Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 237 sonuç

Konu: Türkçe FM 2006 v1.0 Çıktı!

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ya bu fmturkce 0,1 dio
    wersion icin bu her fm ye olmuo mu benımkısı 2 galıba tam hatırlamıorum

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

o bizim calismanin versiyonu.
    ve her versiyon FM 2006 ile uyumlu.

3. Default

baba buyuksunuz ellerinize sağlık inşallah sigames de dilimizi koyarda sizler bunlarla değil daa muhim sayılacak işlerle ugrasırsınız

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

emeği geçen herkese teşekkürler...daha henüz yüklemedim ama Türksportal'a yakışanın en iyisi olduğuna eminim...

arkadaşlar bu oyun eskiden hızlı açılıyodu tıklar tıklamaz ama şimdi 2 saatte anca açılıyor bunu hızlandırmanın bir yolu yok mu??

yaptıklarım:

Turkcefm2006.exe çalıştırıyorum ve oradanda TürkçeFMÇalıştırı tıklıyorum...

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

bende şimdi indircem şimdiden tşkler

7. Default

arkadaslar ben free download sayfasını acıyorum sanıye bıtıyo fakat gozat tan dosya secemıyorum sadece rar secılıyo oraya yukluyorum ama rarı acınca hıc bırsey gozukmuyo ne yapıcam o dosyayı nasıl ındırıcem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya arkadaşlar, biri yamanın exe sini, yada zipini upload edip yazabilir mi? winrar yükleyemiyorum. hata veriyor. nerden indirdiysem hata. pc de sorun var sanırım.

Thumbs up bırakın bu fm'yi yaw(!)

agalar sizdeki potansiyel ortada bırakın fm'yi kendiniz yapın şu oyunu. türk malı bi managerliğimiz olsun. adı bile hazır ''imparator 2006'' mesela)
    ellerinize sağlık çalışmadas emeği geçen herkese helal olsun
    not: teklifimi düşünün bence

belki daha önce yazılmıştır ben tekrarlamış olayım hiçbir karşılık beklemeden böle bişey yapmanız taktire layık bir davranış size saygı duyup teşekkür etmekten başka hiçbir sözüm yok ellerinize sağlık

Quote Originally Posted by LaKe
    ya arkadaşlar, biri yamanın exe sini, yada zipini upload edip yazabilir mi? winrar yükleyemiyorum. hata veriyor. nerden indirdiysem hata. pc de sorun var sanırım.
    tamam kardeş yüklüyorum şuan.bikaç kişi daha vardı yanlış hatırlamıyorsam zipli isteyen....

Quote Originally Posted by xxzignecxxa
    arkadaslar ben free download sayfasını acıyorum sanıye bıtıyo fakat gozat tan dosya secemıyorum sadece rar secılıyo oraya yukluyorum ama rarı acınca hıc bırsey gozukmuyo ne yapıcam o dosyayı nasıl ındırıcem
    iyide dosya indireceksen gözat ile neden ugraşıyorsun onu anlayamadım!..gözat seçenegi upload için.yani dosya indirme degil de yükleme için orası...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

çok sağol fatihbaz

Quote Originally Posted by LaKe
    çok sağol fatihbaz
    sende sagol,inşallah işine yarar.ben henüz bakmadım nasıl bişey diye.oyunu kurdum ama bende 6.0.1 yaması vardı oyunun şimdi bi baktım 6.0.3 çıkmış.onu indireyim bende yükliycem hemen...

Nesil
    2006
    Yer
    eskişehir

selam ben fmnin türkçe paketini indirebildim ama türkçe ayarlarını yaparken fm dosyasının içinde exe olmazsa çalışmaz diyo korktugum başıma geldi bende çıkmadı nasıl halledebilirim bunu şimdiden tşkkürler

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by erkanumul
    selam ben fmnin türkçe paketini indirebildim ama türkçe ayarlarını yaparken fm dosyasının içinde exe olmazsa çalışmaz diyo korktugum başıma geldi bende çıkmadı nasıl halledebilirim bunu şimdiden tşkkürler

Demek istediğimiz oyunu kurduğun klasörde fm.exe olmazsa çalışmaz, yani indirdiğin dosya ile alakası yok, zaten indirdiğiniz türkçe fm in içine ne koymuşsak o vardır

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Açıkcası bu turkce yama beklediğim gibi çıkmadı.. Sorun olmasın diye baya bekledik ama gene bi dünya sorun var. Gene de emeği geçen herkese milyonlarca kez teşekkür ederim.. Bazı esprili türkçeleştirmelerde hoş olmuş..

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Türkçeleştirmede bir sorun yok aslında, sorun herkezin bilgisayarında farklı programların kurulu olması, bazı programların bizim yamayı engellemesi, eskiden ortalarda dolaşan sözde FM 2006 yamasının daha önce bu kişiler tarafından kullanılmış olması vs...

Yani şuanki Türkçeleştirmenin ne kadar iddialı olduğunu yayınladığımız SS (Ekran Görüntüleri) lerden de görebilirsiniz...

Aslında sizi bu sorundan kurtaracak ve bizim bilgisayarımızda olan Türkçeleştirme gibi oynatacak 2 adım var, bunlar bilgisayarınıza format atmak ve ekstra programları kurmadan önce Runtime dosyasını yükleyip FM ve Türkçeyi kurup ardından da oyuna başlamak olacaktır. bu durumda kimsede sorun olmayacağına eminiz. Dediğim gibi sorun sizlerin bilgisarlarında bulunan çeşitli ek programlar veya daha önceki sözde TR FM

Bir sonraki versiyonlar ile yaşanılan bu problemlere çözüm getireceğiz inşallah.

Düşünün koskoca sigames firması bile oyunu çıkardıktan sonra 10 MB larca büyüklüğünde ardı ardına düzeltme yamaları çıkarmak zorunda kalıyor ki bizler bu işi kendi kısıtlı imkanlarımızla yapıyoruz. Onun için ilk aşamada her bilgisayara uymlu olmasını bekleyemeyiz, hatalar eksiklikler görüldükçe devam versiyonlarda bunlar kapanacaktır merak etmeyin...

Ayrıca bu programın bazı arkadaşların bilgisayarına uyum sağlamaması durumunu kısa zamanlı çıkacak versiyonlar ile çözeceğiz

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

Nesil
    2005
    Yer
    ev

Ya arakadaşlar bütün forumu baştan sona okudum ama benim başıma gelen sorun kimsenin başına gelmemiş BEN BU YAMAYI İNDİREMİYOM rapid e bağlanamıyom ya bende mi bi orjinallik var ? Deli oldum
    Bu arada EMEK veren herkese sonsuz saygılar
    Çalışanlar her zaman hakkını alsın!!!

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...indir&id=28361

burada 3 tane alternatif link var. turksportal sunucusundan olanı denersen rapidde oyalanmanagerek kalmaz.

Nesil
    2005
    Yer
    Hatay-Antakya-Harbiye-Biz

turksportal.net çalışanlarını kutlar başarılarının devamını dilerim.

Nesil
    2006
    Yer
    it depends..

bende tebrik ediyorum .. hepinizin ellerine saglık.. 2000(ben o zaman dan beri biliyorm) yılından beri hep iidiniz .. inş. hep böle devam edersiniz..

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara-Konya

emeği geçen herkese teşekkürler gerçekten allah razı olsun sizden türkçe bilmeyenler ve ingilizce bilipte ingilizce oynamayı sevmeyenler için herkes adına teşekkür ediyorum...

oley
    oley
    oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

bizi bu ayrıcalıga sahip oldurdugunuz için ne kadar tesekkur etsek walla az size....

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

cok guzel olmus ellerinize saglık..cok makbule gecti

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar teknik sorularınızı buraya değil de onun için açılmış bölüme yazın lütfen her yeri takip edemiyoruz böyle olunca...

Sorun yaşayanlar için yeni sürüm ekledik onu indirip kursunlar diğerini kaldırsınlar...

Burası Sigames'in Football Manager oyunlarının Türkiye Resmi Araştırma Sitesidir.

Lütfen korsan oyunları çalıştırmak için gereken programlarla ilgili sorular sormayınız yardım etmeyiniz...

Uyarılar sonucunda bu mesajları atan arkadaşlar sitemizden süresiz olarak uzaklaştırılacak bu nedenle bundan sonraki yamamaları indiremeyecek ve forumlarımızdan yardım alamayacaklardır...

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

ya arkadaşlar ben indirdim ama kuramıyorum yardım etseniz...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fatihbaz
    sende sagol,inşallah işine yarar.ben henüz bakmadım nasıl bişey diye.oyunu kurdum ama bende 6.0.1 yaması vardı oyunun şimdi bi baktım 6.0.3 çıkmış.onu indireyim bende yükliycem hemen...
    hiç yükleme. pişman oldum ben. real madrid in bile 518 bin doları mı ne var(transfer bütçesi)

selam arkadaslar ben daha yeniyim.oyunu bi turlu indiremiyorum bana yardimci olurmusunuz bi zahmet

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri