1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Hücum Diyorsan >>> 2-3-2-3

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arrow Hücum Diyorsan >>> 2-3-2-3

GK:Birebirleri,refleksleri,hava üstünlüğü,iletişim ve ani çıkış gibi özellikleri iyi bir kalecide olması gereken derecede olmalıdır.Örnek vermek gerekirse Boruc,Gordon,Kameni,Ustari...

KBR ve KBL oyuncularınızın hızlı olması lazım.Kanatlardan sıkça bindirmeler ya***akları için sürate ihtiyaçları var.Örnek oyuncular ise Leyrielton,Darijo Srna,Carlos Diogo gibi oyuncular.

Forvet oyuncularınız ise FR ve FL oyuncularınızın orta ve hızları iyi olmalıdır.Orta yapma özelliği 13,14,15 bizim için iyi ve ideal bir özellik.Örnek oyuncular ise Vagner Love ,Maloney. FC bölgesinde oynuyan oyuncunuzun ise Kafa ve bitiriciliği iyi olmalıdır.Örnek oyuncu ise Huntelaar.

DM bölgesinde oynuyan oyuncunuzun Pas,top kapma ve uzun şut özellikleri iyi veya orta derecede olmalıdır.Örnek oyuncu Khedira,Hamsik,Marco Donadel.

DC oyuncularınızın en iyi özellikleri kafa,markaj,top kapma ve pozisyon alma olmalıdır.Örnek oyuncu Samba,Thicot,Luisao.

MC oyuncularınızın en iyi özellikleri ise bitiricilik,uzun şut,orta,pas,korner,top sürme olmalıdır.Rafael Van Der Vaaart,J.De Guzman ,Montolivo D'Alessandro bunlar gibi orta sahada bir tane lider oyuncunuz olursa çok iyi olur.Gerektiğinde gol ve goller atabilmelidir.

TAKTİĞİMİZ

TAKIM KOMUTLARI

Önemli bir kaç maçtan SS'ler.

Genel Olarak Fikstür ve Aldığımız Sonuçlar:

PUAN DURUMU:

VE TAKTİĞİM:

http://rapidshare.com/files/13561903...4_LLA.tac.html

Son olarak söylemek istediklerim ise şunlar; yönettiğim takım Aston Villa,3. sezonun ortalarındayım.Bu taktiği 3.sezonumda tam anlamıyla kullanmaya başladım.İyi sonuçlar alıyorum ve sizinde denemenizi tavsiye ediyorum.Kötü sonuçlar alırsanız şimdiden kusura bakmayın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İyi bir taktiğe benziyor
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Denemeni tavsiye ederim '' taytopcuoglu '' .

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Kadronu koyabilirmisin ?
    Ve bu sonuçları 802'de mi aldın?

Nesil
    2007
    Yer
    34

Deniyemedim ama Yanlış Anlamassan, Bana Maçı Çevirmek İstiyorsan Kullanılabilecek bir Taktik Gibi Geldi 90 dk. Oynarsan Fark Yiyerek Yenileblirsin Bence..

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

usta oyuncularına baktım da oyuncular zaten süper sen bunu ilk sezon da denedin mi ? denediysen ne sonuç verdi bi bahsedebilir misin ? çünkü cidden bayaa riskli bi şeymiş gibi duruyor .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    Kadronu koyabilirmisin ?
    Ve bu sonuçları 802'de mi aldın?
    Kadro:

Bu sonuçları 8.00'da aldım.

Quote Originally Posted by ShevAnil View Post
    Deniyemedim ama Yanlış Anlamassan, Bana Maçı Çevirmek İstiyorsan Kullanılabilecek bir Taktik Gibi Geldi 90 dk. Oynarsan Fark Yiyerek Yenileblirsin Bence..
    Valla bu bunim 90 dakika kullandığım taktik.Kötü sonuçlarda aldım ama farklı yenilmedim hiç.Defansın ortasında 2 kişinin bulunması yanıltmasın sizi,önlerinde ki adamlar onları tamamlıyor.

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    usta oyuncularına baktım da oyuncular zaten süper sen bunu ilk sezon da denedin mi ? denediysen ne sonuç verdi bi bahsedebilir misin ? çünkü cidden bayaa riskli bi şeymiş gibi duruyor .
    Bu taktiği 2.sezonun yarısı ve 3.sezonun tamamında kullandım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

8.0.0 ise durum değişir çünkü benin 8.0.2
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Mesaj Yetkileri