Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Taktiğin Oyuna Etkisi % Kaçtır?

Default Çok etki etmez

taktiğin fazla etkisi yoktur her taktiği oturta bilirsin sadece oynadığın taktiğe göre verdiğin takım ve oyuncu komutlarıdır daha sonra oyuncu kalitesi ve taktiksel düzenin en sondadır 11 yıldır bu oyunu oynuyorum yanıldığımı sanmıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

4 yıllık başlıgı neden hortlatıyorsunuz yahu
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Quote Originally Posted by nannar View Post
    4 yıllık başlıgı neden hortlatıyorsunuz yahu
    haklısın kardeşim ama fm 2012 çıktı hala 2008 deki heycanı yeni versiyonlarda alamıyorum 2010 da fena değildi gerçi...

Quote Originally Posted by dearEmrah View Post
    haklısın kardeşim ama fm 2012 çıktı hala 2008 deki heycanı yeni versiyonlarda alamıyorum 2010 da fena değildi gerçi...
    Bende bugün fm 2008 kurdum, bilgisayarım fm 12'yi bile kaldıracak seviyede fakat 2010-2011 ve şimdide 2012 bence berbat seriler. Buglar düzeleceğine daha fazla artarak geliyor her sene ve her sene oyun fanlarını seneye güzel olacak umudu aşılanıyor bir sekilde. 12 yıldır oynuyorum hep aynı hatalar hep aynı sacmalıklar. Bence cm 01-02 fm 2005 ve fm 2008 varken diger seriler kesinlikle oynanmaz. Fakat ne yazıkki win 7'de türkçe programı calışmıyor ama yapacak bişi yok ya ingilizce oynayacam yada xp de kuracağım pc'ye.

4-2-3-1 (4 savunma 2 ortasaha 3 ofansif ortasaha 1 forvet ) savunma ofansif ortaha ve forvete otomatik görev verin orta sahalara ise sadece kısa pas yapıp ileri çıkışlar ve direk topları kapatın oyuncu oklarını geriye çekin eğer ideal bir kadronuz hızlı ofansif orta sahalarınız varsa sizi kimse tutamaz ofansif orta saha sağ ve sol oyuncuların oklarını yanlara çekmeyi unutmayın. başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by dearEmrah View Post
    4-2-3-1 (4 savunma 2 ortasaha 3 ofansif ortasaha 1 forvet ) savunma ofansif ortaha ve forvete otomatik görev verin orta sahalara ise sadece kısa pas yapıp ileri çıkışlar ve direk topları kapatın oyuncu oklarını geriye çekin eğer ideal bir kadronuz hızlı ofansif orta sahalarınız varsa sizi kimse tutamaz ofansif orta saha sağ ve sol oyuncuların oklarını yanlara çekmeyi unutmayın. başarılar.
    İstikrarlı bir şekilde başlığı hortlatıyorsun tebrik ederim

Default FM 2008'e Devam

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    İstikrarlı bir şekilde başlığı hortlatıyorsun tebrik ederim
    Yıl Oldu 2018 ve hala 2008 serisi oynuyoruz. Yıl geçtikçe berbat olan seriler 2018 serisinde de devam etmekte sadece oyuna abartılı grafik katmaktan daha fazla ileri gidemiyorlar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri