Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 237 sonuç

Konu: Türkçe FM 2006 v1.0 Çıktı!

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Arrow Türkçe FM 2006 v1.0 Çıktı!

Sigames CM serilerinden bu yana oyunun orjinalinde Türkçe dil dosyasının bulunmasına bir türlü sıcak bakmadı. Oyunun bir menajerlik simülasyonu olması ve içeriğinde oldukça fazla komplike cümle kuruluşlarının bulunması, birçok CM & FM severi oyunu tekdüze bir şekilde oynamaya itti. Bu açığı kapamak için Turksportal kollarını sıvadı ve yıllardır sizlere birbirinden güzel ve kaliteli Türkçe eklentiler çıkardı.

FM 2006' ya geldiğimizde ise oyunun dil dosyasının formatı değişmiş ve sigames'in bilgilendirmesinden sonra bizde yeni çalışmalara başlayamamıştık. Ancak gerekli temaslardan sonra sizler için yeniden çevirilere başladık.

Türkçe FM 2006 dil dosyasını yıllardır kazandığımız tecrübelerle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çevirilerimize ait detaylarımız ise:
    • Çevirdiğimiz İngilizce cümlelerin Türkçe olarak oyunda eksiksiz görünebilmesi için FM 2005 Stringleri FM 2006 Stringleriyle uyumlu hale getirildi.
    • FM 2005'den kalan bir çok İngilizce Türkçeleştirildi.
    • FM 2005'den kalan birçok cümle, kelime hataları, medyada çıkan ters yorumlar haberler düzenlendi.
    • FM 2005'de eskiyen medya haberleri güncel haberlerle değiştirildi.
    • Ve en önemlisi de FM 2006 ile gelen yeni kelimeler, haber cümleleri Türkçeleştirildi.
    • Eskiden data ile oynanarak düzenlenen ingilizce kelimeler artık ayrıca database yüklemenize gerek kalmadan Türkçe FM 2006 v1.0 ile Türkçeleştirildi (Ülke isimleri, lig isimleri, vb.)
    Türkçe FM 2006 dil dosyalarının yapımında emeği geçen başta Volkan B. Gürcan'a, Mustafa Budak'a, Aydın Akgün'e, grafik tasarımda Mehmet Ali Ardıç' a ve diğer emek sahiplerine teşekkürü bir borç biriliz...

Haber ve DosyaLinki için:

http://www.turksportal.net/fmhaber/9124/turksportal-turkce-fm-2006-cikti.htm

Not: Şuan sizlere bir yüzde veremiyoruz. Asıl yüzde bundan sonraki versiyonlarda verilecek. Ama şuna emin olun, FM 2005 kalitesinde bir oyun oynayacaksınız...

İyi oyunlar dileriz...
    Turksportal Ailesi
    Türkiye Resmi Araştırma Sitesi

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

Ellerinize sağlık..Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim...
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

Bütün emeği geçenlere teşekkürler...!

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Elinize sağlık Turksportal, çok güzel bir çalışma olmuş gibi..

O .exe dosyası zaten başlı başına bir çalışma..

Ben indiremedim bi yardımcı olsanız ?

Ellerinize sağlık.İndirdim kuracağım. Bu yamayı da çalarlarsa karşılarında sizden önce ben olacağım.

Hemen tazesiyle bir soru sorayım.Bu türkçe yamanın online oyuna bir etkisi yok öyle değil mi ? hamachiyle oynuyoruz biz arkadaşlar.yeni lig kuracağız şimdi.Bu yama saveli oyunlarada etki ediyor mu etmiyor mu?

Teşekkürler...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum allah ne muradınız varsa versin allah sizi iki cihanda aziz etsin alllahh....

Arkadaşlar beni görmüyosunuz nasıl indirebileceğimi bi yazsanız azcık detaylı ben bu işlerden pek anlamıyorum ....

Emeği geçen herkesin elleri dert görmesin..
    -

bende indirmesine indirdim ama kuramıyorum ne yazık ki şuan ama emegi geçen tüm arkadaşlara çok teşekkürler....
    kolay gelsin.

cok saolun

free - Premİum Download Arasinda Ne Fark Var
    Bİ De GÖzat SeÇeneĞİnde Dosya SeÇemİyorum Hangİ Dosyayi Nasil SeÇİcez

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

iste yine turksportal farkını konusturdu ve harika bi yama sundu tüm yamada emegi gecenlere tsk ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Köşeyi dönünce sağda

ellerinize sağlık..

Quote Originally Posted by maestro_alper
    free - Premİum Download Arasinda Ne Fark Var
    Bİ De GÖzat SeÇeneĞİnde Dosya SeÇemİyorum Hangİ Dosyayi Nasil SeÇİcez
    göz at la filan işiniz yok.yukarıdaki linki takip ederek rapidshare a girdiginizde free ya basın ve altta geri sayım başlar.o bittiginde de download linki açılır.tıklar - indirirsiniz.premium download ise paralıdır.ona bastıgınızda size şifre sorar...

Şimdi deniyorum çok teşekkürler elinize sağlık arkadaşlar

bisey sorucam bende yorumların filan neredeyse tamamı ingilizce acaba benden kaynaklanan bi sorun var yoksa herkestemi ole?

yama icin cok saolun

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Allah hepinizden razı olsun.Çok teşekkürler.

çok teşekkür ettim şimdi indiriyorum da son bişey daha sorayım . Bu free süresiz mi oluyo yoksa belli bi zaman sonra kullanılamıo mu ?

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Bu oyunu birkaç aydır oynuyorum. İngilizcemde fena değil ama Türkçe oynamanın tadı bambaşka oluyor.
    Bu Türkçeleştirme projesinde çalışan tüm arkadaşlar bizim gibi manager severlere çok büyük bir hizmet ettiniz.
    Umarım sizin bu emeğinizi gasp etme cüretini göstermezler...
    Hepinize kolay gelsin...

çok teşekkür ettim şimdi indiriyorum da son bişey daha sorayım . Bu free süresiz mi oluyo yoksa belli bi zaman sonra kullanılamıo mu ?
    limitini hatırlamıyorum ama belirli bi limiti vardı.o limit dolduktan sonra 1 saat beklemeniz gerekiyor...

22. Default

teşekkür ederiz...

Nesil
    2005
    Yer
    KAPALI ALT

emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

Nesil
    2004
    Yer
    Ankara

Yeni haberim oldu.Daha deniyemedim ama eminim ki harikulade bir is cikarmissinizdir

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Emegi gecenede gecmeyenede teşekkür ederim

Nesil
    2004
    Yer
    Ankara

Rapid Share den free secenegi kullanark veri indirilmesi islemi yaptiktan 1 saat sonra yeni bir dosya indirebilirsiniz..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul__.. Karizma:World Class

Emeğinize sağlık ! ilk mesaj hayırlı bi işe gitti iyimi

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

abi herşey için teşekkürler emeğinize,elinize,kolunuza,ingilizcenize sağlık siz olmasanız türkçe fm olmazdı tekrar tekrar teşekkürler.

29. Default

herşey için cok saolun
    elinize sağlık

Emeği geçen herkese çok tşk ediyorum nice nice türkçe v2 lere diyorum

Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri