar neticesinde daha az para kazanmak gibi şeylerde buna etkendir.

Yani sadece onunla problem giderilmiyor ve oyun editörü ile hatayı yok etmek imkansız...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Ayrıca Finans problemi 8.0.2 Geliştirme Paketi ile tamamen çözülmüyor. Sorun onda da var. Takımınla yaptığın harcamalar, başarısızlıklar neticesinde daha az para kazanmak gibi şeylerde buna etkendir.

Yani sadece onunla problem giderilmiyor ve oyun editörü ile hatayı yok etmek imkansız...
    Oynadığım oyunda ben herhangi problem yaşamadım, ne Galatasaray -9m lere ne de fenerbahçenin bütçesinde düşüş oluyordu. Ayrıca başarısız bi sezon geçirdiğimi de zannetmiyorum.

Yaptığın güncelleme ile oynadığım oyunda da öyle aşırı bir harcama yapmadım.
    http://img392.imageshack.us/my.php?imageransfer1yz7.jpg
    http://img235.imageshack.us/my.php?imageransfer2ao4.jpg
    http://img90.imageshack.us/my.php?im...sarilartr7.jpg
    Last edited by ata0105 : 11.Ekim.2008 at 14:15 Reason: linkler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şans diyeyim o zaman. Çünkü bu yaptığım 8.0.2 Geliştirme Paketi üzerine yapıldı. Onun orjinal database'inde nasılsa bunda da aynı tek fark transferler. Ona ek olarak bütçelerle oynama falanda yapılmadı.

Oyuncuların aldığı değerler gerçekteki gibi yapıldı. Ama Fenerbahçe'de Emre ve Güiza ile Galatasaray'da Kewell'ın aldığı ücret takımı finansal yönden etkileyebilecek şeyler onun dışında etki edebilecek birşey yok.

Bende bu Güncelleştirme ile oyun oynadım ama herhangi bir problem ile karşılaşmadım. Genelde daha çok oyuncu alan biriyim, satma olayında pek iyi değilim. Zaten çoğunlukla serbest kalır oyuncular anlaşması bitince. Buna rağmen finansal bir sorun yaşamadım...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Şans diyeyim o zaman.

Oyuncuların aldığı değerler gerçekteki gibi yapıldı. Ama Fenerbahçe'de Emre ve Güiza ile Galatasaray'da Kewell'ın aldığı ücret takımı finansal yönden etkileyebilecek şeyler onun dışında etki edebilecek birşey yok.

Bende bu Güncelleştirme ile oyun oynadım ama herhangi bir problem ile karşılaşmadım. Genelde daha çok oyuncu alan biriyim, satma olayında pek iyi değilim. Zaten çoğunlukla serbest kalır oyuncular anlaşması bitince. Buna rağmen finansal bir sorun yaşamadım...
    Şans mı, kusura bakma ama çocuk yok karşında ki bu olayın şanla ne alakası var?
    Eğer linlkere baksaydın güizanın sezon ortasında satıldığını görürdün dolayısıyla 6aylık maaş ödemesiyle mi bu hale geldi takım?
    http://img90.imageshack.us/my.php?image=butcevq4.jpg
    http://img90.imageshack.us/my.php?image=kadroim0.jpg

Tüm sezon maaş bütçesinin en az 112B sterlin aşağısındayım. Kaynak yaratabilmek için sürekli maaş bütçesinden kısmak zorunda kaldım. Sorunun ne benim oyun anlayışımdan ne de şanstan kaynaklandığını düşünüyorum.

hocam ben 8.0.2 yi indirdim ana sayfadan. ama CD istiyor. bunu nasıl yaparız yaw ? yardım edin plzz. CD istemesini nasıl engelleriz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şans mı, kusura bakma ama çocuk yok karşında ki bu olayın şanla ne alakası var?
    Eğer linlkere baksaydın güizanın sezon ortasında satıldığını görürdün dolayısıyla 6aylık maaş ödemesiyle mi bu hale geldi takım?
    http://img90.imageshack.us/my.php?image=butcevq4.jpg
    http://img90.imageshack.us/my.php?image=kadroim0.jpg

Tüm sezon maaş bütçesinin en az 112B sterlin aşağısındayım. Kaynak yaratabilmek için sürekli maaş bütçesinden kısmak zorunda kaldım. Sorunun ne benim oyun anlayışımdan ne de şanstan kaynaklandığını düşünüyorum.
    Linklere ilk eklediğinde de bakmıştım. Dediğim gibi finansal sorununun Bu Güncelleştirme ile alakası yoktur. Senin oyunda yaptığın hamleler, oyunda FB, BJK, GS'de olan finansal sorun nedneiyle karşına çıkıyor.

Geliştirme paketi başlığına baktıysan, 8.0.2 ile gelen finansal sorunun tamamiyle olmasada bir nebze ile gidilridği yazıyordu. Tamamen giderkem mümkün değil ama kısmet de olsa çözümler var. Ömer abi (perpetua) bunun için bi edt dosyası koymuştu onu database içine koyarsan yeni oyun açtığında finansal sorun yaşayan takımlara finansal katkı sağladığını görürsün.

Yine söylüyorum bende aynı güncelleştirme ile oynadım, satmak yerine daha çok oyun aldım ama ŞL'de gruptan çıkmayı başardığım için, TSL ve Kupa'da başarılı sonuçlar aldığım için ayrıca yüksek maaş alan oyuncularda indirim yaptığım yada yol verdiğim için pek sorun yaşamadım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by sulo366 View Post
    hocam ben 8.0.2 yi indirdim ana sayfadan. ama CD istiyor. bunu nasıl yaparız yaw ? yardım edin plzz. CD istemesini nasıl engelleriz
    Oyununuz orjinal değildir. Bu yüzden CD istemesi doğaldır. Sitemizde c.rack ve benzeri şeylerin yardımını istemek yasaktır, siteden atılmanıza neden olabilir.
    Last edited by BeeTLeJuiCe : 12.Ekim.2008 at 15:27 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Linklere ilk eklediğinde de bakmıştım. Dediğim gibi finansal sorununun Bu Güncelleştirme ile alakası yoktur. Senin oyunda yaptığın hamleler, oyunda FB, BJK, GS'de olan finansal sorun nedneiyle karşına çıkıyor.

Geliştirme paketi başlığına baktıysan, 8.0.2 ile gelen finansal sorunun tamamiyle olmasada bir nebze ile gidilridği yazıyordu. Tamamen giderkem mümkün değil ama kısmet de olsa çözümler var. Ömer abi (perpetua) bunun için bi edt dosyası koymuştu onu database içine koyarsan yeni oyun açtığında finansal sorun yaşayan takımlara finansal katkı sağladığını görürsün.

Yine söylüyorum bende aynı güncelleştirme ile oynadım, satmak yerine daha çok oyun aldım ama ŞL'de gruptan çıkmayı başardığım için, TSL ve Kupa'da başarılı sonuçlar aldığım için ayrıca yüksek maaş alan oyuncularda indirim yaptığım yada yol verdiğim için pek sorun yaşamadım.
    Arkadaşım söylediklerimi anlamak istemiyorsun. Halen daha yaptığım hamlelerden bahsediyorsun. Attığım linklere baktığını söylüyor, ' ama ben şu başarılara imza attım' diyorsun. Eğer baksaydın şamp liginde gruplardan çıktığımı, türkiye ve lig kupasını aldığımı görürsün. Eğer baksaydın maaş bütçemi aşmadığımı ve transferlerden artı para kazandığımı görürdün.
    Tüm bunları görmezlikten gelip üsteleyerek oyun anlayışımdan kaynaklandığını söylüyorsun.
    Üstüne basa basa söylüyorum sorun senin database inden kaynaklanmaktadır.

Ama sen kabul etmek yerine hala işi ya şansa vuracaksın ya da yaptığım hamlelerden bahsedeceksin...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşım söylediklerimi anlamak istemiyorsun. Halen daha yaptığım hamlelerden bahsediyorsun. Attığım linklere baktığını söylüyor, ' ama ben şu başarılara imza attım' diyorsun. Eğer baksaydın şamp liginde gruplardan çıktığımı, türkiye ve lig kupasını aldığımı görürsün. Eğer baksaydın maaş bütçemi aşmadığımı ve transferlerden artı para kazandığımı görürdün.
    Tüm bunları görmezlikten gelip üsteleyerek oyun anlayışımdan kaynaklandığını söylüyorsun.
    Üstüne basa basa söylüyorum sorun senin database inden kaynaklanmaktadır.

Ama sen kabul etmek yerine hala işi ya şansa vuracaksın ya da yaptığım hamlelerden bahsedeceksin...
    Ben ne diyorum sende onu anlamak istemiyorsun sanırım. Ne demişim, bende aynı database ile Fenerbahçe ile 3 sezon oynadım fakat hiç bir sorun ile karşılaşmadım, ayrıca senin dediğin kadar bir sorun olsa şimdiye kadar çok fazla eleştiri alırdım.

Ne demişim, 8.0.2 geliştirme paketi üzerine yaptım. Yani oyuna transferler dışında ekstra nerdeyse hiç birşey yapmadım. Ekstra olarak ne mi yaptım, Laiglenoir arkadaşımın tavsiyeleriyle oyuncuların mevki ayarlarında bi kaç ufak deişiklik yaptık. Onun dışında Yine Murat'ın önerisiyle bu sezon öne çıkan bir kaç oyuncuların ,ki buda bir elin parmaklarını geçmez, öne çıkan özellikleri üzerinde 1-2 puanlık artışlar yaptık. Onun dışındaki oynamaları oyunun orjinaline daha fazla müdahale etmemek, daha büyük hatalara yol açmamak için dokunmadım.

Bunlar dışında oyuna ekstra başka hiç birşey yapmadığımı yamanın ilk mesajında da, sorular geldikçe de o sırada tekrar tekrar söyledim. Kısacası senin oyununda karşılaştığın finansal sorunun bu güncelleştirme ile alakası yok.

Bende senin gibi oynadığım oyundan ss'ler ile söylediklerimi desteklemek isterdim ama bunu yaptığım tarih Ağustos'un 3'ü. Ve o tarihten sonra 30 defa yeni oyun açtım yani malesef sildim.

Ayrıca Ömer Abi (perpetua) 8.0.2 Geliiştirme Paketinde sorunu nasıl söylemiş onların linkin ivereyim bir göz at.
    http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=239
    http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=256

Yine dediğim gibi benim yaptıklarımın etkisiyle olan birşey değil, Türkiye Ligindeki bir hata nedeniyle ortaya çıkan bir durum.

Ama yok benden daha başarılı birşey istiyorsan, ben bunu yaptıktan daha sonra yapılan bir çalışmayı gösterebilrim. Onun yapım tarihi 2 eylül yani daha fazla transfer içeriyor ve oyun ile ilgili daha çok değişiklik var oyuncu güçleriylede oynamışlar. Finansal sorun çıkmaması için takım bütçeleriylede oynamışlar.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ellerine, emeğine sağlık. Teşekkürler.

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri