Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 172 sonuç

Konu: FM 2009 Güncelleştirmesi [03.08.2008]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arrow FM 2009 Güncelleştirmesi [03.08.2008]

Daha önce yayınladığım FM 2009 Güncelleştirmesi adındaki Türkiye ve Dünyada ki bir çok takımın transferlerini içeren yamanın 2. ve son versiyonunu, daha fazla ülkeden, daha fazla takımı kapsar şekilde yeniden düzenledim. Önceki yamada olduğu gibi www.sporx.com, www.goal.com ve www.transfermarkt.de sitelerinden yararlandım. Yamanın içerdiği şeyleri kısaca anlatayım.

1. Dosya sürümü: 8.0.2
    2. Yama da 20'den fazla ülke'nin liglerinin Transferleri bulunmaktadır.
    3. Yama da bulunan ülkeler ve ligler; İngiltere, İspanya, İtalya, Fransa, Almanya, Türkiye, Hollanda [1. ve 2. Ligleri],
    Avusturya, Portekiz, İsviçre, Yunanistan, İskoçya, Belçika, Danimarka [1. Ligleri]
    Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Polonya, Brezilya, Arjantin, Meksika, Rusya, Ukrayna, İsveç, Norveç, Sırbistan ve Romanyadan liglerin tamamı olmasada bir kısım transferler eklenmiştir.
    4. Yama da tamamı yapılan ülke ve liglerin; transferleri, Avrupa kupalarına giden takımları ile düşen-çıkan takımları düzenlenmiştir.
    5. Ayıca transfer sezonunda serbest kalan onlarca oyuncu, kiralık anlaşması bitenler, yeni kiralık anlaşması yapılan oyuncular, futbolu bırakanlar ve menajer transferleri de yamaya eklenmiştir.
    6. Türk uyruğu taşıyan futbolcuların AB oyuncusu olarak gözükmesi eklenmiştir.
    7. Güncelleştirme'nin Son Düzenlenme Tarihi 03.08.2008'dir

Güncelleştirmeden Bir Kaç Ekran Görüntüsü

Beşiktaş

Eskişehirspor

Fenerbahçe

Galatasaray

Kayserispor

Trabzonspor

Bu Yama Turksportal Interactive Kullanıcıları için hazırlanmıştır. İzinsiz hiçbiryerde kullanılamaz. Yine Turksportal sitesinde kullanılmak üzere, daha önceden emeği geçen arkadaşların isimlerini kullanmak şartıyla üzerinde değişiklikler yapılabilir.

Kurulum için: C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db Rardan çıkan dosyayı bu alana atınız. Örnek olarak benim bilgisayarımda yer aldığı yer: http://img155.imageshack.us/img155/954/kaytui4.jpg

Hatırlatma: Dosya 8.0.2 ile uyumludur, kayıtlı oyunlarla çalışmaz. Çeşitli antivirüs programlarının virüs taramasından geçirilmiştir ve herhangi bi sorun yoktur. Aksi durumda sorumluluk kabul edilmez.

Not 1: Eksik ve yanlış transferleri bu topic altında belirtirseniz geliştirmek isteyen olursa daha iyi bi transfer update hazırlayabilir.

Not 2: Güncellemenin son sürümüdür. Başka bir çalışma olmayacaktır.

Not 3: Benzer sorunların olabileceği ihtimalina karşı, karşılaştığınız sorunların çözümü için http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=64310 linkinde yer alan önceki versiyonun başlığından yararlanabilirsiniz.

Herkese İyi Oyunlar...
    Last edited by BeeTLeJuiCe : 05.Ağustos.2008 at 15:37 Reason: Siteye Eklenip Konu Onaylanmıştır..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Ellerine sağlık vala çok güzel bir paket yine.. Çok kaliteli.. Teşekkürler

Sağol kardeş yarın indireceğim ve samsunsporun yeni kadrosu ile yeni oyun açacağım sağolasın

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Bu son versiyon güzel oldu.önceki versiyonda çok güzeldi ancak bunu bekleyip oyuun açmamıştım.İndiriyorum şimdi emeğine sağlık..

Bu arada Kayserispor ve Trabzonspor'a aynı resmi koymuşsun..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eve gidinde Trabzonspor Resmini düzeltirim.

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Eve gidinde Trabzonspor Resmini düzeltirim.
    abicim bide samsunspor resmi koyarmısın ilk mesaja bu arada rapid linki kırık ama eski konuda koyduğun link çalışıyor

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Tesekkurler, guzel calisma

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Samsunspor'uda eve gidince koyarım. Senin bu başlıkta belirttiğin herşey Samsunspor'a ekledim. İnternettede bir kaç bişi bulmuştum onlarıda ekledim. Umarım herşeyi doğru olmuştur.

Akşam Rapid dışında bir alternatif link daha koyarım.

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Samsunspor'uda eve gidince koyarım. Senin bu başlıkta belirttiğin herşey Samsunspor'a ekledim. İnternettede bir kaç bişi bulmuştum onlarıda ekledim. Umarım herşeyi doğru olmuştur.

Akşam Rapid dışında bir alternatif link daha koyarım.
    Bu kadar emeğinden sonra bi kaç yanlış olsada bişe diyemeyiz zaten çok sağol bize bu güzelliği yaptığın için, iyi tatiller

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Arkadaşım ellerine sağlık.Bi sorum olcak ne zaman eve gideceksin o zaman indirelim..
    turksportal...

abii lınke basıp dosyayı ındır dıyınce 4sn sonra sayfa acılıo pop-up engelleyıcıyıde kaldırdım rapıhshare sayfasnda error verıyor fıle bulunamadı dıyor tam lnkını atabılırmısın acaba guncellestırmenın rıca etsem veya herhangı ındıren bı arkadas yapabılırmı acabaa

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by caness View Post
    abii lınke basıp dosyayı ındır dıyınce 4sn sonra sayfa acılıo pop-up engelleyıcıyıde kaldırdım rapıhshare sayfasnda error verıyor fıle bulunamadı dıyor tam lnkını atabılırmısın acaba guncellestırmenın rıca etsem veya herhangı ındıren bı arkadas yapabılırmı acabaa
    Arkadaşım link kırık arkadaş eve gidince yenisini koyucak...

Bu arada umarım eve çabuk gider
    turksportal...

Talking

ÇOOK ÇOOOOK TEŞEKKÜRLER !!!

Daha ne isteyelimki ??? bundan başka ... Allah ne muradın varsa versın (bizim murat özdemir hariç )
    '' Hayat Karameladan daha tatlı bir şekerlemedir demişti üstad bana. Düşündümde; tadını aldıkça hep daha fazlasını isterken AZALDIĞINI unutmuşum ''

Eskişehirspor'un da resmini koymuşsun.Emeğine sağlık.Bir iki yanlış var.Tufan Esin,Mehmet Yılmaz,Engin Öztonga ve Ersin Güreler takımda ayrılmıştı ama yine de çok sağol

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Dün gece diğer başlıkta vermiştim rapid linki onu verelim eğer sitenin linki çalışmıyorsa.

http://rapidshare.com/files/13461888...rmesi.rar.html

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bu hatayı veriyo

dosayayı hazırlayan arkadasımıza cok teekkur ederiz.. bide bu srun cozulurse super olucak şimdiden eyw..[/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir mesaj yukarıdaki linki denedin mi?

Ben deniyorum çalışıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

beetlejuice eyw arkadasım sımdı denedim... oluyo elinize emeginize saglık

dediğiniz yere atıyorum dosyayı ama bir türlü yeni oyun yüklemesinde göremiyorum hiçbir yeniliği :'( cache dosyasını da siliyorum daha napiyim...

teşekkürler arkadaşım hoş paylaşım olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Mustafa abi bilmiyorum hala Appiah serbest mi değilmi oyunda ama resmi siteden açıklama geldi Appiah serbest

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by gokhaniskeceli View Post
    dediğiniz yere atıyorum dosyayı ama bir türlü yeni oyun yüklemesinde göremiyorum hiçbir yeniliği :'( cache dosyasını da siliyorum daha napiyim...
    Öncelikle önceki başlığa bakmanı öneririm, bu şekilde çok fazla problem ile karşılaştık.

8.0.2 yüklüyse ve Burdan güncelleştirmeyi belirtilen yere kopyaladıysanız Yeni oyn dediğinizde Database seçme ekranından görmeniz gerekiyor.

Appiah serbest. Resmi ağızdanda duyduktan sonra düzeltmiştim.

Unhappy

hocam güncellemeler yapıldı, yeni oyunu 8.2 ile kurup başlıyorum ama yok yok yok olmuyo bi türlü

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Bende kendim için aynen bu güncelleştirmeyi yapmıştım ama datada bulunmayan Ceyhun Gülselam, Sami Büyüktopaç, Yakup Bugun gibi oyuncuların geçişini yapamamıştım. Senin bu güncellemede bu oyuncular da yer alıyor mu ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ceyhun, Sami ve Yakup oyun datasında yoklar.
    Ama Ceyhun'u özellikleri tamamen random bir şekilde aktardım. CA 90 PA -7 olarak girdim.

@yasmut
    Yeni oyunu 8.0.2 ile kurmayacaksın. Oyun kurarken sana database seçme yerinden FM 2009 Güncelleştirmelerini seçeceksin.

Thumbs up

tmmdır hocam sorun çözüldü, bn klasörün sadece içindekileri atmıştım, klasörü atmadan çıkmıyomuş tekrar teşekkürler hocam emeğine sağlık =)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ellerine sağlık baya uğraşmışsın belli .. ama ben indiremiycem çünkü tatildeyim =) eve gidincede indiremiycem laptop bozuk .. öss ye hazılanıcam bu sene, yani FM seonunu kapattım

ArkadasLar Kardemir Karabukspor Banka Asyaya Yükseldi Bu Güncelleştirmede Banka Asyada Gozukcek mı ?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bırde Bunu Nasıl Kurcam Oyuna Gırınce Bi Ayar Ya***am mı
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ArkadasLar Kuramadım yaw rd nın ıcıne attım oyuna gırdım yenı actım fakat olmamıs ayar yenı oyuncular yok 8.02 yuklu
    Last edited by aykutgs54 : 05.Ağustos.2008 at 00:11 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet Karabükspor Bank Asya'da.

Dosyayı belirttiğim db dosyasının içine koyacaksın. Eğer işe yaramaz ise Program files/sports İnteractive/fm2008/data/db buranın icinede koyunuz. birde dosyanın icindekileri deil dosya ile birlikte koyunuz

Oyun başlarkende DB seç ekranında FM 2009 Güncelleştirmesi Seçiniz.

Oyuna Başlarken Db Sec Nedemek nasıl seccem ? oyunda mı seccem

Offf program fıles spor db ye attım yıne olmadı

Ne yapmam gerek lutfen yardımcı olun

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri